Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

N Kordonie gwizdnołem dokumenty żołnierzom ale wtrakcie ucieczki wykryli mnie :041:

Zadnego z nich nie zabiłem .

Teraz do sidora ciężko sie dostać po pełno żołnierzy się włóczy :sos:

Z śidorem gadałem ale nie ma dialogu żeby tą sprawe załatwić przy pomocy kasy:czolg:

Jak z nimi walcze chodzby z dala od wioski kotów to fanat mi ginie:uzi:

Jak to rozwiązać,:mercy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj wcześniejszy zapis i wybij żołnieży w taki sposób żeby nie dotarli do fanata, innego wyjścia nie ma

Jak dostać się na cea 2? Muszę znaleźć mózg kontrolera i 2 złote kotlety no i kłopot w tym że nie mam żadnego przejścia tam, próbowałem przez sterownię monolitu ale drzwi są zamknięte i jestem w kropce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łobuz - Nie tylko w tym modzie, ale i w innych, wojsko do wioski wpada gdy się zdarza nieciekawy równoczesny spawn patrolu wojskowego i dzików przy tym zwalonym drzewie. Dlatego trzeba przed pójściem na strażnice, albo wziąć zadanie na ich likwidację, albo samemu tam się pofatygować i je wytłuc.

No i też trzeba się wykazać odrobiną chytrości. Jak wojsko Cię zauważyło i biegnie za Tobą, to dlaczego uciekłeś do wioski? Co to za złodziej, który pokazuje swoja kryjówkę. Trzeba było pobiec koło płotu dalej w kierunku ATP, aby tam za Tobą poszli. Potem pod przepustem do wagonika i dopiero do wioski, ale też nie wejściem od frontu, ale od tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - to zależy jak daleko jesteś w grze. CEA2 ma swoje zadania i wejście na nią dopiero jak się je dostaje. Masz tam coś do zrobienia, czy sam chcesz iść?

Jest też chyba wejście z Poligonu, ale dopiero po uratowaniu radiotelegrafistki Kejt. Ale po takim czasie już nie pamiętam. Można też chyba przez tę bramę na końcu CEA1. Bo przez sterownię, to zadaniami.

A tak przy okazji. Mnóstwo teleportów jest na MW, za płotem przy zwalonym drzewie. Są screeny w temacie, dokąd prowadzą. Następnie na dachu zakładu na Jantarze, oraz u Strażników Mapy. Też są screeny z dodaną grafiką. Sporo jest w metrze i Szklanym Tunelu. Ale najpierw tam trzeba dotrzeć grą i teleporty pootwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - Są w modzie takie zadania z wyprzedzeniem. Nie da się ich zrobić od razu, ale dopiero z czasem. W PDA masz dwa paski na zadania. Górny, na te główne ( choć pamiętaj, że w Leszym Kraju dostałeś informację, że niektóre z nich trzeba zapamiętać, bo nie będą wyświetlane). I poniżej niego na te dodatkowe. Tu trzeba mocno się pilnować, bo nowe zadanie ukrywa wzięte wcześniej. A bez jego zrobienia, może być zablokowane główne. Szczególnie ważne jest zadanie na Beryla z Agro. Bo bez znalezienia Beryla, z Bagien nie wyjdą kwestowi naukowcy. Jęli NPCe mówią przy braniu zadania, że masz walniejsze sprawy, to znaczy że blokują Cię nie zrobione zadania.

Szanuj amunicję do Baretty, jest jej jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kondotier napisał:

@Łobuz - Nie tylko w tym modzie, ale i w innych, wojsko do wioski wpada gdy się zdarza nieciekawy równoczesny spawn patrolu wojskowego i dzików przy tym zwalonym drzewie. Dlatego trzeba przed pójściem na strażnice, albo wziąć zadanie na ich likwidację, albo samemu tam się pofatygować i je wytłuc.

No i też trzeba się wykazać odrobiną chytrości. Jak wojsko Cię zauważyło i biegnie za Tobą, to dlaczego uciekłeś do wioski? Co to za złodziej, który pokazuje swoja kryjówkę. Trzeba było pobiec koło płotu dalej w kierunku ATP, aby tam za Tobą poszli. Potem pod przepustem do wagonika i dopiero do wioski, ale też nie wejściem od frontu, ale od tyłu.

Uciekłem ale czaili się naokoło wioski do sidora ciężko się było dostać do Fanata katastrofa (jego śmierć).

Ale rozgryzłem problem -powalczyłem ze śmigłowcami w tuelu pod drogą , jak odleciały to pobiegłem  do wioski i dobiłem reszte wojska .:uzi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łobuz - A po co cytujesz całego posta pod którym piszesz?

No właśnie, trochę sprytu, pomyślunku i wszystko gra. Takich sytuacji w NS2016 jest sporo. Frontalne ataki marnie się kończą.

A czaili się dlatego, że cały czas modowa odległość między nimi a stalkerami, była mniejsza od ustawionej. Dlatego pisałem o złośliwych dzikach, sprowadzających wojsko na wioskę. Wojsko goniąc dziki, namierza stalkerów i nieszczęście gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łobuz  - Jak nie brałeś zadań, to nie problem. Dawał tylko zadanie, po którym gnałeś na Kordon. Czasem na tym się kończyło, bo ten od rozmowy był już nieboszczykiem. A jak żył, wysyłał Cię na Wysypisko po radiostację i z nią do Wilka. A wtedy Wilk taki, jak go masz przed wzięciem zadania. Do niczego więcej nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.