Skocz do zawartości

Spolszczenie z OP-2.1


Ignachinio

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Anatolij napisał:

Jest po polsku bez znaków diaktrycznych.

Ciekawe tylko czy jest to tłumaczenie do OP-2.2 czy może akurat dane linijki pasują z tłumaczenia OP-2.1.

@metek58 czy mógłbyś wypowiedzieć się w tym temacie? To znaczy czy brałeś udział w pracach nad spolszczeniem do OP-2.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Drodzy - poczekajmy chwile , pograjmy -choćby -do momentu wystapienia zmian scenariuszowych , i bedziemy mieli obraz sytuacji. Jeżeli "problemem" sa tylko znaki diakrytyczne to........ to jest żaden problem.

BTW; jestem w trakcie instalacji :-)))) tak że - ten tego - wieczór jest MÓJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ignachinio napisał:

A czy pliki w wersji 2.1 nie różniły by się 2.2?

@Ignachinio - trzeba by rozpakowac  pliki .db i sprawdzic . 

 

Zaistalowaem , doszedem do Doca ,  i czas na -kurna- pieczare. Pasjami ten fragment uwielbiam😜🤮.

Edit:

No i pierwsza "d...pa". Zapis i odczyt>>>>

[error]Expression    : FS.exist(fn,"$game_textures$",buf,".ini")
[09.01.22 16:38:04.256] [error]Function      : CGameFont::Initialize
[09.01.22 16:38:04.256] [error]File          : GameFont.cpp
[09.01.22 16:38:04.256] [error]Line          : 91
[09.01.22 16:38:04.256] [error]Description   : c:\games\op-2.2\gamedata\textures\ui\ui_font_letter_18_crossed_1024_cent.ini

rzekłbym-- problem w cental eu czcionce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 9.01.2022 o 21:20, Ziomkowsky napisał:

Czy Polskie tłumaczenie jest zrobione w miarę dobrze czy są luki? Pytanie głównie dla tych co doszli gdzieś dalej chociaż do Wysypiska.

Witam. Doszedłem  na Wysypisko i wybieram się po Inferno(chyba) dla Sidora do Zapomnianego Lasu. Jak na razie to nie miałem żadnych problemów ze spolszczeniem. I co najważniejsze  nie miałem żadnych wylotów przy przejściu do Pieczary. W OP 2.1 i przy przejściu i przy Górniku mnie zawsze kilka razy wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zaczynają się schody .Szukałem Jaja Arachnida ale (dobrze że widziałem zrzut) się okazuje że jest w Dolinie Mroku a nie w Mrocznym Parowie(w PDA jest po staremu). Jak wychodziłem z tunelu na Agropromie( zadanie na PDA Kreta) to była gadka wojskowych ale czekałem,czekałem,czekałem i nic.Już myślałem że jak wyjdę to dostanę od snajpera, ale NIC. Oczywiście oddałem PDA Kretowi.Przynajmniej zaoszczędziłem wódkę.

ss_tybet_07-03-22_05-12-26_(l04_darkvalley).jpgss_tybet_07-03-22_05-12-26_(l04_darkvalley).thumb.jpg.581261d9e2edddae24532f3355e7f8f3.jpg

Ciężko będzie przejść z tym spilszczeniem. Już trzeci raz napisane co innego a zrobić trzeba co innego. Np. lekarstwo dla Kota czy PDA dla Dana(tego akurat ni czorta nie wiem co zribić). Jeszcz5e kilka takuch zadań( na razie).

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.