Skocz do zawartości

Zdjęcia


SEB2E

Rekomendowane odpowiedzi

Także posiadam owoce swoich wojaży do lasów wokół Wrocławia, suszone, w słoikach a i dziś robiłem i konsumowałem schabowe w sosie grzybowym.

Wojaży bo z moimi kolesiami z osiedla to jak wyprawa do zony, większość napruta w chory opór pod koniec a m.in. dziewczyny i ja jako niepijący lub nie mający takiej potrzeby musieliśmy po raz kolejny walczyć z bandą chimer, się napili soku z gumi jagód i tacy skoczni się porobili, he he he, jutro kac jak hangar  i opier... od swoich kobiet. ;) :biggrin:

Las to silniejsza potęga od Monolitu, wchodzą na 2 nogach a wyłażą na 4 łapach, leśne trolle.

  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@tom3kb W miejsce Małego Modelarza weszły inne firmy oferujące ten sam rodzaj hobby - tyle , że o rząd wielkości doskonalsze , bardziej rozbudowane  i niejednokrotnie z dodatkami waloryzującymi. Jak sam kiedyś pisałeś relatywnie blisko Ci do Aleksandrowa łódzkiego - wiosna będzie festwal - któryś z kolei. Wstąp - rozejrzyj się - może coś Cię zainteresuje.

Co prawda - nie kleję"papierzaków" , ale gorąco zachęcam do spróbowania. Na zachętę- rzuc okiem na oferty: https://www.mojehobby.pl/catalog/Modele-kartonowe.html . 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

Mhm a ja

 

? Taki spaślak mi się podoba w sumie nie wiem dlaczego :)

Bo "Serdel" jest fajny..wizualnie.Pamiętam ten model jeszcze z Ił-ka , z offline - owych kampanii. Chociarz z kufajmanskich  latadeł mile wspominam  to :

109988.thumb.jpg.2117aa6d371f8a64ad7e0738227c0655.jpg

Szybkie toto nie było , ale całkiem zwrotne tak w gzre jak i w realu( o czym przekonało sie kilku pózniejszych "experten" podczas walk na Krymie):033:.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, vidkunsen napisał:

Boberm - sławę I-16 zdobyły nad Hiszpanią, zakręcały na kopiejcie.

Drogi @vidkunsen - smiem nie zgodzić sie z Tobą. I 16 to typowy prekursor pościgowców typu zoom/boom ( powiedzmy ze taki miał byc ), tyle że sie  szybko zdezaktualizował na rzecz Bf-a. Do walki manewrowej to on sie nadawał jak - nie przymierzając-  "wół do karety". I 16 to taka pochodna BeeGee z profilem skrzydła szybkościowym i tendencjami do płaskiego korkociągu przy ostrzejszych kątach natarcia . Generalnie - jak kilka radzieckich konstrukcji- był "wredny" w pilotażu.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.