Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

$app_data_root$  = true|  false| $fs_root$|   _appdata_\
$game_data$           = false|    true|    $fs_root$|        gamedata\
$game_ai$            = true|        false|    $game_data$|        ai\
$game_spawn$        = true|        false|    $game_data$|        spawns\
$game_anims$           = true|        true|    $game_data$|        anims\
$game_levels$       = true|        false|    $game_data$|        levels\
$game_meshes$        = true|        true|    $game_data$|        meshes\
$game_dm$            = true|        true|    $game_data$|        meshes\
$game_shaders$        = true|        true|    $game_data$|        shaders\
$game_sounds$        = true|        true|    $game_data$|        sounds\
$game_textures$        = true|        true|    $game_data$|        textures\
$game_scripts$        = true|        false|    $game_data$|        scripts\
$game_config$        = true|        false|    $game_data$|        config\
$level$              = false|    false|    $game_levels$
$game_saves$        = true|        false|    $app_data_root$|    savedgames\
$logs$              = true|        false|    $app_data_root$|    logs\
$screenshots$        = true|        false|    $app_data_root$|    screenshots\
$mod_dir$ = false | false | $fs_root$ | mods\

Chodzi o to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma bata, musisz mieć ten folder :)

Chyba, że gra tworzy go sobie sama kiedy rozpoczniesz nową rozgrywkę. bo skoro przed chwilą instalowałeś moda, jak piszesz wyżej to zakładam, że żadnych zapisów do wczytywania nie masz.

Zawsze możesz spróbować uruchomić grę jako administrator. Klik prawym i wybierasz właściwą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak można dostać się do piwnicy pod remizą ? Wszystko w samej remizie już chyba znalazłem i zrobiłem, klucz dowódcy nie otwiera drzwi do piwnicy. Widziałem że w garażu jest inne wejście do piwnicy ale jest zasypane śmieciami z którymi nie mogę nic zrobić. 

Druga rzecz to auta, kompletnie przestały reagować, mogę włączyć tylko silnik ale o jeździe już nie ma mowy, po prostu są bezwładne.

Edytowane przez Nuclear Messiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nuclear Messiah Pomagając przemytnikom, w remizie spotykasz postacie, z którymi możesz o tym porozmawiać. Następnie znaleźć wejście, zameldować szefowi szabrowników, przynieść z ich starego obozu wytrychy i... już. 

Auta czasami mi się zacinały, ale kilkukrotne odpalenie silnika pozwalało jeździć. Chyba, że zapadło się w tekstury, co też mi się zdarzyło z BTRem na Wysypisku - wtedy najszybciej wczytać poprzedni zapis. Bo o tym, że do włączenia silnika należy przypisać klawisz w opcjach chyba nie muszę wspominać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, wczoraj grałem i było wszystko ok, dziś nie chce się załączyć, taki log:

[18.10.17 08:20:38.679] FATAL ERROR
[18.10.17 08:20:38.679]  
[18.10.17 08:20:38.679] [error]Expression    : assertion failed
[18.10.17 08:20:38.679] [error]Function      : IReader::r
[18.10.17 08:20:38.679] [error]File          : FS.cpp
[18.10.17 08:20:38.679] [error]Line          : 317
[18.10.17 08:20:38.679] [error]Description   : Pos+cnt<=Size

Proszę o sugestie co w tej sprawie trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo, problem został opisany na 9 stronie tego tematu.

@xardas66, jest mod na celowniki pełnoekranowe. Wielkim ich zwolennikiem jest @vidkunsen. Problem jest taki, że wszystkie celowniki są jednakowe i nie wszystkie działają. Można to oczywiście poprawić, ale nie widzę takiej potrzeby - 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb - to dobry pomysł aby na czerwono dać w #1 to ze zniknieciem zegara i klawiszy szybkiego użycia.

A spojlerowi z #1 o problemach dałbym nowy tytuł: "KONIECZNIE PRZECZYTAJ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY". I też na czerwono.

I za jednym zamachem, daj tam informację z tematu od smoxa o kreszu przy arcie Sierść i w razie zabicia Połamańca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam pytanie, gdzie znajdę świece zapłonową do generatora? żebym mógł odpalić windę,i wjechać na dach jednego z budynków Agropromu. Schodami się nie da,ponieważ z jednej strony są zamknięte,z drugiej jest anomalia. Innego wejścia nie ma, nawet na poradniku koleś wjechał tam windą. Zadanie poniżej.

InkedMapa_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Br3k3N - Rada na przyszłość. Jak tylko obszukasz trupka, lub znajdziesz jakaś kartkę której treści nie odczytasz w inwentarzu, jak tylko sytuacja w grze pozwala, od razu przeczytaj w tej części PDA jaką pokazał Ci smox jej treść. Jest taki kruczek, że jak się strona zapełni od góry do dołu, to nawet ściągnięcie suwakiem nie pokazuje wszystkich. Musisz klikać w ten przycisk na dole pod suwakiem, aż info się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża Zapomniałem powiedzieć że pomogłem wojskowym. Przemytnicy w remizie już dawno gryzą piach, tylko ta przeklęta piwnica... :/

Co do aut to nie wiem, wszystko działało dobrze, aż nagle żadne z nich nie chce jeździć. Po prostu zsuwają się jak kostka masła na rozgrzanej patelni, paro krotne włączanie silnika nie pomaga.

Tak czy siak auta autami, dla mnie teraz priorytetem jest dostanie się do piwnicy :)

Edytowane przez Nuclear Messiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nuclear Messiah - A tego przemytnika na wieży sprzątnąłeś? To co znajdziesz przy nim robi grę. W grze dla wojska, piwnica jest nieistotna. Ale warto wejść po znajdźki. Apteczki, amunicję i arta na stole bilardowym. Jak masz granat, to z tego garażu wrzuć go tak, aby spadł na wersalkę. Ty uciekasz. Po wybuchu sprawdź, czy została uszkodzona. Jeśli tak, to wróć po zrobieniu innych zadań, ona znika i masz otwarte wejście.

Aby bez problemu dostać się do lampy i po moduł do radiostacji, zobacz sposób postępowania jaki dałem trochę wyżej.

A tu masz filmiki z gry dla wojska, 32 min. Masz pierwszy, a są trzy. https://www.youtube.com/watch?v=F1Ifi1dUYOo

Zobacz też jak postępować w bazie śmigłowcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.