Skocz do zawartości

Osiągnięcia


kecaw

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno część z was zdobyła jakieś osiągnięcia grze. Temat stworzyłem właśnie po to by wymienić się wiedzą o nich by inni wiedzieli co i jak robić by zdobyć dany "acziwment". Każdy z nich jak wiemy daje nam namiar na schowek w ramach nagrody. Może i fajniej jest samemu wszystko odkrywać ale motywuję się także tym że ktoś może nie wiedzieć iż za samo używanie młota można także dostać osiągnięcie.

Ja zdobyłem na razie dwa:

 

Handlarz maskami gazowymi - za zabicie 50 snorków.

Sędzia Dredd - za zabicie 150 bandytów.

 

Nagród nie wymieniam. Niech to będzie dla każdego niespodzianką :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ale jedna rzecz - z tego co widziałem to nagrody są randomowe. Za osiągnięcie młotkarz miałem dwie różne nagrody na dwie rozgrywki

 

Więc tak

*Młociarz - Zabijamy 100 Mutantów Młotkiem

 

*Wróg Monolita - Skracamy cierpienia  150 monolitian

 

*Smakosz - zjadamy Beozar... tak... hmm...

 

*Siniec - musimy dostać z kolby od wroga 10 razy

 

*Piekarz - trzeba zjeść dużo chleba (nie pamiętam ile ale chyba 100)

 

*Handlarz maskami gazowymi - zabijamy pisiont snorków 

 

Edytowane przez PainChiller
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Większość z tych osiągnięć wywołuje u mnie uśmieszek na twarzy, ale gdy dostałem info o otrzymaniu tytułu "kłusownik" i przeczytałem jego opis, to zrobiło mi się smutno. Wdrapałem się po śmigle na helikopter w lesie na Radarze i popijając gorzałką antyrady przetrawiałem okrutną świadomość - kto tak naprawdę jest najgorszym potworem w Zonie - to JA. I gdy poziom napromieniowania osiągnął wartość krytyczną, zeskoczyłem i poszedłem dalej, robić to co Naznaczony (przez Śmierć) potrafi robić najlepiej -> MORDOWAĆ.

Pozdrawiam

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutna prawda @Andre Woz, Czy to podstawki Stalkera czy setki modów, tak naprawdę mordujemy każdą albo niemal każdą żywa istotę Zony by ukończyć kolejne zadania, misje i by pomagać innym też musimy zabijać.

Taki nasz los, los Stalkera. :wink:

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.