Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Ignachinio - etapy łapania lampyrusów - z łać. świetlików.

1/ dotrzyj w miejsce - pole z żółta obramówką - bunkier - chlewnia - wzgórze - chata lesnika - bunkier.

2/ wybij: psy, nibypsy, dziki, pijawki i inna padlinę.

3/ chemiczna "jarzeniówka" w mackę, poczekać aż sie pokawią, łapać podchodząć do nich.

 4/ tak jak przylazłeś na lokacje tak i wyjdź, po drodze palec na spuścoe i oczy, słuch i intuicja na najwyzszym poziomie.

p.s. załatw sobie parę w/w świetlówek na bagnach lub u sidora.

 

ss_tomahawk_01-27-23_18-24-14_(l37_kurchatov) 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje ale:

BAGNA

generalnie brak. Nigdzie u CN nie da się

KORDON

podziemne bunkry we wsi kotów

WYSYPISKO

mi się udało w hangarze w wagonie

BAR

obok Zachara i w siedzibie Powinności

AGROPROM

brak.

JANTAR

niby w bunkrze ale nie próbowałem

DZICZ

brak

RADAR

brak

MAGAZYNY WOJSKOWE

Hangary gdzie śpią Wolnościowcy

 

to tyle tak na szybko

  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu na śpiwór, w nieodpowiednich miejscach dla snu, na ekranie pojawia się komunikat, że tu nie można spać, ale na minimapie można zauważyć taki znaczek kryjówki, jak przy oznaczeniach w czasie Emisji, który wskazuje miejsce (o ile jest w pobliżu), gdzie można sobie przyciąć oko. Wpierw trzeba nabyć taką jakby mapę bezpiecznych miejsc ukrycia przed Emisją, o czym wspomniał @ksantyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się opisowi zadania. Tak jak piszesz, tych do postrzelenia ze specjalnych strzałek znajdziesz na posterunku wojskowym za wioską nowicjuszy. Oni różnią się od normalnych wojskowych tym, że mają ciemniejsze uniformy. Strzelając do nich, celuj w nogi, a zobaczysz, że jęczący padają na ziemię i są niezdolni do dalszego działania. Jak któregoś w ciemniejszym uniformie ukatrupisz, to zadanie nie powiedzie się. Ja zrobiłem to tak: skoro jest tam sporo żołnierzy na posterunku, to przed wzięciem zadania wytłukłem wszystkich i dopiero podjąłem się tego zadania, bo wtedy jest ich mniej i łatwiej poradzić sobie z tymi właściwymi delikwentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zwinny napisał(a):

Zawaliłem trochę zadanek cyklicznych i dostałem osiągnięcie blagier i mam teraz zablokowane cykliczne 

Ma ktoś cheat na usunięcie tej blokady? Bo dalej już chyba nie ma sensu grać

Jedyne co mi przychodzi do głowy - cofnąć się do ostatniego zapisu sprzed  uzyskania "osiągnięcia" i wrzucić  poprawke na terminowość usług :-)):

Циклички без ограничения по времени (оп 2.2 без патчей).7z

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.