Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio, nie wiem, czy dobrze zrozumiałem ten Twój wyżej wpis, bo mój post tyczy się kopii pliku, który zaproponował jeszcze wyżej @boberm, którym to plikiem można zatrzymać limit czasu na wykonanie wziętych zadań. Nie miałem na myśli grania tu jakiegoś odległego etapu od nowa, bo nie ma tu potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o taką poradę Poradę aby nie lecieć na pałę z zadaniami od tak. Bo blokada blokadą ale wizja zbierania od zera rzeczy przy zadaniach typu przynieść jest irytująca.

Przykład:

zbieranie pistoletów

jak odpuścić jeden np Glocka 20 to jak nie zaliczy Ci zadania to jedziesz od nowa od pierwszego PMm i musisz od nowa wszystko kitrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał(a):

Polecam zestaw - plecak + śpiwór.

To chyba niezbyt dobre, bo choć damy do plecaka zamek (taka kłódka), to i tak kręcący się w pobliżu jacyś stalkerzy/bandyci/żołnierze zajumają rzeczy, a potem dostaniesz komunikat, że za 50 kawałków możesz odzyskać swój utracony towar z plecaka. Jedyna możliwość, to zostawienie plecaka gdzieś na odludziu, poza płotami, skałami i itp., lub niebieskie skrzynie z założonym zamkiem są pewne, bo tych zielonkawych nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zwinny napisał(a):

Nie brałem ich nie wiadomo ile, skoro na samym początku gry miałem na znalezienie glocka to mogłem przypuszczać że niedługo go znajdę, kilka anulowałem też nie wiedząc że nie wolno i mam efekt 

Ja się u Jurika na Glocku 35 tak przejechałem. Dlatego teraz działam ostrożnie póki nie mam armaty w plecaku zadania nie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z cyklami

Ten handlarz w czystym niebie co daje noże za cykliczne zadania nie chce mi zaliczyć na znalezienie 5 śledzion szczura, ja je znajduję ale gra ich nie widzi i nie mam jak wykonać tego questa, zostało z 5 dni na wykonanie tego

Pamiętam że w op 2.1 miałem ten sam błąd z tym samym zadaniem 

Da się to jakoś rozwiązać bez anulowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwinny: ten handlarz nie chce "zwykłych" śledzion szczura a części z "zainfekowanych" szczurów (takie żółte z czerwonymi ranami powodujące chorobę i wymuszające użycie antidotum). Może dajesz mu zwykłe?

Z zadaniem tym nie było  żadnych problemów, a w OP2.1 nie było zainfekowanych szczurów.

 

Edytowane przez ksantyp
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.