Skocz do zawartości

Powrót Legendy 0.9.2 - dyskusja ogólna


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

@suchyyy1 nasz nestor próbował ci powiedzieć, abyś pisał w zgodzie z zasadami pisowni i ortografii języka polskiego.

Z twojego BARDZO lakonicznego opisu domyślam się co może być problemem, ale wolałbym abyś przesłał zapis(y) gry i napisał z którym KONKRETNIE (najlepiej z nazwy zadania) zadaniem masz problem.

Przypominam tylko, że zapis składa się z dwóch plików o rozszerzeniu .SCOP i .SCOC oraz pliku .dds.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 twój cel utknął w "przejściu" między lokacjami Wysypisko i Bar. W takim przypadku należy poczekać pewną ilość czasu aby BN przeszedł na jedną lub drugą lokację. 

Na zapisie masz go na widelcu już na Wysypisku. cel w zasięgu wzroku.7z 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, suchyyy1 said:

na barze biorę kwesty od dowódców posterunków i jak mam towar to nie ma takiego żadnej opcji by dać dany towar i nic nie pomaga czekanie, ładowanie gry, nawet mając dany towar u siebie nic to nie daje

Problem dotyczy południowego posterunku Powinności, którego dowódca por. Gawrylenko jest "niemową" (brak interakcji) - w związku z tym ukończenie zadań od jego podwładnych jest niemożliwe. Na północnym posterunku wszystko działa jak należy (przynajmniej u mnie).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

@suchyyy1 twój cel utknął w "przejściu" między lokacjami Wysypisko i Bar. W takim przypadku należy poczekać pewną ilość czasu aby BN przeszedł na jedną lub drugą lokację. 

Na zapisie masz go na widelcu już na Wysypisku. cel w zasięgu wzroku.7z 

Dziękuję Miszczu:D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 1.0 znajdzie się wczesna wersja Magazynów Wojskowych, z bunkrem handlarza (czy Żaba będzie tam urzędował?). Kilka zrzutów ekranu:

Spoiler

DpXuphh.jpg

wOyaywM.jpg

uRM69Kx.jpg

7xebDDd.jpg

@Szelcu jako bojownik z Wolności to raczej nie, kapitan:P Sowa na Skadowsku ma zadanie dla czystoniebowca. Na Jupiterze też jest pewien handlarz, ale nie jestem pewien czy rozmawia z anarchistami... czy tylko do nich strzela:)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, smox napisał:

Czy można gdzieś sprawdzić ile już rozwinąłem daną umiejętność?

Niestety autorzy nie uwzględnili takiej opcji. Pisałem o tym tutaj:

W dniu 24.03.2018 o 13:47, Anton Gorodecki napisał:

UWAGA: w przeciwieństwie do menu zdolności (gdzie pokazywane są wyuczone zdolności) w menu umiejętności nie jest pokazywane, których poziomów biegłości w danej umiejętności nauczyła się twoja postać. Dlatego dobrze jest rozpisać sobie np. na kartce papieru nazwy pięciu umiejętności i zaznaczać na niej poziom biegłości w danej umiejętności twojej postaci.

@Szelcu a nie grzebałeś czasem w opcjach pogody? Zawsze możesz ustawić sobie "białe" noce:D 

ss_bbqn_03-26-18_21-25-29_(mainmenu).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś gdzie znajdę kwasową anomalię, która ponoć znajduję się na WEWNĘTRZNYM dziedzińcu fabryki Jupiter? (Zadanie z magicznym krzaczorem zleconym przez Anubisa). Bo latam i latam po tej fabryce i kij można znaleźć i opcje są dwie... albo ja mam inną definicje wewnętrznego dziedzińca albo mnie Anubis we guptoka zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.