Skocz do zawartości

Zaurus


Pure

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za pan npc o ksywie Zaurus? Dziś na Zatonie wracając do wsch. Prypeci natknąłem się na jego zwłoki. O tyle dziwne to jest, że wcześniej nie było tych zwłok nie wychodząc z lokacji. Nie mogę go też ożywić żywym sercem. Gdyby to był jakiś npc Kostia biały lub Witia Junga albo inny random to bym to olał, ale npc'ki o takich specyficznych ksywkach zawsze są jakimiś ważnymi z którymi można pogadać. A ten nagle się pojawił i to martwy. Nikt w Zonie wcześniej o nim nie wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure- kim jest w OP-2, nie wiem, bo nie grałem. Ale w realnym życiu, Zaurus to autor wielu wartościowych modów i uczestnik naszego forum.

Zobacz w dziale Mody przetłumaczone na język polski i się dowiesz o jego modach.

Dawno nie było sygnału o jakimś jego nowym modzie, więc może to coś w rodzaju powiadomienia, o zaprzestaniu modingu?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NPC o ksywie Zaurus - graj dalej i nie przejmuj się gościem - nie daje na pewno żadnych zadań. Dla pewności wczytaj nieodległy zapis i wybadaj czy zespałnuje się jeszcze raz - jeśli będzie żywy, to oczywiście spróbuj z nim pogadać:D

U mnie taki właśnie NPC (ksywy nie pamiętam, ale też dziwiłem się ponieważ była jednowyrazowa i jakaś taka nietypowa) również martwy zespałnował się prawie na samym początku gry - przy tunelu na Kordonie. Pamiętam że miał kilka ciekawych broni przy sobie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Zaurus w OP-2 nie jest żadną postacią questową. Po prawdzie w ogóle go nie było w tym modzie. Po prostu autorzy OP-2 ponadawali kilku npc nicki userów, zapewne z jakiegoś rosyjskiego forum. Kilka z tych nicków było  na tyle dziwnych, że nie dało sie ich sensownie przełożyć na polski. I tak w polskiej wersji pojawił się Zaurus zamiast jakiegoś znjfgk45 czy czegoś w tym rodzaju.

Dziwne natomiast, że pojawił ci się tak daleko na północy. Jak pamiętam, to jeden z ekipy Buustyego, która przychodzi Striełokowi z odsieczą przy szturmie na posterunek wojskowy na Kordonie. I najczęściej tam ginie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaurus jest znanym twórcą modów u naszych wschodnich braci. Najpewniej został dodany w OP-2 jako swoista ciekawostka, na pewno jest więcej takich przypadków. 
Swoją drogą.. ciekawe czemu akurat martwy a nie żywy NPC który zleca jakieś zadanie. Być może jest tak jak napisał @kondotier, że jest to spowodowane końcem tworzenia przez Zaurusa modów. Tak czy siak, możemy się tego jedynie domyślać. 
Ps. Dla ciekawskich jest jest przetłumaczony wywiad z Zaurusem na nasz język. 
https://stalkerteam.pl/topic/5339-wywiad-z-zaurusem/

A swoją drogą, już nie raz spotkałem się w modach z ciekawymi NPC... :D
 

Spoiler

ss_daniel_08-05-16_21-17-06_(darkvalley).jpgss_daniel_08-05-16_13-47-44_(escape).jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.