Skocz do zawartości

Reborn: Źródło - propozycja przetłumaczenia


Anatolij

Rekomendowane odpowiedzi

@yellow pojawiła się, więc ma internet na chodzie. Super. 

Mam pytanie do @kondotier-a. Chodzi mi o teksty w tych ramkach, które pojawiają się podczas gry. Pisałeś wyżej, że są tam pewne linki na rus stronki z niby poradami, czy coś w tym stylu, które nie są aktywne i powinno się je usunąć. Napisz mi jaśniej, o które chodzi, a ja je zastąpię jakimś sensownym tekstem (jeśli to będzie możliwe coś mądrego wpisać), gdyż puste miejsca po ich usunięciu, źle by wyglądały na ekranie.

Zmieniłem teksty w liniach związanych z rosyjskimi stronkami, które nie są już aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58 To jest tylko ta jedna informacja, o której już Ci pisałem. Jej treść jest taka, aby z porad wideo korzystać tylko z jakiejś tam strony PRAVDA2021. Jest podany adres na YT. To ten Twój zrzut z 23.06.

Tej strony już nie ma, więc będzie wprowadzać w błąd. Napisz w to miejsce, aby korzystać z aktualnie istniejących porad, bez ich wymieniania. Bo filmiki były robione dla wersji testowych moda, a ER na ich podstawie dokonał wielu zmian i utrudnień.

A które wideoporady istnieją i są aktualne, to trzeba będzie dodać do #1.

A skoro @yellow bierze się za Powrót Szramy, to w Źródle chyba wszystko skończone. Kiedy będziesz wstawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Z racji, że nadal łatki wychodzą do Powrotu Szramy to jeszcze nie zaczynamy prac/lub bardziej Yellow nie zaczyna (bo ja co mogłem to zrobiłem) bo uznaliśmy, że jaki sens ma dłubanie przy tym teraz jak za 2 tygodnie czy miesiąc może wyjść łatka, która zmieni znów tekst czy pliki w gameplay, ui czy skrytpy w jakiś sposób i potem będzie trzeba znów poprawiać. Tym bardziej, że na pierwszy rzut oka tylko reszta dialogów w innych plikach się nie różni - różnice są choć nie duże bo czasami jest zmienione jedno-dwa słowa, a czasami text jest identyczny, ale będzie z tym roboty trochę i o ile dialogi trzeba będzie wszystkie sprawdzić, to na szczęście reszta plików nie będzie wymagać raczej poprawek. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wzmianki o tych rosyjskich stronach, gdzie należałoby szukać wsparcia i temu podobne, zastąpiłem nowym tekstem, nawiązującym do naszego Teamu i takie tam. Myślę, że będzie dobrze. Czekam jeszcze na aprobatę @yellow i wstawi się moda w takiej postaci, w jakiej jest.

Tu wrzutka screena ze zmianami w ramce. W innych podobnych ramkach, gdzie były wzmianki o rosyjskich stronkach związanych ze wsparciem graczy do tego moda, też dałem swobodny tekst związany ze Stalker Team.

 

ss_metek_07-07-21_19-09-40_(l05_bar).jpg

  • Dodatnia 4
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Reborn: Źródło - propozycja przetłumaczenia
  • Agrael zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.