Skocz do zawartości

Powrót Legendy 0.9.2 - dyskusja ogólna


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy mam prośbę odnośnie zadania : Przeszukaj sarkofag CEA, szukam, szukam i nic, gram samotnikiem i nikt mi nie daje zadania na kompas i ostatnie pytanie, medyk w Wiosce Kotów powinien za ogony ( 2 x ogony kotów dostarczyłem ) dać namiary czy rozpocząć nową linie fabularną, nie daje. Co muszę jeszcze zrobić, z góry dziękuję za grzeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, bolo napisał:

Przeszukaj sarkofag CEA

Centrum Sterowania Monolitu

Spoiler

ss_bbqn_05-03-18_10-45-25_(l12u_control_monolith).jpg

 

46 minut temu, bolo napisał:

gram samotnikiem i nikt mi nie daje zadania na kompas

Wykonaj kilka zadań dla Sidora to w końcu pojawi się u niego zadanie na Kompas.

46 minut temu, bolo napisał:

medyk w Wiosce Kotów powinien za ogony ( 2 x ogony kotów dostarczyłem ) dać namiary czy rozpocząć nową linie fabularną, nie daje

Tak było we wcześniejszych wersjach moda. Teraz wystarczy jedynie pogadać z Wilkiem i z medykiem:

Spoiler

ss_bbqn_05-03-18_10-51-37_(l01_escape).jpg

ss_bbqn_05-03-18_10-52-33_(l01_escape).jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam z dwoma pytankami:
1) Gdzie znajdę drugą część raportu z Mrocznego Laboratorium? Jedną znalazłem w pokoju z jakimiś "fotelami". Jestem tam już 3 raz i coraz mniej mi się chce szukać tych dokumentów.  Za czwartym razem znalazłem.
2) Bandyci mają jakiś story/quest line?

Edytowane przez Szelcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się kolejne pytanie - czy inni stalkerzy mogą grzebać w schowkach? Miałem jeden jako nagrodę za zadanie, był na Wysypisku na starym posterunku Powinności prowadzącym do Baru i teraz nie wiem czy to na innym zapisie było czy coś ale już go tam nie ma. Z drugiej strony jak zrobiłem w tym samym miejscu swój własny schowek z niepotrzebnymi rzeczami (przed wyruszeniem do Doliny Cieni) to nic mi z niego nie zginęło. Podobnie ze schowkiem koło medyka na Agropromie w obecnej bazie Czystego Nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bolo napisał:

Witam, jestem na Generatorach i mam wejść do laboratorium, problem w tym, że nie znam kodu do drzwi.

W jednym z laboratoriów jest do znalezienia dokumentacja, w której znajduje się ów kod. Musiałeś po prostu ją przeoczyć.

Dodano: lab X8:

ss_bbqn_05-06-18_22-25-01_(l01_escape).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, @kondotier. Uprzedzam, że nie u wszystkich musi działać.

Spoiler

Po znalezieniu notatki i PDA oraz dalszych poszukiwaniach, które okazały się bezowocne udałem się do Wiedrowa, żeby zakończyć zadanie i tak też się stało (chociaż i tak byłem co do tego sceptycznie nastawiony, więc mnie to zaskoczyło). Najprawdopodobniej jest to błąd.

Jestem w sumie ciekaw, jak to zadanie wygląda przeprowadzone prawidłowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.