Skocz do zawartości

Road to the North


ZapomnialemLoginu

Rekomendowane odpowiedzi

Radar - stałem się sprytny jak niedźwiedź i silny jak lis czy jakoś tak na odwrót.

Znalazłem sposób na bezpieczne, bez strzelania, dotarcie do wajchy wyłącznika, wyłączyłem ten szajs mieszający we łbach (cholera, coś poszło nie tak bo pewna stacja w Polsce też ma wyłączone serwery!!! ;) :biggrin:), no i chrzan z nią , antena to antena, wyłączyłem i nie ma po co drążyć.

W nagrodę jakiś "suzę" czy inny taki "spiker" zaczął mi w baniaku nawijać o wycieczce na północ .

ss_tomahawk_08-22-20_19-40-24_(l10u_bunker).jpg

ss_tomahawk_08-22-20_19-43-55_(l10u_bunker).jpg

p.s. jak do ... nomen omen nędzy się włącza mini mapę i czy w ogóle to możliwe!

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z X - 8 "Szef" pokopsał misję z ekipą - pomocna jak szankry na ptaku - do Doliny, do X - 18.

Tradycyjnie 2 kody, świstek w pakamerze z pojemnikami, ogień, elektry, "wiatrowe", niby gigant i "łone bestie" - Nocne Mary..

Przydaje się 5 oko - przysadka - instynkt.

ss_tomahawk_08-23-20_20-57-33_(l04u_labx18).jpg

ss_tomahawk_08-23-20_20-57-58_(l04u_labx18).jpg

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z zakończeń i początek nowej linii fabularnej do nowego zakończenia:

ss_tomahawk_08-25-20_22-24-16_(l12u_control_monolith).jpg

ss_tomahawk_08-25-20_22-26-40_(l12u_control_monolith).jpg

Spoiler

ss_tomahawk_08-25-20_23-07-21_(l10_limansk).thumb.jpg.dbec40eed6b7af5e0acf3e5122dd14ad.jpg

Limańsk - dom z krętymi schodami na dół do pakamery ze sklepioną piwnicą z kolumnami - nowa frakcja, ta co cię wcześniej ścigała na zlecenie Sacharowa, ot przewrotność losu, takich akcji jest wiele, gram dalej:

 ss_tomahawk_08-25-20_23-38-23_(l10_red_forest).thumb.jpg.cdeec452135dfe3378fd78a10bfab5de.jpg

 

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cichy Witam pisałeś ,że można mieć minimapę w modzie,jak to zrobić , pacha wgrałem ale minimapy nie ma . Mam też taki wylot.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 39
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'S_ACTOR '; initiator: 0x00000001, r_tell() = 5100, pos = 5039, objectID = 0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że pod stacją benzynową ale mniej więcej w którym miejscu , biegałem cały wieczór i nie znalazłem nic. Nawet się chyba nie zbliżyłem bo nawet znacznik nic nie zareagował.

Temat nie aktualny znalazłem biegałem koło niego milion razy , ale chyba za szybko.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przy próbie wzięcia zadania od naukowców taki wylot. :pomocy:

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 39
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'S_ACTOR '; initiator: 0x00000001, r_tell() = 12291, pos = 12230, objectID = 0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.