Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czołem Stalkerki i Stalkerzy.

Ukończyłem Anomaly,odblokowałem Renegatów i ........nie wiem co dalej.Nie znalazłem bazy Renegatów z mechanikiem,sklepikarzem,medykiem.Poplątałem się trochę po Bagnach i udałem się do Bandytów w Dolinie Mroku i zacząłem przyjmować zlecenia od Sułtana i innych.Co robię źle,że fabuła jakoś nie posuwa się do przodu.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.05.2023 o 23:43, Saati napisał(a):

Wolałbym jednak jakby ktoś miał jakąś gotową sprawdzoną paczkę. Zaraz sprawdzę tą gamme. Dzięki 

I co udało ci się coś znaleźć?
Ja od 2 dni szukam paczki spolszczonej pod wersję 1.5.2
Akurat 1 przejście anomaly chce zrobić po polsku a gamma jeszcze nie ma spolszczenia więc cóż, trzeba czekać.

Po przejrzeniu forum jak jakieś mody są pod 1.5.2 to są po ang, a jak są spolszczone to pod 1.5.1
No chyba że już oczopląsu dostałem i nie widzę tego.

Jak by dobra dusza się znalazła i wskazała gdzie szukać dobrej paczki modów pod 1.5.2 która nie koliduje z spolszczeniem a najlepiej sama była by spolszczona. 
Wielkie Dzięki 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Nomand czy będzie działało z 1.5.2 musisz sprawdzić na własne ryzyko, tu masz link do addona, daje różne kolory kropek do wyboru: KLIK

Ps. Przed wrzuceniem dla bezpieczeństwa zrobiłbym kopie oryginalnych plików z Anomaly, które ten addon podmienia żeby nie trzeba robić całej reinstalki gdyby okazało się, że nie działa z 1.5.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fiodor89 - anomalie grawitacyjne to na przykładd takie jak: idziesz po strefie i patrzysz a tu dzik z kwikiem leci do góry albo jakiegoś stalkera lub mutanta cos rozrywa w anomalii - na bagnach trzeba polazić a na kordonie jest zaraz koło wioski, na lewo od meliny sidora gdy wychodzisz z niej i masz wioskę przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Fiodor89 o ile dobrze pamiętam to trzeba pogadać z Sidorowiczem czy nie ma jakiejś roboty, potem chyba dostaniesz smsa o jakiś tajemniczych sygnałach, to idziesz z nim pogadać i dalej co jakiś czas będziesz dostawał smsy co robić dalej. Kampania problematyczna bo zadania głównie na gębę lub przekazywane za pomocą smsów. Łatwo można przegapić smsa i już nie wiesz gdzie iść i co robić. Znajdź sobie na yt czy googlu Operation Afterglow walkthrough to jak utkniesz to chociaż sprawdzisz co masz dalej robić. 

@Fiodor89

Ps. Jak ją przejdziesz to zacznij nową grę fabularną, wybierz frakcję UNSiG czy jak jej tam było i będziesz miał jeszcze jedną małą bonusową kampanię fabularną do przejścia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.