Skocz do zawartości

Road to the North


ZapomnialemLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb Właśnie próbowałem z usunięciem pliku user.ltx i jeszcze autozapisu i parę zapisów wstecz ale nie pomogło więc poszedł reinstall.

@SusełTeraz loga już nie mam ale coś tam pisało o problemach z załadowaniem plików i dużo ich było więc chyba nawet nie było co ratować, Dobrze że zapisy są całe.

Ale i tak dzięki za odzew.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot

Z tym plikiem user.ltx to nie wiem czy cokolwiek by dało, jeżeli w logu było że brakowało jakichś plików to raczej na pewno w gamedata coś się musiało zwalić. 
Na następny raz jakby coś takiego się stało, to weź sobie gdzieś Loga przechowaj i najwyżej się odezwiesz jeszcze raz, ale już z logiem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot Jeśli po ponownej instalacji moda on Ci się prawidłowo uruchamia to zacznij grę, ale nie z ostatniego zapisu, ale od tego sprzed rozmowy o kupnie teleportu. Nawet, jak te następne działają. Będziesz miał gwarancję, że żaden z nich nie niesie w sobie jakiegokolwiek błędu, spowodowanego awarią. a taki błąd może się ujawnić o wiele później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierWłaśnie ostatni zapis i tak usunąłem. Na razie jest dobrze.

Poza tym kilka małych uwag dla innych też związanych przechodzeniem na inne lokacje.
1 Śmierć podczas zapytania o pewność przejścia na inną lokację skutkuje wylotem (nie wiem czy wszędzie ale na pewno w martwym mieście).
2 Jeśli się przejdzie na inną lokację będąc pod wpływem psionicznym kontrolera jest szansa że zniknie cały hud. Ponowne uruchomienie gry rozwiązuje problem.

I jakby ktoś miał problem z zadaniem polowania na niedźwiedzia jest szansa że został on zabity a szpony (czy tam kły) może mieć stalker który go zabił. Po odkupieniu ich lub odebraniu siłą można kontynuować zadanie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Moda już chyba prawie ukończyłem bo już do Elektrowni będę iść więc raczej nie uzbiera się tego by zrobić jakiś poradnik ale mam pytanie.

Czy błędy w tłumaczeniu są jeszcze poprawiane? Jeśli tak to gdzie i czy można podesłać chociażby screeny z nimi.  Takie jak zjedzone litery i spacje niestety mi umknęły jak przeglądałem zrzuty a wiem że były.
Ale parę pomniejszych błędów jak zamienione litery czy zamienienie płci gracza z płcią pani naukowiec uwieczniłem. Jest też kilka nie przetłumaczonych tekstów po angielsku ale nie wiem czy to ze względów technicznych i np. nie da się ich przetłumaczyć nie robią błędów w samej grze.
Kilka liter z ogonkami się rozsypuje myślałem że źle nałożyłem spolszczenie ale teraz już 2 razy je instalowałem i wtedy i teraz tylko kilka robi problem reszta normalnie jest. (Chyba tylko w Zatonie szwankują i to tylko z dwa czy trzy razy przez resztę gry pojawiają się normalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Miałem go nie robić ale po kręceniu się w kółko po sarkofagu nie wiedząc co robić i ginąc parę razy od nieziemskiego promieniowania może jakiś miniporadnik zrobię bo krok po kroku nie ma co pisać bo mod jest dość łatwy i niema np. losowych miejsc przedmiotów o których musisz się dowiadywać z ruskich poradników tylko po to by się okazało że w twojej wersji jest całkowicie gdzie indziej.

@Meta Jakoś temat założyłem ale nie wiem czy dobrze.

Mod ukończony czuję trochę niedosyt ale jeszcze jest szansa na ostatni dialog w Barze mam nadzieję że przebijam się tam nie na marne
Ogólnie mod warty zagrania fabuła jest dosyć ciekawa i jest parę zwrotów akcji.



kompas.thumb.jpg.894282ca42d37c1f8ba342c6aec5d9ac.jpg

 

Spoiler

sn.thumb.jpg.33739a4e533be80e2a56c9c2bb3949e8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot  W tym samym dziale "Dodatki" w którym jest ten mod, załóż nowy temat z tytułem Poradnik do Road to the Nord i w nim go wstaw. Jeśli jest przydługawy, to wstaw go w spojler, lub kilka spojlerów z widocznymi nad nimi informacjami, jakiego fragmentu gry dotyczą. Najwyżej @Meta go przeniesie.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Postanowiłem powalczyć na arenie, żeby zdobyć trochę kasy, bo wiadomo, krucho na początku. Okazało się, że przy walce z kilkoma przeciwnikami naraz wybijają się oni nawzajem, zamiast lecieć na mnie. Także łatwy hasjik :D. Aż się zastanawiam czy nie wczytać gry, bo to trochę oszustwo, takie celowe wykorzystanie błędu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 9/27/2020 at 7:23 PM, Revter said:

Ukończyłem tego moda. Nie chcę pisać długiej recenzji, więc napiszę tylko tyle - fabuła spoko, ale jak ktoś nie lubi Misery (w tym ja) to nawet niech się nie zabiera za tego moda, bo wkurzanie się przy tym modzie jest niewspółmierne do tego, jak dobrą fabułę dostajemy.

To "wkurzanie się" wynika konkretnie z samego moda, czy ogółem z Misery?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.