Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A na steamie to nie jest czasem angielski Stalker?

A skąd spolszczenie? Do odpowiedniej wersji gry. 

Bo coś czytam, że te niektóre spolszczenia to nie działają z modami.

Jak coś to sobie ściągnij tego moda w wersji Repack, czyli gra już z modem i na to zarzuc spolszczenie moda, info w 1ym poście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 11.07.2019 o 17:11, JanuszLeopoldBączek napisał:

gdzie w lokacji(tam gdzie jest anomalia przestrzenna), można znaleźć jedzenie dla Taczenki?

Jedzenie dla generała można znaleźć przy trupach najemników i monolitowców pojawiających się na lokacji. Nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, ale po prostu cofnąłem się do zapisu jak zbierałem mięso z Młotem i Wężem. Pozbierałem z całej lokacji konserwy itp i schowalem do schowka a sam jechalem na dziczyznie. Teraz mam problem inny. W Zastawie uwolniłem Szmigę mówiąc przy tym jednocześnie Stawridowi. Dał klucz a ja go uwolniłem. Powiedział mi, że rano mamy się spotkać w starej szkole (tam gdzie byli najpierw wolnościowcy) lecz właśnie już 3 raz tam przychodzę i nie ma żadnego bandyty. Jak zdobyć w inny sposób te wichry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JanuszLeopoldBączek napisał:

3 raz tam przychodzę i nie ma żadnego bandyty

Po uwolnieniu Szmigi pewnie nie porozmawiałeś ze Stawridem, koniecznie trzeba to zrobić i oddać mu klucz. Rano otrzymasz SMS jak poniżej. Wtedy idziesz po broń i jeśli masz życzenie, możesz pobawić się u Bukmachera, który pojawia się razem z ekipą Szmigi. Innej opcji zdobycia SR-3 nie ma.

sz.thumb.jpg.11d0ed48ef8372009b2a17bee15c118e.jpg

b.thumb.jpg.8270a57756ea14c6ae69403055b7bff4.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aha, @tom3kb chciałem zaznaczyć bo już stawiam go po raz enty i już sam nie wiem, czy to mi czegoś nie pobrało czy o co tutaj chodzi, bo wczoraj udało mi się go pobrać właśnie jak dobrze pamiętam z Janka i w pliku moda mam TYLKO  gamedate i celownik opcjonalny, nic tam więcej nie mam, a zdaje się z tego co czytałem w instrukcji instalacji że potrzebne jest więcej plików, co więcej napisane jest żeby usunąć plik Stalker-COP, to w takim razie który plik ma odpowiadać za skrót pulpitowy skoro bin tez usuwamy a tam jest skrót do silnika? A dowiedziałem się w międzyczasie od naszego kolegi że w CoPie plik odpowiedzialny za skrót nie znajduje się w katalogu bin jak to ma miejsce w SoC tylko właśnie w katalogu głównym, a jedyna logiczna aplikacja exe to plik Stalker-COP który też należy usunąć, no chyba że znowu o czymś nie wiem, to może ktoś mnie oświeci?

Screenshot 2019-09-04 15-29-58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

No to jak masz samą gamedate to ją wrzuć. Odpal grę tymi zwykłymi exekami.

Jak ci się odpali z modem to znaczy, że to jakaś wersja bez zmienionych bin i plików exe.

Jak ci się włączy czysty zew prypeci albo gra się będzie crashować to znaczy, że jednak nie wszystko ci się pobrało.

Ps. Zmieniłeś kompa, że startujesz z takimi modami do Zewu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb gdy wrzucam gamedate i nic nie usuwam, włącza się zew, ale zaraz wylatuję i dostaje monit że silnik przestał działać, gdy wywalę bin i te pliki no to bez sensu no bo nie mam czym odpalić moda a czysty zew mi się nie włącza jak tam coś grzebię, oczywiście ori podstawka mi chodzi normalnie

4 minuty temu, tom3kb napisał:

Ps. Zmieniłeś kompa, że startujesz z takimi modami do Zewu?

4.0 postawiłem wczoraj i mi poszło i hulało bez problemu ale dostałem informację żebym zagrał w 4.1 bo tam pod względem technicznym niewiele się zmieniło ale są dodane nowe rzeczy, więc spróbuje, czemu nie? pobieram go z moddb w rosyjskiej wersji (są 3 do wyboru) wielkość pliku to prawie 2 GB więc chyba nie pobrało mi plików wcześniej, kompa zmienię jeszcze w tym roku jak Bóg da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb coś tam szprecham ale bez rewelacji, jednak wolę po polsku, zobaczymy co z tego będzie ale znając moje szczęście to pewnie wielkie G :047: bo albo znowu coś będzie nie tak albo okaże się że jednak toster tego nie pociągnie

dobra poszło to, wreszcie, chodzi, nie laguje, nie chodzi to tak idealnie jak np deja vu ale grać się da

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już, po graniu, już zachwaliłem i lipa, ja to zawsze tak mam :037: nie lagował, teraz włączam, laguje, skanuje rejestr, robię statykę, usuwam zbędne sejwy,wszystko na minimum, dalej to samo

takie coś po skanowaniu rejestru, nie wyleciałem ale jest jakiś log, nie wiem o co tu chodzi

Screenshot 2019-09-06 09-19-59.jpg

xray_windows7.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Dlatego pytałem czy masz nowego kompa bo ten mod jest nieźle odpicowany ;)

Na twoim miejscu jak już chcesz spróbować jakichś modów do Zewu to zacząłbym od tych małych modów np takich dziejących się na jednej lokacji. Np Dolina Szeptów, ewentualnie zerknąłbym do najdawniej spolszczonych. Może Biały Oddział lub te krótkie prologi typu AZM prolog itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb hmm? wiesz co? uruchomiłem kompa ponownie i on mi poszedł i już nie lagował, teraz robiłem zadanie na części mutantów z Markusem i Młotem i przy wymianie ognia wyleciałem, po próbie uruchomienia monit o crashu, teraz nie mogę go wgl uruchomić, może wrócę jednak do 4.0? albo tą dolinę szeptów spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.