Skocz do zawartości

Ostatnio oglądałem film i POLECAM.


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@vidkunsen a idź pan w ....

Też sobie obejrzałem Niezniszczalnych 4 ale 💩 jakich mało, niech oglądają tylko ci co na prawdę nie mają czego zrobić z 1,5 godzinki wolnego czasu. Oglądałam już różne badziewia ale co za kretyn wywala ze 100 baniek 💲na takie coś. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w przypadku szybko i wściekle zapomniałem dopisac: ... dla fanów serii.

:) 

p.s. co do "osiągnięć" "x" muzy zza oceanu to podzielam pogląd m.in. twój.

Spoiler

W kwestii "filmów" z "sensem" [plecam światowy dreszczowiec z USA via holiłud: Wielkodupy pająk (2013, Big Ass Spider!).

Do łobejrzenia na jutube. ;) :) 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc w znalezieniu filmu, którego ongiś oglądałem, ale nie pamiętam tytułu, jak też większości fabuły. To co mi utkwiło w pamięci, to moment (chyba na początku), gdzie (chyba) zakamuflowany tajniak, jako członek gangu wpada z innymi w zastawioną inscenizowaną zasadzkę. Szef tego mafijnego gangu daje im określony czas i każe spisać wszystko co wiedzą, także wszystko o sobie. Ten nasz bohater rozmyśla o samej wpadce. Jak do tego doszło, gdzie popełnił błąd, a może go ktoś z wsypał. Gdy nie znajduje wytłumaczenia, nie ma już czasu na napisanie czegoś konkretnego.

Nie mam też pewności, ale ten może bohater może być jednym z bandziorów, a podstawieni gliniarze zrobili zasadzkę na tę grupę i przestępcy aby uratować się, mają wszystko opisać, co wiedzą o gangu.

Finałem tego pisania jest fakt, że ten wskazany gościu, nic nie napisał, pogodził się z losem. Obstawa pozbierała kartki (a reszta sporo opisała) i po zapoznaniu się z treścią, zostawili tylko tego , co nic nie napisał, resztę wyprowadzili do odosobnionego pomieszczenia, gdzie wszystkich "pisarzy" rozwalili. Ten (zapewne mając pełne portki) zostaje przez szefa mianowany na następcę.

Może ktoś z was coś wie na temat tegoż filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tom3kb napisał(a):

@metek58 a może jacyś aktorzy, film z roku? Coś więcej pamiętasz?

Nie pamiętam aktora żadnego. Był to mocny film. Wtedy mnie bardzo wciągnął. Jakieś chyba 20 lat temu oglądany.

@vidkunsen, Damona chyba bym zapamiętał. Jak dla mnie, to dobry aktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

Jak ktoś chce sobie obejrzeć fajne scifi ale tylko od strony wizualnej to można ☺️ bo fabularnie to sporo klisz, taka papka, nic specjalnego, dużo dziur szczególnie w przedstawieniu jak działa ten świat i jakim cudem np 

Spoiler

Amerykanie bez ai robią sobie rajdy małymi grupkami po całej Azji i rozwalają co chcą, sprzęt wydają się mieć też lepszy niż cała Azja gdzie oprócz ludzi żyją roboty, w ogóle jakby te kraje tam nie miały armii i nic sobie z tego nie robią, że jedno państwo ich cały czas dojeżdża. 🤔

Także jak oglądać to tylko dla cgi i nawalanki, mózg wyłączyć. Bardziej niż polecam powiedziałbym, że tylko o nim informuję.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

image.png

Dziwne postapo, wróć film apokaliptyczny bo koniec dopiero nadchodzi, może trochę nudne ale w sumie człowiek ogląda bo chce dowiedzieć się o co chodzi i jak to się zakończy ale jak to często bywa w tego typu filmach zakończenie.....

Film maks 6/10 ale można też się srogo rozczarować jak ktoś liczy na niewiadomo co.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.