Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

@przemq ludzie mają z tym problem.

Np tutaj 

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/forum/thread/companions-equipment

Niby jak dostanie lepszą broń patrząc na cenę to zmieni.

A jeszcze żeby cię dobić :D to wychodzi na to, że kompani mają limit wagowy i jak ona tak sobie zacznie zbierać te złomy to wreszcie się przeciąży i nie będzie mogła z tobą chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bylu nie. Musisz chyba pogadać z Sidorowiczem czy nie ma jakieś roboty. Potem chyba dostaniesz smsa czy jakąś wiadomość radiową. Ta trzecia fabuła Operacja Łuna jest problematyczna bo zadania na gębę, w postaci pojawiających się smsów. Jak przegapisz to nie będziesz wiedział gdzie iść i co zrobić. Poszukaj sobie w necie o Operation Afterglow to będziesz miał przebieg.

Jak ją skończysz to odblokuje ci się nowa fabuła dla frakcji UNSG, zaczynasz nową grę, wybierasz tą frakcję i tryb fabularny i dzida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiałem czy dostanę jakieś info po czasie czy Anomalia się wysypała. Ale jednak dostałem informację od Zimnego o dziwnych komunikatach w Zatonie. Więc jestem pod wrażeniem, bo wgrałem z 10 dodatkowych modów, a to dalej się trzyma kupy. 

PS Gdzie znajdę mod z radiem? Uwielbiałem słuchać Kazika w Janowie (w Misery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiodor89
Na Hip to można mieć wywalone, ja kilka razy Anomaly ukończyłem a nigdy z nią nie gadałem.

8 minut temu, Fiodor89 napisał:

jak zrobić by pda pokazywało liczbę ludzi w okolicy i czy jest gdzieś spis osiągnięć do odblokowania?

Z tego co mi wiadomo to nie da się. Może jest jakiś dodatek na to, ale ja nie widziałem jak sprawdzałem teraz na szybko. Zamiast tego możesz kupić ulepszone PDA to ci będzie pokazywało stalkerów na mapce w formie kolorowych kropek.

A spis osiągnieć...no jest w PDA :D w zakładce "Guide" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiodor89
Hm...to niestety ja za bardzo z tym nie pomogę, możesz spróbować najpierw zrobić te osiągniecia które już były w CoCu i ZP :) 
Ewentualnie jeżeli angielski to dla ciebie nie problem, to możesz przeglądnąć Moddb czy inne stronki. Tam czasami ciekawe rzeczy piszą. 

Ostatecznie poczekać na jakiegoś kolekcjonera osiągnieć do Anomaly z tego forum :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanko o misję "grzech śmiertelny" w Limańsku, mam odszukać oddział zwiadowczy Łotrzyka, na mapie zaznaczony jest punk, poszedłem i był tam jeden umierający stalker którego zaatakowały pijawki. Wybiłem je ( monoliciarzy i najmusów też) a zadanie dalej widnieje niezaliczone ( wspominał coś ten umierający o pda). 

Co robić dalej? Gdzie szukać tego oddziału lub pda?

Edytowane przez przemq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemq no tego Pda czasami trzeba się naszukać szczególnie jak walka z Monolitem byla ciężka i jeszcze latały granaty ;).

Ja to robiłem tak przed rozmową z rannym robiłem zapis. Potem gadka i szybki bieg po placyku koło bloku z nawalaniem w "F" licząc, że podświetli mi przedmiot i będę wiedział gdzie mniej więcej jest, a może nawet go zgarnę. No a potem walka.

Oo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.