Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2023 o 10:41, coles313 napisał(a):

Jest coś takiego jak artefakt Teleport ?

 

Jest. Ale proponuje wgrać łatkę na teleporty z OP 2.1 gdy było to normalne. A nie utrudnione na maksa. Generalnie zamiast poprawić błędy z OP 2.1 pododawali na tą chwilę masę badziewia. Które nie utrudnia a wkurza.

 

Ktoś ogarnia do sejfu w bazie wolności kod? BO ten z OP 2.1 nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystkie skrzynki rozbiłeś i nici, to jest jeszcze jedno miejsce za oknem pomieszczenia, naprzeciw krat ich magazynku. Prawe okno, trzeba bardzo się przytulić i prawy dół w kącie lukać. Jak tam nie będzie, to lipa, trzeba szukać jeszcze przegapionej skrzynki.

Na te okno trzeba jakoś wskoczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Tu masz pokazany jeden ze sposobów.

https://www.youtube.com/watch?v=Q1JDFhmU-Cs

To strzelanie z boku parku było do nikogo, a miało na celu wywabić "obrońców" pomieszczenia. Ale całkiem dobrze może to się odbyć bez niego. Tak jak na tym filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=zHm302_VrMY

Jedno musisz pamiętać, wchodzisz zawsze po tej cysternie na dach i zeskakujesz przy schowku.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny  Te biomasy na Bagnach? Jeśli dostaniesz się na kratownice mostu do Tuzli, to na nich jest miejsce gdzie nie sięga oddziaływanie psioniczne, za to jest doskonały widok tak na biomasy jak i kontrolerów. Mając snajperkę, odstrzeliwujesz ich po kolei, nic się przed tobą nie ukryje. Dotarcie do mostu jest po torach na które wchodzisz przez wyrwę w płocie i gdzieś na wysokości pomiędzy trzecią a czwartą podporą dla trakcji. I pod bramą do mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Ignachinio, jeśli nadal szukasz tych kwiatków, to są dobrze ukryte w powalonych drzewach i trzeba zanurzyć się w gałęziach, a o miejscach ich lokacji jest info w zadaniu.

Ja mam pytanie o kropki wrogów na minimapie. Czy ktoś ustawiał sobie te czerwone kropki, aby były pokazywane jak inne, nie tylko chwilowo po wzrokowym kontakcie z wrogiem? Mam na myśli to, aby pojawiały się, jak kropki przyjaciół, czy neutralnych. Jeśli tak, to proszę o zapis ustawień i w jakim lub w jakich plikach to jest. Proszę pisać na PW. To co wrogowie mogą i potrafią zrobić w likwidacji GG, niekiedy przekracza zasób nerwów. Potrafią na hita brać, cholery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hita to pół biedy :D Zwykli bandyci albo najemnicy w tych średnich pancerzach wytrzymują po 4 trafienia w głowę z WSS. Ale to jest nic w porównaniu z samosterującymi się granatnikami które po wystrzale zawsze trafią w Ciebie.

 

Kwiatki znalazłem. Zadanie z serii irytujące. Już wolałem jak rosły na bagnie w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.