Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny Art dla Sidora ma 3 miejsca spawnu. Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=zoR3H7Wej_Y

U mnie była ona bardzo słabo widoczna, bo jakby chowała się do ziemi i pojawiała tylko swoim fragmentem.

A z przewodnikiem. Już nie pamiętam, ale czy on nie chce broni z określonego miejsca? Niektóre egzemplarze itemów tym modzie są specyficzne i tylko z nimi skrypt zaskakuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny- w kwestii broni - nie ma znaczenia sposób pozyskania , ale bron musi być 100% sprawna. I sprawdż czy Pzrewodnik nie potrzebuje jeszcze  dodatków typu celownik lub tłumik. Coś mi się tłucze w pamięci , że w któreś instancji NS dodatki były konieczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - na rus gameplayach jest informacja, że po arta Nocna gwiazda należy iść od razu po wzięciu zadania. Jeśli zwlekamy, a art spawnował się koło przepustu pod droga, to stojący tam NPCe mogli go sczyścić, ale w inwentarzu go nie mają.

Jest też prawdopodobne, że art wpadł w tekstury. Kiedy grałem to zadanie, był koło muchołapki przy młynie, ale wyglądał jak plamka światła, a nie art. Zamiast spawnowania, możesz go "ugotować" na podstawie recepty, jak jej nie masz, to zobacz w temat moda, są wstawione. Możesz ręcznie wrzucać składniki do anomalii, albo poczekać na ten przyrząd do "warzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam teraz więcej czasu - chwilowo:D- wiec wróciłem do Soli. I mam problem  natury raczej technicznej. Problem pojawia sie podczas rozmowy z Krysiukiem  na bagnach( quest na schowki dzika). O ile pamiętam winno byc:

- rozmowa pierwsza z Krysukiem

- rozmowa z Barmanem

- rozmowa druga z Krysiukiem skutkująca informacją o schowku w DM

- przebieżka do Barmana celem przekazania "znajdzki"

- rozmowa tzrecia z Krysiukiem skutkująca namiarami na schowek z PDA w w Agro ..........

U mnie problem pojawia sie po rozmowie drugiej - skrypt wskazuje finalny schowek z PDA na Agro , a winien ( co wynika z w/w rozmowy)  uruchomić schowek w DM.

ss_w8pro_09-14-17_17-00-46_(marsh).thumb.jpg.55a5e4661de932cc2034b296ccbc52ca.jpg

Niestety - nie potrafię tego sam poprawić .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy - schowek w DM jest pusty - i jak mniemam- uaktywnia się dopiero po uzyskaniu "znacznika" którego nie mam-vide tekst . Ergo - informacja zwrotna ze schowka na Agro ze względu na brak ciągłości zdarzen nie powoduje uruchomienia schowka -76 i reszty.Oraz nie ma dialogowego ciągu dalszego  z barmanem w tej sprawie.

@DaarMoo- jak widac na załączonej grafice schowek na Agro pojawia sie w momencie zakonczenia rozmowy z Krysiukiem , a skrypt powinien wypełnic schowek w DM aby zachowac liniowośc questu.

@kondotier- z całym szacunkiem  dla Twojej postaci - nie pisz komunałów- wiem o tym że w Soli trzeba dokładnie analizować tekst.

Tak to winno wyglądać:ca od 27 minuty:https://www.youtube.com/watch?v=v8HTaxErFDo

 

 

Edytowane przez boberm
wklejenie grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W MM mam taki wylot

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'ui_npc_u_stalker_ne_exoskeleton'
 

stack trace:

Tylko że nie ma tej tekstury nawet w tym spakowanym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem. Otóż kiedy wracałem z Doliny Mroku przez Mroczny Parow do Kordonu nagle nasz bohater powiedział że coś jest ciekawe i trzeba o tym powiedzieć Docentowi w barze, i właśnie w tym momencie znika mi HUD i nie mogę przeglądać PDA. Problem nie ustąpił nawet po przejściu na następną lokacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam problem w Zatonie, wezmę zdjęcie latającej wyspy od Broadway-a, pojawia się SMS żebym szukał jakiegoś gościa w zakładzie utylizacji, wyświetla się odpowiedź Strieloka i wypad na pulpit :(

Bez żadnego logu...  Zmiana ustawień nic nie daje. :(

. . . . . . .

Udało się! Wywaliłem wszystkie przedmioty do plecaka, oprócz teleportu monolitu i uniwersalnego. Po odebraniu zdjęcia pojawiło się nowe zadanie i po 3 sekundach wywaliło do pulpitu. Po ponownej próbie zdążyłem teleportnąć się do sarkofagu i z powrotem na Zaton. Zabrałem szpargały i gramy dalej! :)

Edytowane przez ptero
Rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie

Początek gry, pierwsza emisja i wylot patch 1.4

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - shadow of chernobyl\gamedata\scripts\_g.script:38: attempt to perform arithmetic on local 'error' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.