Jump to content

Nasze ulubione kawałki

Anatolij
 Share

Recommended Posts

• 3 months later...
  • 1 month later...

Korn spoko, dużo słuchałem, jako prezentację ich utworów dorzuciłbym Freak on the leash, mają też fajny cover Another brick in the wall. To teraz trochę łagodniejszy, melodyjny :) rock. Zespół Placebo. https://m.youtube.com/watch?v=a4JhtoR39M0 Inne ich znane kawałki Meds, Every you every me, Without you im nothing, Taste in men, Slave to the wage, Special k, Black eyed, song to say godbaye, the bitter end, Special needs, I wiele innych, sorrki za brak linków ale pisałem z telefonu ;) Jak się komuś spodobają to łatwo znajdzie na yt.

Edited by tom3kb

@gawron, przyznam szczerze zaskoczyło mnie to :o

@kondotier, co kto lubi, ja preferuje metal i rock ale nie pogardzę też innymi typami muzyki, ty wolisz starsze klasyki więc wszystko jest w porządku.

Dnia 3.08.2016 o 20:46, tom3kb napisał:

Korn spoko, dużo słuchałem, jako prezentację ich utworów dorzuciłbym Freak on the leash, mają też fajny cover Another brick in the wall.

Faktycznie też lubię ten utwór, ale wrzucenie wszystkich za długo by zajęło :P

Dnia 3.08.2016 o 20:46, tom3kb napisał:

To teraz trochę łagodniejszy, melodyjny :) rock. 

Spoiler

Wygląda jakby próbowali wrócić do swojego pierwotnego stylu.

Jakby co przeskocz do 29 sekundy żeby pominąć wstęp.

Edited by Szperacz

@Szperacz nie wiem czego (i ile) już w swoim życiu słuchałeś, ale wraz z wiekiem i nazwijmy to "doświadczeniem" otwieram się na coraz to nowsze horyzonty muzyczne. Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem od zespołu Metallica i ich nieśmiertelnego "Unforgiven":

Spoiler

Katowanie Metallica'i przez miesiące... i tak zaczął się okres "zachwytu" trashem i metalem ogólnie:) NWOBHM i Iron Maiden - Boże co to były za domówki :D Później trochę zmiękłem i zacząłem eksperymentować z rockiem - i tak kolega pokazał mi pewien teledysk (piosenki z filmu "Final Destination"):

Spoiler

Zacząłem słuchać "Gwoździ" (Nine Inch Nails), które po dziś dzień są muzyczną miłością mojego życia. Oczywiście jak cały roczek i metal, ale lubię także posłuchać soundtrack'ów , oldiesów (polskich i zagranicznych), polskiej muzyki rozrywkowej oraz bluesa i jazz'u. A teraz, aktualnie siedzę sobie grzecznie w synthwave'ie:

Spoiler

..mój prywatny niezapomniany outsider... bo w życiu ważne są tylko chwile, nieprawdaż?

Spoiler

• Dodatnia 4

@kondotier, za pierwszym razem pomyślałem sobie "ale wkręca..." chwile potem "...może jednak nie?" typowy ja :P

@Anton Gorodecki, u mnie "zainteresowanie" muzyką pojawiło się jak nachodziłem siostrę a że w jej pokoju zawsze leciała jakaś muzyka (Slipknot, Korn, SoaD, Fear Factory itp) więc można powiedzieć że niejako "zaraziła" mnie metalem co z resztą przetrwało do dziś, ale samego metalu nie katuje z czasem pojawiły się inne zespoły\gatunki muzyczne jak Kris Kross, Eminem, LMFAO, Akira Yamaoka czy Olivier Deriviere itp.

Spoiler

Edited by Szperacz
  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1

Też coś dorzucę z moich ulubionych, ale to tylko wycinek bo lubię różnej muzyki posłuchać.

OneRepublic zawsze poprawia mi nastrój.

Coldplay świetnie potrafią się bawić przy tym co robią.

Enya

Jest tego mnóstwo a to tylko przykłady.

• Agrael pinned and unpinned this topic