Skocz do zawartości

Aparat


Rekomendowane odpowiedzi

jak nie jak tak. mam misje ad Zahara(chyba. tego w barze) na mutki. na anomalie nie znalazłem :P

ta misja że muszę podkraść się na 10m i cyknąć fotke. 

i jedno. jak nazywa się aparat?(nazwa przedmiotu. np: wpn_ak74)  bo nie mogę go znaleźć w plikach gry :P 

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam , mam aparat który znalazłem przy zwłokach w podziemiach Agropromu i jak zabrałem go ze zwłok to odświeżyło się zadanie chyba od wilka na poszukiwanie jego kolegi fotografa i wtedy pojawiły się zadania na mutki i anomalie , i takie pytanie można to jakoś załatwić przy pomocy spawnera i jakich wpisów szukać.

Edytowane przez kanon1022
  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Podpowie ktoś jak robić te zdjęcia w zadaniu od Zachara "Ciche łowy"?. Udało mi się od boku podejść blisko i cyknąć fotkę tuszkanowi, psowi i kontrolerowi, ale pijawkom, nibypsom, kotom i innym dziadom nie mogę cyknąć. Zbliżam się od boku na 1-2m, robię przybliżenie na głowę i cykam dziesiątki fotek, ale nic się nie dzieje, w końcu mutant się i denerwuje kończy się wczytaniem sejwa. Ktoś wie jak to trzeba robić?

Edytowane przez Kacper777777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z konieczności odświeżam temat. Ponieważ powyższe filmiki nie dały mi odpowiedzi na problem, pytam doświadczonych. I innych wyjaśnień też nie znalazłem.

W PDA mam dwa zadania na film dla Sidora. Jedno to zadanie na mutki, drugie na anomalie. Jako dodatek do aparatu - już nie na kliszę a cyfrowego - mam kartę z 10 wolnymi miejscami.

W opisie zadań jest to, że Sieńka niektóre zdjęcia już zrobił, resztę mam wykonać ja. W zadaniu na mutanty po jego otwarciu jest cała plejada zdjęć mutantów, a w zadaniu na anomalie zdjęć nie ma. No i tych anomalii jest 10, czyli tyle ile wolnych miejsc na karcie pamięci.

Mam więc pytanie, co mam fotografować, bo jak sądzę, to tylko anomalie.

I chyba problem wynikły z tłumaczenia. Brak w Encyklopedii anomalii , którą mam znaleźć.

ss_administrator_02-25-17_13-36-35_(l02_garbage).thumb.jpg.03b2deef6155789f0f382953c5cf8f9d.jpgss_administrator_02-25-17_13-37-40_(l02_garbage).thumb.jpg.4797d14978bd4411e3baa1b055cc5a22.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu udanego zdjęcia anomalii lub mutanta wyświetla ci się nazwa kolejnej anomalii lub mutanta na liście zadań. Ale możesz je fotografować w dowolnej kolejności. Z niektórymi trzeba się namęczyć, w razie czego celuj mniej więcej w środek. Film do aparatu kupujesz u handlarzy, ale nie wszyscy mają go w ofercie. Barman ma na pewno. To że anomalii Śnieżna nie ma w encyklopedii to nie znaczy że nie ma takiej anomalii albo że nie można zrobić jej zdjęcia albo że to błąd w tłumaczeniu. Po prostu nie ma opisu tej anomalii więc nie było co tłumaczyć. Natomiast sama anomalia jak najbardziej jest. Wygląda jak miniaturowy kłąb płatków śniegu ( albo jak śnieżyca :)  ), jak się do niej zbliżysz, usłyszysz charakterystyczny świst mroźnego wiatru. Przy robieniu zdjęć anomalii polecam korzystać z transmutatora artefaktów. Zbliż się do anomalii, użyj transmutatora a pojawi ci się jej nazwa i już wszystko będziesz wiedział.

Nie pozbywaj się aparatu i zawsze miej go ekwipunku z zapasem filmu. Aparat będzie też potrzebny do innych zadań !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.