Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.2 - Dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponieważ jestem tu nowy. 

Ze Stalkerem znam się od samego początku i postanowiłem po wielu latach wrócić do tego świata. Na cel wziąłem Anomaly lecz zauważyłem pewien problem, który bardzo denerwował mnie w już w CoC. Myślałem, że zostało to załatane. Podczas korzystania z szybkiej podróży w CoC (w miejsca odwiedzone już) prawie za każdym razem pojawiałem się w grupie kilkudziesięciu mutantów wszelakiej maści co powodowało prawie za każdym razem zgon. Ciężko było uciec z takiej dużej grupy przeciwników. Problem zwiększał się z każdą podróżą. Dotyczyło to zazwyczaj podróży w miejsca gdzie są handlarze i można wykonać nocleg. Teraz gdy gram w Anomaly po kilku szybkich podróżach w tych samych miejscach co w CoC pojawiam się, a wraz ze mną mutanty. Na razie zazwyczaj tylko kilka nibypsów ale mam wrażenie, że zaczyna to narastać z każdą kolejną szybką podróżą. Tak samo zaczynało się w CoC od kilku mutantów aż teraz po całe hordy.

Jak wykonuję w CoC podróż np. do Martwego Miasta to potwory pojawiają się zawsze przy budynku gdzie jest handlarz i od razu jestem w centrum potężnej grupy mutantów. Gdy używam szybkiej podróży do jakiegoś punktu obok to mutanty pojawiają się i tak zawsze przy tym budynku z handlarzem i jak tam docieram to prowadzona jest zawzięta walka z całą hordą. U Was drodzy koledzy również w Anomaly występuje taki problem? A dodatkowo w CoC też tak mieliście? 

Boję się, że za chwilę granie w Anomaly stanie się niemożliwe ze względu na ten błąd. Na początku gry starcie z dwoma mutantami potrafi sprawiać problem, a co dopiero z kilkudziesięcioma.

Używałem wyszukiwarki tematów jak i wujka Goo.. ale nie znalazłem odpowiedzi ani rozwiązania.  

Wrzucam zdjęcie drobnej części mutantów, w które wpadłem używając podróży w CoC. Przepraszam za jakość ale mój Windows odmawia wykonywania screenów podczas gry.

IMG_1150.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kbspawn mam standard. 0,5 na mutanty i ludzi oraz zasięg na 75. 
Problem, że to błąd długodystansowy. Zaczyna się od nibypsa, dwóch. Potem kilka sztuk i aż lądujemy pomiędzy kilkoma Burerami, pijawkami, stadem psów itp. Brakuje tylko aby do tej paczki kontroler doszedł i Chimera. 
Patrząc na skalę problemu, która jest mała, bo tylko ja tak mam to zaczynam twierdzić, że może powodem jest system operacyjny lub jakiś problem w parametrach komputera. Nic innego już mi nie przychodzi do głowy. Co prawda CoC miałem instalowanego na dwóch kompach i zachowywał się tak samo. 
Pogram, zobaczę. Poobserwuję. Zobaczę jak to się będzie zachowywać w dłuższym okresie grania. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Fiodor89 wpisz sobie w googla ten error w kontekście Anomaly. Różne pomysły. Jeśli problem po aktualizacji windowsa możesz np odpalić sobie jakąś muzyczkę w tle przed odpaleniem moda.

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/forum/thread/soundopenalfailed-to-create-context

Bo OpenAl masz oczywiście zainstalowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.