Skocz do zawartości

Road to the North


ZapomnialemLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki Wyrzuciłem wszystko z plecaka , i ze slotów też cały golutki jak bóg stworzył . Nie których rzeczy nie dało się wyrzucić  i dalej wylot.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 39
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'S_ACTOR '; initiator: 0x00000001, r_tell() = 527, pos = 466, objectID = 0
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Dzięki , czyli nie musowo zaczynać na Kordonie. Można gdziekolwiek  ,można też latać po lokacjach jak się chce ,czy trzeba grać jakoś po kolei .

Napisz coś więcej na temat rozgrywki ,gdzie zacząłeś i jak ,czy grałeś jakoś lokacjami.

Na początku przy zaczęciu nowej gry jest do wyboru 3 opcje , jakie zaznaczyłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem jak w/w jako samotnik, żeby mieć opcję drogi na północ.

Obniżyłem wyrzuty bo miałem ich nawet 5 na dobę.

Ceny spadają jeśli dasz narzędzia mechanikom.

Kasy brakuje ci cały czas, tytułowa droga na północ zaczyna się od misji do reaktora ale dopiero jak wyłączysz emiter na Jantarze i na Radarze, potem masz parę wątków pobocznych które na końcu się łączą, istotna jest ekipa/frakcja Poszukiwaczy z Rudego Lasu.

Inne frakcje np. najmusy oferują tylko tzw. wolną grę.

Spoiler

ss_tomahawk_09-01-20_10-27-03_(mainmenu).thumb.jpg.b38868974b077df363c57ecc3f21f99e.jpgss_tomahawk_09-01-20_10-27-00_(mainmenu).thumb.jpg.960111ab928776ecf98ab9bbdb1d9786.jpgss_tomahawk_09-01-20_10-26-58_(mainmenu).thumb.jpg.bd547be0e35d900716e648c0dd82a53c.jpgss_tomahawk_09-01-20_10-26-11_(mainmenu).thumb.jpg.5962cef44e77b3df1baa5ce57af31d04.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Dzięki , ale zaczynasz na Kordonie,i jakie masz pierwsze zadanie ,ja mam iść na Składowsk. Pierwszy ekran przy uruchomieniu nowej gry i wyborze frakcji na dole są trzy opcje po lewej stronie.

1.człowiek z żelaza

2.wyłącz ograniczenia dla pojemności plecaka

3.mroczna droga ( trudniejszy start) 

Wybrałem punkt 2 i 3 i ląduję w Martwym Mieście z zadaniem dotarcia na Składowsk , a droga daleka lecieć od razu za zadaniem na Składowsk . Czy można grać jak się chce,i latać po lokacjach robiąc różne zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poboczne i tak wykonasz bo potrzebujesz kasy na żarcie, apteczki, amunicję ... i tak bez końca aż dotrzesz do Skadowska.

Amunicja nie jest wcale taka droga w porównaniu z leczeniem i apteczkami.

p.s. możesz też zapłacić za podróż, każdy handlarz za kasę cię przerzuci.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZapomnialemLoginu  Taka drobna rzecz. Odsyłacz do pobrania moda kieruje na jego stronę, a tam można pobrać tylko informację o hostingach.

Poszedłem tym śladem i dopiero pod tym adresem mogę pobrać moda już z patchem:

https://drive.google.com/uc?id=13mNoP8HGrb8NwCAsbqreXZycdnSt_xEN&export=download

Nie sensowniej byłoby dać go od razu do spojlera pobierania?

W informacji są i inne odsyłacze bezpośrednio na hostingi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 12:57, vidkunsen napisał:

Dajesz im chyba narzędzia - jak nie pomyliłem modów.

Zebrałem wszystkie 3 i jak podchodzę do techników to nie ma możliwości przekazania. Wszystkie ulepszenia bez narzędzi można zrobić u Leśnika (trzeba mieć dużo kasy).

 

Mam zadanie na "Przebranie Monolitowca" Gdzie znajdę wskazówkę?

(Znalazłem inny sposób. Na Radarze jest pełno Monolitowców i przy jednym była kamizelka monolitu - zadanie wykonane).

Przebranie.jpg

Edytowane przez prozmus84
Rozwiązano problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.