Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zagubiona_dusza.jpg

Tytuł oryginalny: Ушедшая Душа (Gone Soul)
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 13.07.2021 r.
Autor: SGS Team
Autor spolszczenia: @mrozek
Śr. długość rozgrywki: (ok. 10 godzin) 


OPIS:

Spoiler

Fabularna modyfikacja na platformie Zewu Prypeci, w której wcielamy się w najemnika.

Fabuła w Zagubionej Duszy rozpoczyna się 2 tygodnie po wydarzeniach z Czystego Nieba. Nieznany klient postanawia wynająć cztery oddziały doświadczonych najemników, których celem jest odnalezienie i zniszczenie słynnej grupy Striełoka. Powierzone zadanie z pozoru wydaje się proste, jednak czy wszyscy najemnicy okażą się bezwzględnymi mordercami bez zasad?


Cechy moda:

  • nowa fabuła;
  • trzy zakończenia historii;
  • aktorstwo głosowe;
  • wiele nowych przerywników fabularnych i oskryptowanych scen;
  • trzy nowe lokacje;
  • nowe kombinezony i artefakty.
     

GALERIA:

Spoiler

ZD_stalkerteam_scr1.jpg

ZD_stalkerteam_scr2.jpg

ZD_stalkerteam_scr3.jpg

ZD_stalkerteam_scr4.jpg

ZD_stalkerteam_scr5.jpg

ZD_stalkerteam_scr6.jpg

ZD_stalkerteam_scr7.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

  • Zew Prypeci 1.6.02
  • W głównym katalogu gry należy usunąć folder bin (wcześniej tworząc kopię zapasową) lub zmieniając jego nazwę.
  • Zawartość pobranego, a następnie rozpakowanego archiwum z modem (gamedata oraz bin) należy umieścić w głównym katalogu gry.
  • Kopia zawartości patcha do głównego katalogu gry. 
  • Do gamedata/configs należy dodać plik localization.ltx
  • Zawartość pobranego, a następnie rozpakowanego archiwum ze spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry. 

Plik fisgame.ltx tworzący folder z zapisami w głównym katalogu gry (należy pamiętać o kopii bezpieczeństwa) - fsgame.ltx

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

Patch: 

  • GoogleDrive - [KLIK]

Spolszczenie:

Testerzy spolszczenia: @tom3kb, @Agrael, @mrozek

Autor spolszczenia moda NIE WYRAŻA ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl


Źródła:  AP-PRO_LOGO.png.5af8a41dd682d74089b58cc2dd2edcbd.png   LOGO_STALKERMOD.png.03c0e05fd4d9f6b452ea351627d7ce2c.png   Y6DvRrN.png

 

  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen 
Mod innej wstawki na forum nie ma. Jest jedynie w Nowościach ze Świata Modów, którego temat i tak trzeba przenieść do archiwum. 

Tak czy siak, zaraz skończę poprawiać Twoją wstawkę, bo przecież jesteś zarejestrowany na ST od 2013 roku i z nieznanych mi powodów nie chcesz lub nie potrafisz stworzyć normalnego opisu moda. 
Przypominam, że dział " Mody z opisem wielojęzycznym " już nie istnieje, więc wypadałoby nauczyć się języka polskiego, jeżeli chcesz dodawać mody. 

Nie jestem złośliwy i nie chcę ciągle zwracać Ci uwagi, ale mógłbyś nas kiedyś zaskoczyć.

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Odeszła Dusza ( Gone Soul )
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Zagubiona Dusza ( Gone Soul )

@tom3kb  13tego vidkunsen wstawił odsyłacze do pobierania z Yandeksa. Ich nie uwzględniłeś. Mnie z Google nie chciało pobrać. Sygnalizowało przeciążenie.

A skąd wziąłeś ten fix na Czerwony Las?

Zapytaj wstawiającego moda, a zarazem jedynego który grał, czy ten fix CzL i przez niego wstawiony lab, to to samo. Lab w rozszerzeniu ma tylko .zip bez cyfry, ale dał normalną gamedatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron no, szczególnie, że są nowe arty i kombinezony ale, że to pierwszy mod autora, nad którym pracował 3,5 roku to może zapomniał :D

Ale chyba nie jest tak źle jak na pierwszy projekt, a nawet bym powiedział, że bardzo dobrze bo jak widzę, że na Ap Pro dostał 8/10. Może lubi oryginalne pukawki albo nie wiedział jak dodać inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Ale chyba nie jest tak źle jak na pierwszy projekt, a nawet bym powiedział, że bardzo dobrze bo jak widzę, że na Ap Pro dostał 8/10. Może lubi oryginalne pukawki albo nie wiedział jak dodać inne.

Z tego, co się orientuję, to głównym atutem Gone Soul jest niezła fabuła, a opiniami ze wspomnianego forum za bardzo bym się nie kierował, potrafią być zaskakujące. No i myślę, że z weaponami autor by sobie poradził, tak że obstawiam upodobania:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od google,com

Bez tytułu.jpg

Ale i tak nie pogram w tego moda. Postawiłem na rus podstawkę z najnowszą finalną łatą. Uruchomiłem moda, zrobiłem ustawienia i zgodnie z zaleceniem zrestartowałem moda. Nie uruchomił się, choć w menadżerze widać działający silnik. Restart komputera, uruchomienie, mod ruszył i dograłem do pierwszego zadania. Aby sprawdzić, czy nie będzie kłopotów z uruchamianiem, zamknąłem grę i próba uruchomienia nie udała się. To już druga instalacja moda, na pierwszej było to samo. Restart komputera i mod nie rusza. Silnik jest w menadżerze bez informacji że nie działa. Chyba to jednak nie jest finalna łata.

Czyli, że ten mod, to u mnie kolejny koszykarz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.