Skocz do zawartości

Road to the North


ZapomnialemLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

KOo1hgDuRuk.jpg
Platforma: Call of Misery
Data Premiery: 28.11.2018r
Autor: Zone Expanded
Autor Spolszczenia: @ZapomnialemLoginu


OPIS:

Spoiler

Chodź ku mnie.. Twoja droga dobiega końca, twój cel jest tutaj... Podążaj.. Drogą na .. Północ. 

Droga na Północ 
to modyfikacja na bazie Call of Misery łącząca znane mody i dodatki, ale też wprowadzająca coś zupełnie nowego. Dodana została nowa linia fabularna, a mnogość zadań pobocznych sprawia, że można wędrować po Zonie przez długie godziny. Dodatek został również wzbogacony o nową paczkę broni, a także tajemniczą frakcję, która jest powiązana z nową fabułą. 

SCREENY:

Spoiler

generators.pngwallpaper1.pngss_seda_09-24-18_03-03-40_l10_red_forest.jpgss_seda_10-30-17_02-08-07_k02_t.jpg

LINKI DO POBRANIA:

INSTALACJA:

Spoiler

Mod jest w wersji Repack ( wersja samodzielna ). Wystarczy wypakować i grać. 


Źródło: https://www.moddb.com/mods/zoneexpanded-road-to-the-north

 

  • Super 2
  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZapomnialemLoginu napisał:

Nowością jest wprowadzenie linii fabularnej (a także nowych zadań pobocznych, w których udział biorą także postacie znane z innych części STALKERa)

No w końcu. Mam nadzieję, że nie jest to fabuła na pół godzinki jak w Legends Return. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Tylko że ja wtedy musiałem zrezygnować z tłumaczenia, bo w dużych fragmentach wychodził taki bełkot, że nawet na domysł i znając już treść dialogów z LA nie mogłem nic zrozumieć. A jak treść wrzuciłem w translator, to prawie co drugie słowo nie było przetłumaczone. Chciał byś grać z takim tekstem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaklerR napisał:

Szkoda tylko, że jest to kolejna wariacja na temat Misery (które według mnie jest nieprzyjemne do grania).

Jak dla mnie problemem nie jest nawet to, czy Misery jest przyjemne do grania czy nie.

Problemem jest to, że każda tego typu kompilacja właśnie o Misery się opiera. Brak absolutnie jakiejkolwiek próby stworzenia czegoś nowego, czegoś oryginalnego.... wciąż tylko te same, ciągle powtarzające się schematy, ciągłe opieranie się o to Misery. Nie żeby coś, jak dla mnie mod sam w sobie jest ok, ale po cholerę robić miliony kolejnych bazujących na tym samym? I nieważne, czy mówimy o Last Day, Dead Air, Road To The North czy Zdzichu Compilation, gdyż na dłuższą metę, żadne nie różni się bardzo rozgrywką od poprzedniego.

I to jest na obecną chwilę największy problem COCa - wciąż tylko te same, podobne do siebie kompilacje, addony, przeróbki....

Nawet powszechnie nielubiane LA jest bardziej oryginalne aniżeli to co się tutaj wyprawia....

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyliście mnie tą informacją, jestem zdziwiony brakiem rosyjskiej wersji. Skoro inne mody tego typu (na bazie CoCh, CoM i jego pochodnych) mają do wyboru rosyjski i angielski (sam przyznaję że nie ściągnąłem jeszcze paczki, problemy z transferem) to i ten będzie taki sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z autorem.

Oprócz polskiej wersji, zgłosili się do niego jak do tej pory stalkerzy z Francji, Brazylii, Rosji i Hiszpanii w sprawie przekładu. Niemniej jednak teraz jest czas łatania, nie tłumaczenia - autor pracuje nad stabilnością i poprawianiem błędów. Wielkich zmian fabularnych już raczej nie będzie. Spolszczać zatem można, ale z uwzględnieniem nadchodzących fiksów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gracie to zerknijcie na moddb bo wyszedł patch, a nawet dwa (New game i Emergency) usuwający poważne błędy, np ten, że modder zapomniał usunąć npc-a służącego do testowania i duplikowały się postaci w modzie, powstawały różne glitche :).

Miałem pobierać ale jak zobaczyłem 15Gb w archiwum to eee to tak trochę wątpię czy się za to brać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.