Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze kolejny problem i nie jestem pewien czy to sprawa techniczna czy fabularna. Chodzi o to że nie mogę się przespać, w miejscach gdzie gra na to pozwala (np. w wiosce kotów w piwniczce, czy w barze) po otwarciu śpiwora nie  da się spać i wyświetla się napis "nie można spać - niebezpieczeństwo". Dla ścisłości dodam że nie jestem zatruty ani napromieniowany, ani głodny, ani spragniony. Czy mógłby ktoś mądrzejszy ode mnie w tej kwestii poratować i podpowiedzieć?  

image.thumb.jpeg.ca808fedc9c784be0a5497689822b1a6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zwinny napisał(a):

Na posterunku powinności powinien stać koleś i za pomarańczowy strój naukowców i 10 antyradów da namiar gdzie jest drut, ale wcześniej ktoś musi dać namiar na tego typa żeby się pojawił (sidorowicz?), poczytaj w zadaniach bo już zapomniałem

Tak Sidor daje namiar na Lecha. Potem typek siedzi w hangarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ignachinio napisał(a):

Tak Sidor daje namiar na Lecha. Potem typek siedzi w hangarze.

A ten typek -o nazwisku  Tambowski- nie daje czasem namiaru na rurkę do miotacza Wkręta? Dawno juz przechodziłem tego questa, ale tak jakoś wydaje mi się  że ta postać ma się nijak do zbierania komponentów dla Docenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LisKot napisał(a):

Tak jak napisał @boberm, Lech dał namiary na rurkę do miotacza. Można też było jedną od niego odkupić.
Znalazłem filmik z miejscami wszystkich potrzebnych detali do radiotechniki, ale nie wiem co to za ostatnia lokacja (ta z drutem). Jak w ogóle się tam dostać?
 

 

 Ta lokacja to Budowa . Aby dostać namiary na przejście musisz:

a/ zrobić questa na anomalne Bizony  , który to quest "podaje" Krzyż.Po wykonaniu - dostajesz od niego info o nietypowym teleporterze który wraz z wojakami znajduje sie na lokacji jak wyzęj.

b/ pójść do Łukasza i dostać questa na likwidację cieżarówek z zapasami które to - zbiegiem okoliczności :-)) znajdują sie również na Budowie . Et voila........masz namiar !!!

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LisKot napisał(a):

@bobermA co do tego zadania od Krzyża. Jeśli proces się nie powiódł (bizony się zmarnowały) to i tak trzeba przynieść mu 3 nowe?

Jak pisał @Ignachinio- nie ma takiej potrzeby. Wynik nie ma znaczenia .  Po wrzuceniu wymaganej ilości - dostaniesz info o wykonaniu tej czynności . Musisz odczekać przewidywana ilość czasu - sprawdzasz i  wynik doświadczenia meldujesz Krzyżowi. On wspomina o nowej ścieżce na onąż - potrzebną tobie - lokację . Idziesz do łukasza i .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o pomoc z brakiem możliwości snu.  @boberm niestety nie jest to ujemny efekt artefaktów, pozbyłem się wszystkich ale spać dalej nie mogę.

Spoiler

Mam jeszcze kolejny problem i nie jestem pewien czy to sprawa techniczna czy fabularna. Chodzi o to że nie mogę się przespać, w miejscach gdzie gra na to pozwala (np. w wiosce kotów w piwniczce, czy w barze) po otwarciu śpiwora nie  da się spać i wyświetla się napis "nie można spać - niebezpieczeństwo". Dla ścisłości dodam że nie jestem zatruty ani napromieniowany, ani głodny, ani spragniony. Czy mógłby ktoś mądrzejszy ode mnie w tej kwestii poratować i podpowiedzieć?  

image.thumb.jpeg.ca808fedc9c784be0a5497689822b1a6.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.