Skocz do zawartości

Nowa grupa na Forum - Weterani.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Powstała nowa grupa na Forum pod nazwą WETERANI. Ma to na celu uhonorowanie użytkowników będących długo pośród Nas. Grupa TROPICIEL została zlikwidowana jakiś czas temu - spowodowane to było małą ilość osób tam pasujących. W związku z tym, aby docenić naszą Wspólnotę, choćby tylko symbolicznie, stworzyliśmy nową grupę, do której pasować będzie wielu Forumowiczów. Mamy nadzieję, że chociaż przez to poczują  Oni , że są doceniani. To tylko kolor. Nic lepszego nie wymyśliliśmy jak na razie - może to się zmieni. Dziękujemy wszystkim Forumowiczom, że są i swoją bytnością budują tę wspólnotę. Dziękujemy.

PS. Wazelinę jak dowiozą świeżą partię, połączoną z dostawą ostatniego miotu naszej maskotki forumowej ( @apg2312 - dziękujemy za udostępnienie tak licznego potomstwa w/w.) zostanie rozesłana w ramach przekupstwa i podziękowania za wkład w tworzenie Forum :D.

 

NASZE KOCHANE MALEŃSTWO....

2016-11-23-337.jpg

2016-11-23-336.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cichy  Świetna inicjatywa ale coś mało weteranów jak do tej pory. Nie chcę nic narzucać ale uważam , że jest jeszcze co najmniej kilku jeśli nie kilkunastu forumowiczów , którzy w pełni na tą rangę zasługują. Nawet jeśli niektórzy z nich nie byli już przez dłuższy czas aktywni to jednak byli i tworzyli tę wspólnotę razem z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dopyl- skoro zrobiłeś swój przegląd i masz kandydatów, to napisz PW do cichego z ich nickami. Jemu wtedy będzie łatwiej wybrać faktycznie zasługujących.

@vidkunsen- 3 , 4 drużyny, to zaledwie pluton. Do kompanii jeszcze daleko. Chyba że miałeś na myśli kompanię kumpli przy kieliszku.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, pewnie rasy: Angora bawarska krótkowłosa;)

 

Mój jest rasy labrador jadowity, cały dzień poluje na wroga który się ukrywa w czołgu(lodówka) 42 kilo, dałbym fotkę ale nie wiem jak się robi spojlery i zaś zamiast za kwestie merytoryczne będzie za drobnostki które , jak to gadał klient o przybranym nazwisku Jagoda - dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf:D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.