Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

@OldMan jestem już kawałek dalej, po rozmowie z Arharą, obecnie jestem na wysypisku i kieruje się do X18 po kompa (gdzie jest ten komp tak przy okazji?) ale tam mam tylko quicksavy a to jest ostatni twardy zapis, jak możesz to wrzuć mi screena konkretnie przed tą pieczarą bo jeszcze wrócę na bagna no i co z tym transmutatorem? Podobno w menu moda jest gdzieś "coś" gdzie można wpisać konkretny item i go kupić, przeszukałem całe menu i takiego czegoś nie posiadam, albo źle szukam, posiadam ok 600k rubli, pozdro

monolitowcy.dds

monolitowcy.sav

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Chciałeś screena przed pieczarą, a dostałeś prawidłową drogę do niej i ją samą. Co Ci jeszcze więcej potrzeba. Ja pisałem o podporach trakcyjnych, a Ty liczyłeś słupy wysokiego napięcia. Teraz jak tylko znajdziesz się za płotem, po lewej stronie widzisz pierwszą i drugą trakcyjną. I obojętnie które zadanie będziesz z tą pieczarą robił, zawsze do niej bez kombinowania droga taka sama. Nie kombinuj, bo wyjdzie to samo co z Kuzniecowem. Ten mod takich błędów nie wybacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Pisałeś, że nie możesz znaleźć pieczary na płn-zach. A przynajmniej ja to tak odebrałem. I nie jest to tylko miejsce z zadania na Dezertera. Moim celem było tylko pokazanie drogi do niej. A innej pieczary na Bagnach nie ma.

Więc skoro wiesz jak do niej docierać, uważam że jest po problemie i dalszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam kolejne problemy fabularne i nie wiem co robić, nadal nie mam znacznika do wejścia do X8 a mam tam zadania od:

1. Naukowca z Jupitera

2. Kostii

Zrobiłem wszystkie zadania dla Gawra, jeszcze go nie zabiłem bo on chce trochę czasu na "coś tam", nie wiem co więc czekam, znalazłem 3 fleszki dla Kostii, znalazłem laptopa dla Arhary na radarze a Jakut nie chce gadać ze mną o Duchu, znalazłem imadło dla Wkręta, jestem już po wszystkich tych zadaniach i nadal nie mam wejścia do X8.

Druga sprawa to specjalna maść dla Kota, dostarczyłem Kałmukowi niezbędne rzeczy, kazał czekać 12 godzin na lek, minęło chyba z 50 i nic.

Kupiłem Bioradar od Sacharowa, chyba później będzie potrzebny zdaje się

Gdzie jest Toz 34 i Uzi dla Matwieja Kulinara? żaden handlarz tego nie ma bo bym kupił

aha No i co z tym wejściem na Niezbadane tereny, tez nadal go nie mam, a z chęcią bym tam się wybrał, co jeszcze muszę zrobić i dla kogo żeby to wszystko poszło do przodu?

@OldMan jakbyś miał ochotę to rzuć okiem proszę, obecnie wracam do Centralnej Prypeci i po drodze rozwaliłem kilku monolitowców

Pozdro.

 

wsch prypec1.dds

wsch prypec1.sav

ss_windows7_10-04-18_18-54-11_(marsh).jpg

ss_windows7_10-05-18_11-10-42_(jupiter).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Tutaj w 18 min masz drogę do X8

https://www.youtube.com/watch?v=Hm-P2wTlXEA

Ale wcześniejsza droga do kodu jest długa. Tu masz ją pokazaną. Zrobiłeś wszystko? Gawr cię okradł? Masz PDA Śruby?

https://www.youtube.com/watch?v=4TnnPauErpc

Tu w 3 min odbiór lekarstwa. Musisz być dokładnie po 12 godzinach. W dialogu miałeś to zastrzeżenie, że inaczej lekarstwo się zepsuje. Nie musisz rozumieć co mówią i co pisze, sam obraz wystarczy.

https://www.youtube.com/watch?v=-rzvY_CaFcs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cez137 napisał:

Witajcie.

Mam kolejne problemy fabularne i nie wiem co robić, nadal nie mam znacznika do wejścia do X8 a mam tam zadania od:

1. Naukowca z Jupitera

2. Kostii

Zrobiłem wszystkie zadania dla Gawra, jeszcze go nie zabiłem bo on chce trochę czasu na "coś tam", nie wiem co więc czekam, znalazłem 3 fleszki dla Kostii, znalazłem laptopa dla Arhary na radarze a Jakut nie chce gadać ze mną o Duchu, znalazłem imadło dla Wkręta, jestem już po wszystkich tych zadaniach i nadal nie mam wejścia do X8.

Druga sprawa to specjalna maść dla Kota, dostarczyłem Kałmukowi niezbędne rzeczy, kazał czekać 12 godzin na lek, minęło chyba z 50 i nic.

Kupiłem Bioradar od Sacharowa, chyba później będzie potrzebny zdaje się

Gdzie jest Toz 34 i Uzi dla Matwieja Kulinara? żaden handlarz tego nie ma bo bym kupił

aha No i co z tym wejściem na Niezbadane tereny, tez nadal go nie mam, a z chęcią bym tam się wybrał, co jeszcze muszę zrobić i dla kogo żeby to wszystko poszło do przodu?

 

 

 

 

 

Zabijesz Gawra - odblokujesz NT . Nie wczesniej.

TOZ 34 - za jakiś popularny art u Sidora ( niestety nie pamietam który)

UZi - za znalezienie skrzynki  ze śmigłowca na NT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 11:52, cez137 napisał:

 

@OldMan jakbyś miał ochotę to rzuć okiem proszę, obecnie wracam do Centralnej Prypeci i po drodze rozwaliłem kilku monolitowców

Grałem na Twoim sejwie i:

lzy ognie.dds
lzy ognie.sav

W ekwipunku masz art Łzy Ognia.
Oddaj Barmanowi. Potem idziesz do Łukasza na MW. Na jego zlecenie razem z Maksem atakujesz siło gdzie jest Powinność. Potem Łukasz daje zlecenie na zdrajcę. Potem banda Siwego na Dziczy potem Sacharow potem...
To jest nitka "Zaginiona Ekspedycja" trzeba ją zrobić. 

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan dzięki, jesteś wielki, a przy okazji zapytam bo nigdzie nie widzę tego typa Siwego, ma być niby gdzieś w okolicy tego drzewa z foto, nikogo tam nie ma, to gdzie on? na drzewie? czy ma ten niewidzialny pancerz? aha i Barman nie wziął tych łez ognia, nadal je mam w ekwipunku

PS: Dzięki za teleporty

ss_windows7_10-12-18_12-36-18_(l06_rostok).jpg

ss_windows7_10-12-18_12-37-07_(l06_rostok).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cez137 napisał:

@OldMan dzięki, jesteś wielki, a przy okazji zapytam bo nigdzie nie widzę tego typa Siwego, ma być niby gdzieś w okolicy tego drzewa z foto, nikogo tam nie ma, to gdzie on? na drzewie? czy ma ten niewidzialny pancerz? aha i Barman nie wziął tych łez ognia, nadal je mam w ekwipunku.

Skoro nie oddałeś Barmanowi Łez Ognia (u mnie w Barze pojawił się jakiś dialog: Barman znalazłem Twój artefakt. Potem jest Łukasz na MW. Atak z Maksem na sioło Powinności. Potem zlecenie od Łukasza na zdrajcę (chyba nazywa się Ara) i dopiero w jego PDA będzie wzmianka
o Siwym na Dziczy) to Siwego na dziczy na pewno nie będzie.
Jak wrócę do domu z pracy około 18stej te lekarstwo dla Kota. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan dialog był, oczywiście, ale barman mi powiedział że mechanik sie upił i rozwalił pda, i chciał mi dać skrzynkę wódki ale nasz bohater jej nie wziol i na tym gadka się skończyła a w pda miałem właśnie misje o zaginionej ekspedycji, poszedłem do sacharowa ale on mi też nic nowego nie powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Bo trochę nie tak.

Tu nie nie chodzi o rozwalone PDA które oddałeś do naprawy.

Nikt Ciebie do Łukasza nie wysyła. Po prostu tam idź i z nim zagadaj. Tym najemnikiem z pierwszego punkty zadania będzie właśnie zdrajca wolności Ara. I to w jego PDA będzie info o Siwym. Kolejność zadań opisałem Ci wyżej.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan tak? O to fajnie, pójdę do niego zaraz po rozmowie z docentem, ogarnąłem to zadanie z tym gawrem, ale Łukasz nie dał mi zadania na zdrajcę, w każdym razie mam to wszystko, odzyskałem graty ale szkoda że kasy nie da się odzyskać, no cóż, trudno, mam sporo złomu pochowanego po różnych schowkach więc mam nadzieję że szybko się odkuje, dzięki raz jeszcze i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.