Skocz do zawartości

Радар - глухой лес (Radar - Głuchy las)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

WHb2xgC7e-k.jpg

Tytuł oryginalny: Радар - глухой лес
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Data premiery: 15.06.2019 r.
Autor: Ekagors
Śr. długość rozgrywki: (ok. 1 godziny)


OPIS:

Spoiler

Są legendy o stalkerze, który nie nosi ze sobą broni palnej, żeby nie złościć samej Zony. Porusza się zwykle po zmroku, wyczekując na dogodny moment – niczym drapieżnik. Zapuszcza się zwykle w miejsca, które każdy normalny człowiek bez chwili zastanowienia omija. Omijają też dziwacznego stalkera. Jak prawdziwa może być taka legenda?

Przekonajcie się sami, poznając go podczas kolejnej z jego wypraw. Pewnego razu, w ponury, deszczowy dzień zauważył helikopter spadający nad Martwym Lasem. Miejsce to wyjątkowo nieprzyjazne, ale i tak postanowił sprawdzić, czy ktoś przeżył. Z ostrożnością, strachem, ale również wielkim zainteresowaniem, przekroczył granicę niedostępnego Radaru...


Cechy moda:

  • nowa fabuła, 
  • nowy ambient, 
  • inne, drobne zmiany. 

PORADY:

Spoiler

Wskazówki dot. rozgrywki:

  • Jeśli rozszyfrujesz kod, otrzymasz: 78?1

Liczby były w systemie dwójkowym. Należało przeliczyć na system dziesiętny. 

  • Gdzie włączyć zasilanie? 

Anteny i budynek przy wejściu, obok małej wierzy. 

  • Gdzie znaleźć kod do drzwi? 

Po rozwiązaniu problemu z zasilaniem znajdziesz dekoder. Otrzymasz kod w systemie dwójkowym, który trzeba przekonwertować na dziesiętny.

  • Czy można wejść do wagonu, w którym znajduje się snajper w oryginalnej grze, próbowałem przez okno, nie wyszło.

Oczywiście, że tak, udaj się od razu do miejsca, w którym jest snajper i go przeszukaj. 

  • Tak przy okazji znalazłem jeszcze 2 sejfy, do jednego potrzebny jest klucz, a do drugiego jakiś kod oznaczający rok. Nie wiem gdzie, jak, kto i co.

Sejf z kodem: „Och, mój rok!” - spójrz na rok w PDA.
Sejf z kluczem: W jednym z wagonów, niedaleko.

GALERIA:

Spoiler

1.jpg  2.jpg

3.jpg  4.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Zalecana kolejność instalacji:

1. Cień Czarnobyla 1.0006.


2. Pobrane i wypakowane archiwum moda umieszczamy w głównym katalogu gry.


3. W pliku fsgame.ltx zmieniamy linię:
$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|
 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:


Źródło: new_AP-PRO_LOGO.png.aba0a3e476d400f89ebcc83f4ed08bdb.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod fabularny? Trudno nazwać fabułą bieganie po praktycznie pustej lokacji (nie licząc kilkunastu mutantów i zombie) i szukanie nie do końca wiadomo czego. Znaleźć można całkiem sporo sprzętu (broń, kombinezony, apteczki itd.), jednak najważniejsze rzeczy (które mają pchnąć tę "fabułę" do przodu) znajduje się właściwie przypadkiem - brak jakichkolwiek wskazówek gdzie i czego szukać. Koncepcja podoba mi się, nawet bardzo, ale wykonanie już niezbyt... A dialogi są, a właściwie jeden: w południowo-zachodniej części lasu można spotkać stalkera, który ma dla nas "robotę".

Autor może i szuka, ale moim zdaniem tym razem nie znalazł - i dobrze mu tak, bo ja dwóch rzeczy też nie znalazłem, ale moda niby ukończyłem... chyba... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Радар - глухой лес (Radar - Głuchy las)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.