Skocz do zawartości

Powrót Legendy 0.9.2 - dyskusja ogólna


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna natychmiastowa pomoc. Gram najemnikami i po rozmowie z Kretem otrzymuje 4 zadanie od przywódcy, w którym nie do końca jestem pewien o co chodzi. Ściągnąłem angielską wersje moda (tym razem z moddb bo pojawiła się dwa dni temu), ale niektóre opisy questów są zbugowane, a mój rosyjski nie jest na tyle zaawansowany żeby rozszyfrować dialog z przywódcą. Mógłby ktoś powiedzieć co ja tak właściwie mam zrobić? (Chyba chodzi o coś związanego z laboratoriami i agropromem albo jantarem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz farta, bracie:006: Akurat ogrywam Najemników. Poniżej zrzuty ekranu z rozmowy i zadanie:

Spoiler

Tl56stL.jpg

SCsWH2E.jpg

Chyba nie muszę podpowiadać gdzie w podziemiach INB "Kompleks medyczny" (ochrzciłem tak lokację Medpribor - dawny Agroprom) znajdziesz najbardziej znany w całej serii gier S.T.A.L.K.E.R. otwór wentylacyjny? 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

Masz farta, bracie:006: Akurat ogrywam Najemników. Poniżej zrzuty ekranu z rozmowy i zadanie:

  Pokaż ukrytą zawartość

6rrABFS.jpg

SCsWH2E.jpg

Chyba nie muszę podpowiadać gdzie w podziemiach INB "Kompleks medyczny" (ochrzciłem tak lokację Medpribor - dawny Agroprom) znajdziesz najbardziej znany w całej serii gier S.T.A.L.K.E.R. otwór wentylacyjny? 

Dzięki wielkie, stawiam ci kozaka w barze!

 

Edytowane przez Szelcu
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch aktualizujący mod do wersji 0.9.2

Można instalować na "czystą" 0.9.1 lub z dowolnym fixem. Zapisy gry z poprawki #5 będą działać, pomimo to twórcy moda zalecają nową grę.

Patch naprawia ostatnie krytyczne błędy i wnosi kilka zmian. Wśród nich:

Spoiler

- odnowiony interfejs pozyskiwania części ciał mutantów
- do tabeli relacji dodano frakcje Ślimaki i Grzech
- dopracowano maskowanie z użyciem zdartej twarzy stalkera
- naprawiono kilka różnych wylotów
- naprawiona pojemność magazynka dla AKMS-MF1
- dodano plik .bat z parametrami -dbg -skip_reg -noprefetch

Link do pobrania: https://drive.google.com/file/d/1YWQ381HhlDCiJtz75aFje6tVIxu9jJJ_/view

Źródło + pełna lista zmian: https://vk.com/legendreturns?w=wall-140958051_15081

Ponadto twórcy moda zapowiadają udostępnienie patcha na Yandexie, jak również nowy repack 0.9.2.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej tłumaczenie:

Spoiler

1. Cenna skrzynka. Znaleźć skrzynię z materiałami radiotechnicznymi. Brak szczegółowych informacji, wiadomo jedynie, że schowano ją w głębi Zony. A to, co wiedzą o niej Monolitowcy, nasuwa pewne wnioski...

2. Znaleźć zaginionego najemnika. Znaleźć najemnika, który zaginął wraz z ważnymi dokumentami w laboratorium X16.

 

Edytowane przez A6AKAH
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym Forum @Stanisław

Aby uruchomić plik torrent i pobrać repack Legend Returns 0.9.2 będzie ci potrzebny program do ściągania torrentów tzw. klient torrent. 

Zapoznaj się z informacjami z TEJ strony, pobierz i zainstaluj program a następnie ściągnij repack.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale po wgraniu spolszczenia i rozpoczęciu nowej gry moja postać traci swoje punkty HP. Nie jest ona ani głodna, czy tam radioaktywna. Na wszelki wypadek wypiło się wódki, zjadło i zabandażowało, wczytanie save nie pomaga. Jakieś rady?

Edytowane przez xvialix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego samego buga co pan powyżej. Nie wiem od czego jest zależna ta utrata HP. (Tak, gram na starym zapisie)

A tak swoją drogą, wie ktoś gdzie znajdę 3 schowek Zbieracza?
 

Spoiler

Znalazłem dwójkę, przeczytałem notkę, polazłem do Rostoku i skacze po tym dachu z kwasowymi anomaliami i ni chu-chu nie potrafię tego znaleźć. Mnie to chyba jednak za rączkę trzeba prowadzić :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze pod mouse3 ustawiam granatnik. Niestety w tym modzie zmiana w opcjach nie przynosi efektu i rozwija się menu poleceń dla towarzysza. Dziwne.

Okazuje się również, że zadania należy wykonywać dość szybko bo zaczynają się kasować. 

 

Edytowane przez DaarMoo
  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dobrze zauważyliście jest to menu rozkazów dla towarzysza/towarzyszy. Twórcy moda ustawili je domyślnie pod środkowym przyciskiem myszy. W opcjach sterowania można dodatkowo ustawić jeszcze kilka trybów interakcji towarzysza.

@smox rozumiem, że zmiana języka na pol działa już poprawnie?

Co do zadań - miałem takie przypadki, że po wejściu na lokacje z niewiadomych przyczyn zadanie zostało zaliczane jako nieudane i spadała mi oczywiście reputacja, ale nie wiem czym jest to spowodowane (być może nadmiarem wziętych zadań?).

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

@smox rozumiem, że zmiana języka na pol działa już poprawnie?

Tak, jest już ok. Nie wiem dlaczego tak się robiło podczas kilku pierwszych uruchomień.

Dodano:

Zmieniało mi język na rus. jeżeli zmieniałem coś w Opcjach. Podoba mi się ten mod:) Zadania są ciekawe, jak to dla ducha.

ss_jarek_03-25-18_18-09-15_(l01_escape).thumb.jpg.8422f8d09390daea116ed852f3c36da4.jpg

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kwestem na zabójstwo otóż wykonałem i mam wrócić do pracodawcy a tu co lipa czekałem może się ruszy i ładowałem grę i nic jakiś pomysł i drugi problem na barze biorę kwesty od dowódców posterunków i jak mam towar to nie ma takiego żadnej opcji by dać dany towar i nic nie pomaga czekanie, ładowanie gry, nawet mając dany towar u siebie nic to nie daje

ss_suchy_03-26-18_09-50-29_(l04_darkvalley).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.