Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też pobrałem bez problemu na zarejestrowanym i zalogowanym Yandeksie. Trochę trwało, bo pod koniec pobierania szło nie więcej niż 150. Ale mam całe 2GB.

Jeszcze nie instalowałem, więc więcej nie mówię.

Przydałby się link, do tego prawie pasującego spolszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ale o tamtej porze szło mi z prędkością jednego megabajta na sekundę, na szczęscie załapało się na nocny transfer, uff...

To jest spolszczenie? Przeglądałem poprzedni temat i nie znalazłem takowego. Zangielszczenie do poprzedniej wersji - już tak.

Co do samego moda to z urywków pamięci jakie mam o tym modzie (grałem w tyle SGMów że mi się mieszają) - byłem bardzo zadowolony z jakości paczki choć te fixy coś mi przypominają o jakichś przerwach w skryptach, które potrafiły mnie zapędzić w ślepy zaułek gdy grałem niemal z pamięci wykonując prace nowych NPCów.

Być może też nie miał tego problemu co np. SGM 2.1+Misery 1.2 gdzie mapy we freeplay (Agroprom etc.) miały czarne obiekty zamiast roślin (pomogło zainstalowanie Absolute Nature lite dla SGM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku przystosowane spolszczenie do Lost Soul fix z linku @smox nie jest dodany, mam nadzieję, że nic nie spartoliłem :P pobiegałem godzinkę po kordonie i wylotów nie było. 

Wykorzystane spolszczenie SGM 2.2 oraz kilka opisów broni i celowników z OP-2. Autorzy tych spolszczeń nie wyrażają zgody na rozpowszechnianie linku na inne fora poza stalkerteam.pl

https://mega.nz/#!dYVzyDpB!IAKd0JRpXvUWP-WSOOmqhztABNR4LpcLqXYdLd__BTw

Miłej zabawy :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie zawartości paczki z finalnym w #1 są dwa fixy. Ale jeśli ten podany przez @smox już jest, to ponowne jego nałożenie nic nie zaszkodzi. Fix jest z 12.02, a mod finalny z kwietnia. Dodany do #1.

@Maur - jak rozumieć te opisy z OP-2? Wykorzystałeś je do spolszczenia tych broni których w poprzedniej wersji moda nie było? Jeśli wykorzystałeś spolszczenie od @kobal - porozum się z nim, aby wstawić go naszej pobieralni i dać oficjalnego linka do #1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w modach za wygląd siatki celownika odpowiada jeden plik. Tutaj jest to połączone z tym czarnym otoczeniem siatki, które jest częścią składową celownika PSO.

Dodano:

To spolszczenie nie nadaje się w takiej formie do tego moda. Po jego dodaniu nie pojawia się w ekwipunku "zdejmowacz" celowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ smox w plikach z dialogami nic nie zmieniałem. Oto zamówiony "chaser-13" u Krzywouchowa a raczej sajga opis się zgadza wygląd broni też, twórcy moda chyba pozmieniali broń którą można sobie zamówić, amatorszczyzna czułem że coś spartolę :P

Poprawiłbym to tylko nie wiem w których plikach szukać żeby podmienić nazwy w dialogach :(

ss_bell_04-17-17_19-40-10_(escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, zrobiłem zadania na Kordonie i Bagnach. Wysłano mnie na Zaton i jestem, jak to się mówi w domu, czyli na Skadowsku. Stara bajka, czyli że za dużo w pamięci zostało z poprzednich gier.

Co mogę tak na szybko powiedzieć. Mod graficznie pięknie zrobiony, ale to wszystko co mogę powiedzieć pozytywnego, w porównaniu z poprzednikiem.

Bo oprócz takich widoków przez celownik optyczny, jaki pokazał @smox, jest kupa innych niedopracowań. Oprócz celownika z którym zrobiono screena, mam jeszcze dwa PSO1, których się nie da zamocować na żadnej broni. Handlarze nie kupują nawet 100% sprawnej broni. Kasę można zrobić tylko na amunicji, medykamentach i za zadania, których jak na razie za wiele nie było. Ale na naprawę pancerzy i ulepszanie broni całkowicie wystarcza. Na Zatonie tych zadań będzie więcej, to i kasa wpłynie.

Balans gry zbliżony do OP2. Na NPCa my potrzebujemy pół magazynka, lub więcej, a NPCowi wystarcza krótka seria aby nas wyeliminować. Dobrze przynajmniej, że są krótkowidzami. Dla mnie jak na razie, mod bezwylotowy, bez ścinek i innych modoproblemów.

Sądzę jednak, że nowi gracze, którzy nie znają poprzednich wersji, będą mieli używanie. Tak że warto zaadaptować poprzednie spolszczenie dla tej finalnej wersji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maur napisał:

@ smox w plikach z dialogami nic nie zmieniałem. Oto zamówiony "chaser-13" u Krzywouchowa a raczej sajga opis się zgadza wygląd broni też, twórcy moda chyba pozmieniali broń którą można sobie zamówić, amatorszczyzna czułem że coś spartolę :P

Poprawiłbym to tylko nie wiem w których plikach szukać żeby podmienić nazwy w dialogach :(

 

@Maur, to nie Twoja wina. Odstawiłeś kawał dobrej roboty. Kto mógł wiedzieć, że autorzy pozmieniali coś w plikach. Teraz tak, by to wyłapać, to trzeba by porównać wszystkie pliki spolszczenia z tymi z moda i nanieść poprawki. Do tego przetłumaczyć to czego brakuje. Sporo żmudnej i czasochłonnej roboty. Nie wiem czy warto tylko dla lepszego wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem :) na szczęście zmiana dotyczyła tylko handlarza na Kordonie, trzeba podmienić tylko ten plik w gamedata/config/text/pol i już mamy do kupienia TT-33 oraz Sajgę

 

@edit  przepraszam pomyliłem pliki po porównaniu teraz jest już polski

SGM_xml_dialogs.xml

Edytowane przez Maur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten sam problem z Yandexem, dodatkowo pakuję 2 pliki do 7-zip bo inaczej nie mogę uruchomić transferu (odmowa "przeglądarek" z uwagi na wygasły certyfikat Yandexu ) i też mam najwyżej 1,02 GB. Nie umiem uruchomić dowload mastera, tzn. go odpalam ale nie wiem jaki "stworzyć" link do pobrania z własnego Yandexu :( . z przekopiowanego linku przy opcji podejrzyj plik mi nie uruchamia- może łopatalogiczna instrukcja od użytkowników. Albo może ktoś się zlituje i wystawi na Mega cały mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najdrok z Download Masterem nie pomogę Ci bo jak chciałem zainstalować, zaczął wciskać mi jakieś badziewie - to zrezygnowałem.

A z Yankiem, przynajmniej ja, daję sobie spokój. Po prostu u mnie nie pójdzie i tyle. Popróbuję z Unibytes'a choć tam idzie jak krew z nosa. 

Chyba za małe zainteresowanie żeby ktoś wrzucił na Mega. W niszowe klimaty wpadliśmy chyba - przypadkowo.   

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.