Skocz do zawartości

Jakiego lub jakie mody wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem dziś STALKER ZEW PRYPECI w wersji STEAM,  chciałbym pograć, problemem jest jakiego moda lub zbiór modów wybrać, chcę aby po wgraniu moda lub modów:

Było dużo więcej zadań do wykonania, dużo nowych broni, pancerzy, ogólnie przedmiotów, grafika była lepsza, nowe anomalie , mutanty, więcej lokacji no i był w miarę trudny.

Pozdrawiam Matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bym radził przejść grę bez modów żeby poznać mapy i zadania z podstawki.

Ewentualnie jak już musisz grać z dużym modem to Sgm 2.2 albo Sgm 2.0 z dodatkiem Geonezis, moim zdaniem ten 2 ciekawszy. Oba to masa nowych questów.

Masa świetnych modów jest w dziale PL do CoP ale to już sobie sam wybieraj, polecę na szybko tylko Spectrum Project Droga we Mgle, Klondajk 2.0, Dolina Szeptów ale jest tego o wiele więcej.

ps. Pisałem z tel więc sorki za brak ogonków.

To na telefonie nie da się robić polskich znaków? - Ranger801

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, pomimo to postanowiłem szukać rozwiązania i znalazłem przypadkowo w necie pewien sposób :

http://www.orange.pl/fid,4002278347,id,3690500003,title,problem-ze-sciaganiem-plikow-z-yandexa-,forumthread.html

z tym że ja w loginie nie miałem dołączonej końcówki ipv6, dodałem ją: zresetowałem router, no i udało się normalnie pobrać. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie dzięki temu co zrobiłem.

 

może komuś to pomoże, kto ma taki sam problem

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nawet fajny  sgm 2.0 + geonezis przeszedłem dużo misji na zatonie i jupiterze, miałem problem ze znalezieniem narzędzi, ale się udało, na Alfie mozna nieźle zarobić sprzedając ich bronie, był taki moment w zatonie a dokładnie niedaleko zakładu utylizacji odpadów, miałem snajperkę, spostrzegłem dużo kolesi z Alfy, chyba ze 2-3 oddziały porozwalałem ich sprzedałem bronie no i kasy zgarnąłęm, ale fakt mogą nieźle narobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.