Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier. Generalnie fabuła nie została zmieniona, zmienione zostały, niektóre zadania, dodano nowe questy poboczne. Kosmetyka, której dokonano to nie tylko zmiana wizualnej strony modyfikacji, jak przebranie stalkerów, tekstur otoczenia czy nowa paczka broni, ale przede wszystkim zmiana charakteru i atmosfery całej historii.

Zakończenia są trzy:
1. Można z Hunterem opuścić Zastawę.
2. Końcówka ze Stroigławem (tak jak w 4.0).
3. Dotrzeć do Stacji Diggerów i spotkać się z Markusem. Do tego trzeba zastosować się do wskazówek ze spoilera na poprzedniej stronie, o których wspomniał @mkk7.

Przykłady kosmetyki, której wcześniej nie było: wprowadzenie do każdego rozdziału, które wygłasza nasz GG i dodane małe podziemia na Kordonie. Jest to część zmian.

zw2.thumb.jpg.79a8768b296af93a30e33cdaba3ae100.jpg

mp.thumb.jpg.b73bb53ebbbdde32f1f39962069c9762.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strielon. W końcowej scenie Markus wyjaśnia Zwierowi, kim naprawdę jest Stroigław i jaka jest w tym wszystkim rola naszego najemnika.

Ostatnie słowa Zwiera (dzięki Rangers801), każdy, kto zagra i dotrze do Stacji Diggerów, będzie mógł sobie przeczytać, tak zresztą jest w przypadku każdego zakończenia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gawron napisał:

@Strielon. W końcowej scenie Markus wyjaśnia Zwierowi, kim naprawdę jest Stroigław i jaka jest w tym wszystkim rola naszego najemnika.

Ostatnie słowa Zwiera (dzięki Rangers801), każdy, kto zagra i dotrze do Stacji Diggerów, będzie mógł sobie przeczytać, tak zresztą jest w przypadku każdego zakończenia.

Masz może zapis z gry? już usunąłem moda a popełniłem błąd na początku rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony. Niestety, coś pomyliłem i mod kończy się na Stacji Diggerów. Spotkałem tam Pustelnika, który wyjaśnia kim jest Stroigław i się zabija. Chwilę później spotykamy samego Stroigława i nasz GG również popełnia samobójstwo. Przyznaję, że takiego zakończenia, to się nie spodziewałem:)

ss_jarek_07-05-18_16-55-30_(station_digger).thumb.jpg.58ceedc44ec407ceef8691e904c77e2c.jpg

Mały błąd -

Spoiler

ss_jarek_07-01-18_17-46-30_(prostranstvenniy_puzir).thumb.jpg.9e65aeeae7c378b8563e303998f8d48b.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony, za spolszczenie serdecznie dziękuję. Mogłem dzięki temu poznać naprawdę świetnego moda z ciekawymi pomysłami na zadania i zaskakującymi momentami (choć waleń kolbą po głowie tyle że pewnie Zwier ma pękniętą czaszkę).

Na Zastawie artefakty się nie odnawiały w anomaliach, to normalne? Udało mi się jednak dorobić osiągnięcia Bogaty Klient ale asortymentu to u Rasputina nie zmieniło.

No i jak w poprzednim modzie który grałem (Wiatr Zmian 1.3) były brakujące tu i ówdzie tekstury czy gibanie postaci ale to tylko przy wchodzeniu po schodach na szczęście (choć nadal mnie trochę ciekawi powód tego zachowania, ale tylko trochę).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZapomnialemLoginu napisał:

waleń kolbą po głowie tyle że pewnie Zwier ma pękniętą czaszkę

Ciekawe spostrzeżenie:). Faktycznie parę razy dostał.

7 godzin temu, ZapomnialemLoginu napisał:

Na Zastawie artefakty się nie odnawiały w anomaliach, to normalne? Udało mi się jednak dorobić osiągnięcia Bogaty Klient ale asortymentu to u Rasputina nie zmieniło.

Z wiadomych względów przechodziłem moda kilka razy, za każdym razem arty pojawiały się tylko raz. Nie zostałem Bogatym Klientem, ale skoro piszesz, że to osiągnięcie nie ma wpływu na ladę u Rasputina, to pewnie tak jest. Nie wiem, czy odwiedzałeś Bukmachera, u niego można się szybko dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mod godny polecenia. Gra się przyjemnie i z pełnym spokojem.

Grający nie ma czasu nudzić się. Czekając na ciąg dalszy głównego wątku, autor natychmiast podrzuca zadania poboczne. A wydawałoby się, że trzeba czekać. A tu nie. Coś drobnego do zrobienia. I znowu główny wątek. Bez leniuchowania. 

Ja postanowiłem poświęcić się dla Zony i załatwić drania raz na zawsze. Kulka.    

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.