Jump to content

Radar - Głuchy Las

Guest
 Share

Recommended Posts

stalker-radar-gluhoj-les-300.jpg

Tytuł oryginalny: Радар - глухой лес
Twórcy: Ekagors
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006
Premiera: 15.06.2019r.
Autor spolszczenia:

OPIS:

Spoiler

Są legendy o stalkerze, który nie nosi ze sobą broni palnej, żeby nie złościć samej Zony. Porusza się zwykle po zmroku, wyczekując na dogodny moment – niczym drapieżnik. Zapuszcza się zwykle w miejsca, które każdy normalny człowiek bez chwili zastanowienia omija. Omijają też dziwacznego stalkera. Jak prawdziwa może być taka legenda?

Przekonajcie się sami, poznając go podczas kolejnej z jego wypraw. Pewnego razu, w ponury, deszczowy dzień zauważył helikopter spadający nad Martwym Lasem. Miejsce to wyjątkowo nieprzyjazne, ale i tak postanowił sprawdzić, czy ktoś przeżył. Z ostrożnością, strachem, ale również wielkim zainteresowaniem, przekroczył granicę niedostępnego Radaru...

SCREENY:

Spoiler

1.thumb.jpg.9cde9dccd442c740c5de43ad75d011c6.jpg2.thumb.jpg.08d8b57896500112ebd2fcdc47c58a6b.jpg3.thumb.jpg.62f83617ded75f5dd68b9589b9c6f90b.jpg4.thumb.jpg.d18e1140d38ecf9f868cfa4330a92e98.jpg5.thumb.jpg.8729b54ce9f35554ca1808e77dda7455.jpg6.thumb.jpg.4dc8410623150910aafb003682990c96.jpg

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

Yandex: [KLIK]

INSTALACJA:

Spoiler

1. Pobierz archiwum.

2. Rozpakuj za pomocą 7-zip.

3. Przenieś zawartość archiwum do głównego katalogu gry.

4. W pliku fsgame.ltx w sekcji $game_data$ zamień obydwie wartości na true.

ŹRÓDŁO:

stalkermod.ru

zonastalker.ru

Mod fabularny? Trudno nazwać fabułą bieganie po praktycznie pustej lokacji (nie licząc kilkunastu mutantów i zombie) i szukanie nie do końca wiadomo czego. Znaleźć można całkiem sporo sprzętu (broń, kombinezony, apteczki itd.), jednak najważniejsze rzeczy (które mają pchnąć tę "fabułę" do przodu) znajduje się właściwie przypadkiem - brak jakichkolwiek wskazówek gdzie i czego szukać. Koncepcja podoba mi się, nawet bardzo, ale wykonanie już niezbyt... A dialogi są, a właściwie jeden: w południowo-zachodniej części lasu można spotkać stalkera, który ma dla nas "robotę".

Autor może i szuka, ale moim zdaniem tym razem nie znalazł - i dobrze mu tak, bo ja dwóch rzeczy też nie znalazłem, ale moda niby ukończyłem... chyba... :biggrin: