Skocz do zawartości

Save pod przyciskiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Porada dla tych co nie chcą robić quicksave.

Otwieramy user.ltx i wklejamy poniższe komendy

 


bind_console save save1  kPRZYCISK
bind_console save save2  kPRZYCISK
bind_console save save3  kPRZYCISK

oraz do ładowania save


bind_console load save1  kPRZYCISK
bind_console load save2  kPRZYCISK
bind_console load save3  kPRZYCISK

Gdzie mamy "kPrzycisk" tam zamiast wyrazu "Przycisk" dajemy nazwę przycisku na klawiaturze np. F5.

Przykład:

kF5

  • Dodatnia 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Mirzal - porada nie jest na quicksave, a na uproszczenie zapisu konsolowego. Zamiast wpisywać ręcznie, po otwarciu consoli, naciskasz wybrany klawisz na pulpicie i gra wpisuje sama. A że te wpisy ulegają nadpisaniu, masz ich maksymalnie trzy, a nie dziesiątki. Dostęp do nich też masz bez consoli, a z menu "Wczytaj grę", lub jak proponują innymi klawiszami, co wg mnie jest zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 31.01.2016 o 20:07, MonoLityczny napisał:

Siemanko. Porada dla tych co nie chcą robić quicksave.

Otwieramy user.ltx i wklejamy poniższe komendy

 



bind_console save save1  kPRZYCISK
bind_console save save2  kPRZYCISK
bind_console save save3  kPRZYCISK

oraz do ładowania save



bind_console load save1  kPRZYCISK
bind_console load save2  kPRZYCISK
bind_console load save3  kPRZYCISK

Gdzie mamy "kPrzycisk" tam zamiast wyrazu "Przycisk" dajemy nazwę przycisku na klawiaturze np. F5.

Przykład:

kF5

Witam zrobiłem zapis konsolowy tak jak opisałeś ! jeden pod drugim - jak na przykładzie - zrobiłem zapisz . Po otwarciu pliku ponownie linijki są w jednej linij jedna za drugą Ale działa ! . Mam do ciebie pytanie gdzie można edytować sen - żeby można spać ile się chce jeśli wiesz to byłbym zobowiązany - czasem są potrzebne artefakty a to zależy od ilości emisji - 20 nocek=20 emisji = dużo artefaktów .

Z wyrazami szacunku Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A by nie mieć w jednej linijce, za nazwą klawisza, daj spację i Enter. Kolejny klawisz, spacja i Enter. Zapisz plik. Wklejałeś to co podałem i plik nie widzi przeniesień z forum.

Z tym snem to nie wiem, ale w modach trzeba jeść. Jak byś dał sen na kilka dób, to się nie obudzisz. Mod cię powiadomi, żeś nieboszczyk. A co za problem spać kilka razy pod rząd, przekąszając w przerwach?

I bądź łaskaw, nie cytować całych postów. Cytuj selektywnie tylko to co istotne. W powyższym postcie, cytowanie było całkowicie zbędne.

Chyba że chcesz się narazić moderatorom.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2016 o 00:46, MonoLityczny napisał:

W skryptach należy sen edytować.

Witam szukałem w skryptach - znalazłem plik  ui_sleep_dialog . I NA BOGA  nie wiem która linijka . w pliku aktor ltx znalazłem linijkę -  max_sleep_hours         = 24  - oryginalnie wartość = 12 . - 12 zmieniłem na 24 , i nic zmieniałem   na wartość 0  i też nic  .  Moje pytanie nie wynika z lenistwa lecz z niewiedzy . Zatem proszę Waszmość jeśli wiesz pomóż . Pozdrawiam 

Z wyrazami szacunku   Markus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Odpowiedź spóźniona, ale jest :D

Nie działa w LA 1.4008, bo w tej wersji zapisy można robić tylko w obozach - quicksave'y i wszystko inne chyba poleciało (a przynajmniej nie było info na ModDB ostatnio jak patrzyłem na temat jakiegokolwiek ich przywrócenia).

Nie ma to jak "utrudnianie" gry (czytaj: nie tyle utrudnianie co robienie jej bardziej upierdliwą) na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.