Skocz do zawartości

Człowieczy Los. Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

@cez137  Sporo czasu minęło od mojej nawet tej ostatniej gry, to trudno wszystko zapamiętać.

Od 7:30 poszukiwanie i likwidacja Kraba.

https://www.youtube.com/watch?v=DYlYWaIFzQ0

A jak go nie będzie, to masz coś skićkane. Zadanie w robalach nie powinno występować. Spolszczenie było bez robali.

A czy z artefaktów nie można robić anomalii? Nie pamiętam. To się tyczy zabicia Szpona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier a widzisz, czyli jednak NOWE ATP, no nic, pójdę jeszcze raz i go poszukam, może on się spawnuje w innym momencie gry niż ja tam byłem, może byłem po prostu za wcześnie?

2 godziny temu, kondotier napisał:

A czy z artefaktów nie można robić anomalii? Nie pamiętam. To się tyczy zabicia Szpona.

W tym modzie się nie da, fakt że nie sprawdzałem ale w modach w których się dało to po kliknięciu w arta w plecaku albo się jakiegoś znalazło on automatycznie wskakiwał na 2 pozycję w okienkach broni, a tutaj się z tym nie spotkałem a nie raz klikałem w arta w plecaku to wskakiwał na pas a nie w okienko, masz inny pomysł ja zabić szpona? muszę go ubić bo teraz nie za bardzo mam jakiś ruch z tego kamienia, bo mało że szpon to dookoła biegają psy i to te fantomy, snorki i jeszcze uzbrojone zombie, jest kapota po prostu :pomocy: tutaj widać że ubił szpona więc on jest do ubicia, tylko jak?

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej lokacji, ale masz od 29:00 pokazaną walkę ze szponem.

https://www.youtube.com/watch?v=wgSZW1qSn3o

Jest on czuły na strzały tylko w łeb, ale musisz znaleźć się w takim miejscu, aby strzelać do niego z tego samego poziomu. Spróbuj najpierw rozprawić się z zombiakami, potem z psami, a za niego się weź na końcu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier nie uwierzysz, zrobiłem to na wariata, próbowałem jeszcze kilka razy ale nic nie mogłem zrobić z tym szponem, w końcu się wk****em i mówię "a raz kozie śmierć!" poczekałem aż odbiegnie gdzieś dalej, i cyk szybko pod plecak, i udało się, jak tam będę wracał później to będę się wtedy martwił, może będę miał lepsza broń albo więcej amunicji to go wykończę następnym razem

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ludzie, nie wiecie może czasem przypadkiem gdzie jest bagienny doktor (na bagnach jak nazwa wskazuje?) i gdzie szukać anomalii wyspa i artu perła dla Sacharowa? :006:, nie mogę nic znaleźć na tym YT, w poradniku też ciężko znaleźć konkretne zadanie ponieważ autor poradnika grał inaczej, wykonywał zadania w innej kolejności, po drugie mniej więcej na tym etapie gry moja-poradnik wgl nie znalazłem opisu w/w zadań, pozdro

ss_windows7_07-26-19_19-48-57_(l08_yantar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier na filmiku on szuka plecaków i je znajduje więc wywnioskowałem że i plecaki przy okazji ogarnę z tego filmu, no nieważne, tą anomalię tam znalazłem, były nibypsy ale to wszystko, myślałem że on będzie coś badał w tej anomalii czy wysnuje jakieś wnioski ale nic takiego się nie stało, PDA i arta perła nadal nie mam i nie wiem gdzie szukać, jak wspomniałem na YT jak i poradniku nie mogę nic znaleźć na ten temat, obecnie jestem na etapie rozstawiania skanerów w lesie na Radarze dla tej laski z Jantaru, pewnie czeka mnie pojedynek ze szponem,ehh

Aha jeszcze mam jedno pytanie bo mnie to nurtuje, na posterunku Powinności na wysypisku jest niejaki kosmaty czy tam kudłaty, ten co mu dałem kostkę rubika, kostkę mu dałem i na tym skończyła się współpraca z nim, a na mapie nadal mam jego znacznik z napisem więzień, o co tu chodzi? mam tez pogadać z jakimś Iwancowem, nie mam pojęcia gdzie on jest.

ss_windows7_07-23-19_10-06-23_(l05_bar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki, @kondotier co zrobić jak znalazłem rozwiązanie w necie a konkretnie na YT a danej rzeczy nie ma tam gdzie być powinna? spawner? czy może jeszcze nie czas na to? bo tak też mi się zdarzyło że coś musiałem zrobić czy z kimś pogadać żeby np plecak się zespawnował w schowku, no bo mam takie głupie zadanie, nazywa się dziwny stalker, gościu jest w domku na Radarze nazywa się Monia, tak, Monia to nie pomyłka i prosi mnie żebym mu przyniósł z x10 jakiś medalion z sali z żelaznymi schodami, pomijam to że tam co druga sala ma żelazne schody xd i szukaj wiatru w polu ale znalazłem na YT filmik gdzie jest plecak z medalionem, no i oczywiście go tam nie ma, a to nie jest pierwsza taka sytuacja w tym modzie, jaka tj konkretnie wersja? bo wiem że było kilka i tak naprawdę to nie wiem w którą gram ja, mniemam że w najnowszą, ale one miały jakieś oznaczenia czy coś? np tak jak wariant omega? że było 2.0 czy tam 4.0? Może muszę szukać pod konkretnym numerem wersji? sam już nie wiem, w poradniku nie ma nawet takiego zadania.

ss_windows7_07-29-19_10-05-31_(l10_radar).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, cez137 napisał:

prosi mnie żebym mu przyniósł z x10 jakiś medalion z sali z żelaznymi schodami, pomijam to że tam co druga sala ma żelazne schody xd i szukaj wiatru w polu

Tyle grasz w tego moda i jeszcze nie załąpałeś, że kwintesencją tego moda jest zaglądanie w każdy kąt. Tu chyba ciężko korzystać z poradników na yt bo dużo jest dla starych wersji.

Widziałem, że na yt jest kilka playlist z tym modem to bym sobie odpalił z każdej jakiś początkowy filmik, z jakimś schowkiem, który pamiętasz i zobaczył, czy jest w tym miejscu co ty miałeś, czy jest ten weapon pack, który ty używasz. I jeśli się zgadza to korzystałbym z tego poradnika tylko.

Ogólnie korzystałbym chyba z poradnika nagranego jak najpóźniej po premierze moda, granie w ostatnią wersję.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Rada jaką dał Ci @tom3kb jest bezcenna. Ty za wszelką cenę chcesz dopasować efekty swojej gry do filmików. Dałem Ci już przykład, że filmy Cinemana są nie dla Ciebie. To samo może być z innymi. Znajdź filmy tego autora, wg którego szukałeś strzelby na Wysypisku, bo gra na tej samej wersji moda jak Ty. Inaczej zginiesz w fabule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kondotier napisał:

@tom3kb

 

Ty za wszelką cenę chcesz dopasować efekty swojej gry do filmików.

Chyba najgorszy sposób grania, granie z poradnikiem i co chwile sprawdzanie, a ten co zrobił, a gdzie to. I często sami sobie robimy wrogą robotę, bo zaglądamy pod krzaczek "o nie ma schowka" no to odpale filmik i już nie zerkamy na dwa krzaczki w pobliżu ;)

W sumie lepiej sobie filmik z moda obejrzeć niż tak grać co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb a ile ja gram tam w tego moda? niecały miesiąc, może dla niektórych to długo i w miesiąc to robią 2 mody, a co do najświeższych filmów z tych co znam to chyba sirrius robił go najpóźniej, niby wszystko się zgadza, weapon pack, PDA etc https://www.youtube.com/playlist?list=PLaqm7hHKV00lXOH5SZi8r43RsSlc9vAp6

@kondotier 

3 godziny temu, kondotier napisał:

Znajdź filmy tego autora, wg którego szukałeś strzelby na Wysypisku, bo gra na tej samej wersji moda jak Ty

Pisałem Ci że on zrobił tylko 15 odcinków i skończył w to grać, ten jego gameplay był najlepszy, no niestety chyba chłopak się zdenerwował hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cez137 napisał:

a co do najświeższych filmów z tych co znam to chyba sirrius robił go najpóźniej, niby wszystko się zgadza, weapon pack, PDA

No nie wiem, a tu filmik młodszy bo gość przeszedł go 9 miechów temu. Zerknij czy też pasuje, no i ten przeszedł całego moda chyba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb no tego to nie znam, wiesz ciężko też mi szukać po YT filmów od ruskich bo są napisane cyrylica a jest ich mnóstwo, tych co znam to od was, zasubskrybowalem i jak gdzieś utknę to patrzę, staram się to robić jak najrzadziej ale zadania są czasem tak "zrobione" że po prostu wypadało by przeszukiwać budynek/laboratorium/lokacje centymetr po centymetrze dlatego sięgam do YT, to nie dlatego że mi się nie chce czy coś, po prostu nie widzę sensu tracenia czasu na przeszukiwanie gdy nawet nie mam pojęcia gdzie szukać, to coś na zasadzie "pieniądze leżą na ulicy" albo "na wszystkim można zarobić" no to weź i idź zarobić, łatwo się po prostu mówi jak ktoś wie gdzie co i jak, wydaje mi się że ten mod działa na podobnej zasadzie, "idz i znajdź" no tak, masz cały lab do obszukania a plecak albo papiery mogą leżeć pod jakaś maszyna gdzie wejdziesz tylko z niskiego przysiadu a takich maszyn jest w labie 50, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, stare przysłowie ale jakże aktualne w dzisiejszych czasach. Dzięki, zobaczę ten filmik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb no i ja robię właśnie tak samo, przez google translator, piszę po polsku, on mi tłumaczy na rosyjski, rosyjski tekst wklejam w YT w szukajkę ale nie zawsze wyskakuję to co chcę, YT też ma swoje algorytmy i one czasem po prostu źle kojarzą, albo skojarzą tekst z inną wersją moda i już lipa, dlatego pytam Was bo wiem że Wy robicie te mody na okrągło, po drugie forum musi "się kręcić" i coś się na nim dziać, bo jakby nikt nic nie pisał to forum by upadło, z resztą już nie jedno forum na którym byłem tak skończyło, po prostu ludzie nie pisali, nic tam się nie działo i forum umarło a tak to chociaż macie komu odpisywać :lol2:

 

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża widzisz jakie to proste :D a ty byś kombinował co by tu robić, polepszać i w ogóle ;) A rozwiązanie było w zasięgu dłoni.

50 minut temu, cez137 napisał:

po drugie forum musi "się kręcić" i coś się na nim dziać, bo jakby nikt nic nie pisał to forum by upadło......po prostu ludzie nie pisali, nic tam się nie działo i forum umarło a tak to chociaż macie komu odpisywać :lol2:

A tutaj to chyba groźba ;)

Cytat

z resztą już nie jedno forum na którym byłem tak skończyło,

Tak się zastanawiam czy dla bezpieczeństwa prewencyjnie bana by nie należało dać :005:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.