Skocz do zawartości

Powrót Legendy 0.9.2 - dyskusja ogólna


MaklerR

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem na kordon, poszedłem do doktora, który stwierdził że jestem zdrowy jak koń.Dla spokojności zjadłem wszystkie zapasy i leki na promieniowanie i dalej mnie wywala tzn. komunikat utraciłeś życie w zonie.Dodam tylko, że próbuję spać w tej piwnicy oznaczonej wyrkiem.Dzieje się to na wszystkich lokacjach, na których do tej pory byłem. Chociaż z początku było wszystko ok. a nie zmieniałem nic w ustawieniach. Trudno  przemęczę się bo uwielbiam stalkerka aczkolwiek nie uśmiecha mi się łażenie przez pół gry po nocy! Pozdrawiam:)

    

Edytowane przez łowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@łowca nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy rozmawiałeś z "Głosem" i czy mu pomogłeś? 

Jeśli mu nie pomożesz (o czym można zresztą doczytać w dialogu) rzuci na ciebie klątwę i nie będziesz mógł spać, bo za każdym razem kiedy położysz się do łóżka, będziesz słyszał ów dźwięki o których wspominałeś i natychmiast umrzesz. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRY że  nie  odpowiedziałem :(  Źle słuchałem więc kara jest zasłużona.  Masz rację! Pierwszy raz zignorowałem po prostu tego ducha a następnym odmówiłem mu pomocy (jeśli się nie mylę) ale skoro mam takie objawy to zapewne tak było. Ale  miałem chyba porozmawiać bodajże z bagiennym doktorem i to miało pomóc. Pomijając to wszystko, czy będę musiał wrócić do momentu, w którym odmówiłem pomocy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało:006:. Od razu wiedziałem co ci się przydarzyło (dla formalności odpaliłem tylko LR i sprawdziłem).  

Większe korzyści są z pomocy "Głosowi", ale żeby nie psuć ci zabawy nie napiszę jakie. Wróć do rozmowy z nim i tym razem mu pomóż. Da ci zlecenie na gościa z Wysypiska. Odstrzelisz go i wrócisz do "Głosu".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@łowca - rada na temat zapisów. Rób ich sporo i często. Ale też te sięgające sporo wstecz, przenoś do nowego katalogu zrobionego najlepiej poza grą. Wtedy możesz mieć nawet wszystkie zapisy od początku do końca gry, nie obciążające moda. A w razie potrzeby jest gdzie sięgnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie moda na VK nie ma na razie zbyt wiele informacji. Autorzy LR pracują nad kilkoma pomniejszymi projektami, więc pewnie zbyt szybko wersji 1.0 nie zobaczymy. Jeśli pojawią się nowe wiadomości w tym temacie, to na pewno was o tym poinformuję.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dotarłem do końca moda.

Spoiler

ss_user_05-01-18_15-54-37_(k00_marsh).thumb.jpg.d3d8860acadfd1b9e00b36ec10e80d37.jpg

Spoiler

ss_user_05-01-18_15-54-55_(k00_marsh).thumb.jpg.a90ada02b969b76971d673a3bffb0e97.jpg

Pogadałem z Doktorem. Wyjaśniliśmy sobie parę rzeczy i ostatnie zadanie zaliczone.

Co tu nowego powiedzieć ? 

Dla mnie to rozbudowany graficznie i zadaniowo (choć z tym akurat bez przesady - a szkoda) CoC. A jaki jest CoC każdy wie. 

Ale grało się miło. A to najważniejsze. 

Edit.

Trzeba poprawić ikonkę GG na mapie bo nie wiadomo w którym kierunku porusza się.

 

 

 

 

 

Edytowane przez DaarMoo
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem moda we wcześniejszej wersji (chyba 0.8 albo wcześniejszej) i nie przypadł mi do gustu, nie mówiąc już o problemach jak przeciwnicy pojawiający się za naszymi plecami etc.

Za to wersja 0.9.2 to już znacznie lepsza pozycja. Podobała mi się szczególnie muzyka, co prawda część kawałków z innych modów ale niektóre z nich przerobione dzięki czemu nie ma uczucia powtarzalności. Z kasą w modzie krucho ale biedy też nie ma. Cieszy mnie że pistolety są skuteczną bronią przeciwko mutantom, z ludźmi już gorzej o ile nie mamy zwyczaju celować w makówki. 

Ciekawą sytuację miałem w bazie bandytów w Dolinie Mroku, zostałem zaatakowany przez Nieznanego Stalkera. Skąd się wziął (grałem Czystym Niebem, darmowy kałach w podziemiach kusił mimo niebezpieczeństwa), tego się chyba nie dowiem.

Za to mam inną zagwozdkę - ubywa mi zdrowie co jakiś czas. Problem znika po wizycie u medyka. Nie krwawię, promieniowania w ciele nie ma, głód nie doskwiera, spałem do rana, a wracając z Doliny wcinałem apteczki jak cukierki. Wiem że np. zbieranie artów powoduje taki powolny ubytek ale byłem u medyka przez wizytą w Dolinie po zebraniu paru artefaktów (czy poza kombinezonem naukowym czy umiejętnościami jest jakaś metoda „improwizowana" na zbieranie artów bez takich ubytków zdrowotnych?). Czy walka z mutantami i wycinanie z nich mięsa i trofeów może być przyczyną tajemniczych spadków zdrowia?

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

Rozpocząłeś nową grę czy grasz na starych zapisach z poprzednich wersji?

Nowa gra dla trybu fabularnego. Poza modem HD nie instalowałem żadnych dodatkowych minidodatków, nie grzebałem też w plikach konfiguracyjnych.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.