Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

Sioło to inaczej wioska. W tym wypadku to gospodarstwo po prawej stronie drogi, zaraz jak przechodzisz z Baru na Magazyny Wojskowe. Siedzi tam oddział Powinności. Idź pogadać z dowódcą ale pod zadnym pozorem nie przyjmuj od niego zlecenia. Idź do Łukasza i powiedz mu o tym oddziale. Dalej juz pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Ta grupa Powinności działa wbrew woli dowództwa. I jej wybicie nie skutkuje wrogością pozostałych.

Czy robiłeś już zadanie na likwidację Łukasza? Wszystkie zadania które on daje, trzeba zrobić przed tą likwidacją. Są różne warianty, Twój wybór. Albo zakapować Łukaszowi zamiary buntowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz musi przeżyć, jak inaczej zdobyć sygnet najemników i zrobić wątek w Warlabie? Trzeba wydać powinnościowców, Wolność sama ich wykończy, gracz nie musi nawet strzelać. Potem należy zrobić zadanie ze zdrajcą po to, żeby pojawił się najemnik Ara i można było z niego wziąć PDA, które jest potrzebne do jakiegoś zadania, bodajże z zaginioną ekspedycją naukowców.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba aż tak się nie pomyliłem z modami. Nie my go zabijamy, ale pomagamy spiskowcom. Udział w spisku proponuje Kiep na Barierze. Są dwie grupy spiskowe. Musimy się zdecydować którą poprzemy, albo czy kablujemy Łukaszowi.

Jeśli to z innego moda, proszę o przypomnienie z którego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no to fajnie że się wyjaśniło, ale nadal nie dostałem zadania na tego arę, jak dostać zadanie? Łukasz nie zaczyna nawet gadki o tym, jeżeli już to mówi o zadaniu na te mozgi kontrolerów z cea2 ale nie mam kasiory bo przecież gawr mnie okradł więc wgl nie biorę tego zadania, jeden mózg mam, dostałem od wkręta za imadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

@OldMan

Ale jestem gapa, nie uwierzycie, gdy poszedłem z maxem likwidować Powinność wszystko przebiegło bez przeszkód, rozwaliliśmy ich i wróciliśmy do bazy, ale...coś mi nie grało no bo nie dostawałem tego zadania od Łukasza na Arę, spojrzałem w PDA, zadanie nadal wisiało z tymi powinnościowcami i to mnie zastanowiło, więc wróciłem do tej wioski, okazało się że ostał się tam jeden powinnościowiec zaraz za wioską, cały czas tam był, oczywiście go rozwaliłem, dostałem zadanie na Pawlika (tak, zdrajca wolności nazywa się Pawlik a nie Ara, Ara to najemnik), zrobiłem co trzeba no i dalej już pchnąłem fabułę, znalazłem Siwego, pogadałem z Sacharowem, obecnie wybieram się do X10 przeszukać ten lab w poszukiwaniu naukowców, pozdro

Aha, w międzyczasie dostałem smsa o Duchu że jest w martwym lesie na Radarze, wybrałem się tam ale go nie znalazłem, gdzie on jest konkretnie?

Dostałem też zadanie od Kota na likwidacje monolitowców w Agro, gdzie oni są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan znalazła się rzecz do ogarnięcia, szukam Rabinowicza, Kutwa powiedział mi że niejaki Skromny będzie wiedział coś więcej i jest u jakiegoś Mruka w OPUSZCZONEJ WIOSCE, no właśnie, której wiosce? bo na pewno nie na MW, bo byłem we wszystkich i zastałem tam tylko hulający wiatr, do starej wsi jeszcze nie mam przejścia, nie wiem która to wioska.

 

aha, gdzie jest ten zmodzony MP5 dla Jurika? byłem w tym tunelu i nic nie znalazłem

ss_windows7_10-16-18_09-37-49_(l07_military).jpg

ss_windows7_10-16-18_09-38-13_(l07_military).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiosce pijawek siedzi Jocker, gadasz z nim o Skromnym, po rozmowie idziesz w głąb wioski, Skromny mówi że Rabinowicz jest w Prypeci. W Prypeci, w gastronomie po prawej, pojawia się 3 monolitów a na piętrze Rabinowicz. MP5 przewaliłeś, tylko spawn Cię ratuje, zapewne w 1-szej wizycie na wysypisku "zajrzałeś" do niego więc zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trup może leżeć przez całą grę pod warunkiem że się nie wejdzie z nim w interakcje, inaczej znika i nie ma znaczenia czy loot się zbierze  czy nie. Sprawdziłem bo miałem podobnie, tylko zajrzałem do niego przed wejściem do Pieczary, nic nie zabrałem bo udźwig a po wyjściu już go nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom

2 godziny temu, tom napisał:

W wiosce pijawek siedzi Jocker, gadasz z nim o Skromnym,

szkoda że Kutwa o tym nie powiedział żeby gadać z Jockerem, bo rzeczywiście jest tam taki koleś

 

47 minut temu, tom napisał:

Trup może leżeć przez całą grę pod warunkiem że się nie wejdzie z nim w interakcje,

No nic nie leży właśnie, nie wiem, może się zrespi jakoś? ale byłem tam kilka razy i nic @kondotier

 

a tak przy okazji żeby nie zaśmiecać forum kolejnymi postami, gdzie jest ta fleszka dla Kostii w kiblu w X8? byłem tam, obleciałem wszystkie wentylacje w kiblach i nic nie znalazłem, a szukałem b dokładnie tam gdzie pokazuje poradnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.