Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Ignachinio napisał(a):

Rozumiem, że przeszedłeś całą grę nie masz już żadnych zadań oprócz tych cyklicznych. Ta gra jest tak potężna, że może na końcu gry coś się popsuć przez to.

Z drugiej strony chyba na czerwono się nic nie wyświetla jak go zabijesz. A z tunelu łatwo wyjść.

Ja osobiście jestem na 75 dniu w grze i żadnego problemu z zabiciem go nie miałem, tak samo znam osoby które moda przeszły  zabijając go w 2.1 jak i w 2.2 i również nic się nie popsuło. Po zabiciu go komunikatu żadnego nie ma, jedyne co się dzieje to spory spawn wojskowych i na tym się kończy. Dosłownie taki sam wybór jak z Jamesem, albo płacisz albo mordujesz hordę przeciwników.

Edytowane przez Mruwneike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do bardziej doświadczonych weteranów. Mam nie pisane zadanie na odnalezienie schowka złodzieja na bagnach. "Zaliczyłem" już wszystkie obszary zaznaczone na mapie bagien z potencjalnym miejscem ukrycia schowka, poza ostatnim który w moim przypadku wypadł na spalone gospodarstwo. Mam już dość 1,5h chodzę i szukam i znaleźć nie mogę. W poprzednich miejscach trzeba było wejść w dane miejsce/przeszukać obszar i pojawiał się śmiech a zaznaczony obszar znikał z mapy a tutaj za chiny nie mogę nic znaleźć. Pomóżcie.

PS mam jeszcze takie pytanie , u kogo mogę dostać informacje o przejściu na zakład metalurgiczny i na plac budowy? mam zadanie na tych terytoriach a nie mam przejść.   

ss_marek_04-15-23_12-28-48_(marsh).jpg

ss_marek_04-15-23_12-29-01_(marsh).jpg

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12

W kwestii przejścia na :

-Plac Budowy - zadanie na prototyp teleportera od Krzyża - dostajesz "namiar" na Łukasza z MW- on daje Ci zadanie na zniszczenie ciężarówek na tymże Placu- et voila

-Zakład Metalurgiczny - pogadaj z Fanatem - dostaniesz info o aktywności najemników w Mrocznym Parowie . "Dymisjonujesz" wszystkich tam obecnych plus mozdzierze - przy trupie jednego z nich znajdujesz PDA z informacją o tajnej bazie w Parowie. A w tajnej bazie znajdziesz PDA z info o przejściu na ZMet.

A w kwestii schowka - niestety nie pamietam....

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2023 o 22:47, Ignachinio napisał(a):

Rozumiem, że przeszedłeś całą grę nie masz już żadnych zadań oprócz tych cyklicznych. Ta gra jest tak potężna, że może na końcu gry coś się popsuć przez to.

Z drugiej strony chyba na czerwono się nic nie wyświetla jak go zabijesz. A z tunelu łatwo wyjść.

Akurat teraz zabiłem tego majora w tunelu ale żywy wyszedłem chyba za 6 czy 7ym razem dopiero. No i zaoszczędziłem wódkę. Na razie nic złego z tego powodu się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi tu o Kuzniecowa, czy innego majora? Jak innego, to proszę podać jego personalia. A jeśli to Kuzniecowa ukatrupił, to zapewne niefartowne posunięcie. Najlepiej niech powybija wszystkie znaczące postacie, satysfakcja murowana - game over. Zalecam daleko idącą ostrożność w grze, nie każdego stojącego nam na drodze trzeba likwidować. Dać mu tylko w papę można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś uszło mi to uwadze. Proszę nie mieć mi tego za złe, ale nie mam tak światłego umysłu, jak zapewne niektórzy mieli szczęście i taki posiadają. :) Tę ekipę w tunelu ominąłem, dlatego nie poznałem stopnia przywódcy tej grupy. Pisałem jak to zrobić bez rozlewu krwi i nie oddawać PDA Kreta. A co się dzieje, gdy oddamy PDA majorowi, a nie Kretowi? Pytam o to, jaką mamy z tego korzyść od majora i jego ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, metek58 napisał(a):

Jakoś uszło mi to uwadze. Proszę nie mieć mi tego za złe, ale nie mam tak światłego umysłu, jak zapewne niektórzy mieli szczęście i taki posiadają. :) Tę ekipę w tunelu ominąłem, dlatego nie poznałem stopnia przywódcy tej grupy. Pisałem jak to zrobić bez rozlewu krwi i nie oddawać PDA Kreta. A co się dzieje, gdy oddamy PDA majorowi, a nie Kretowi? Pytam o to, jaką mamy z tego korzyść od majora i jego ekipy.

Zasadniczo , nie marnujemy cennej na tym -bardzo początkowym etapie gry- amunicji i apteczek.  A w szczególach - musimy uzbierac  skrzynke gorzały i - chyba- 15 tys (?) . Oddać to  chorązemu Szerstiukowi stojącemu pod słupem , a  w zamian dostaniemy PDA Kreta .  A postrzelać,  to sobie jeszcze duuuużo postrzelamy . Do znudzenia:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne i na najniższym też rozwalą, bo są dość daleko, aby na tym etapie gry ich czymkolwiek rozwalić. Na stronie 15 tego tematu (podałbym numer postu, ale nie widzę numeracji, a dawniej była widoczna), opisałem możliwość ominięcia tegoż majora i jego ekipy. Może to nie po stalkersku, ale zadziałało. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek58 Taka mała podpowiedź. Jak chcesz komuś wskazać konkretny wpis, to skorzystaj z opcji "udostępnij". Będąc przy przedmiotowym wpisie kliknij w trzykropek nad nim i następnie w rozwiniętej liście "Udostępnij" . Pojawi się okno z adresem. Skopiuj ten adres i wklej do wpisu z odpowiedzią.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem poprzedni post żeby nie powodować dezorientacji,

Pojawiły mi sie jakieś problemy związane z artefaktami striełoka

Kiedy on daje te zadanie na schowek strieloka w centralnej prypeci w 2.2?, w 2.1 trzeba było poleciec jeszcze do czerwonego lasu i znalesc te PDA, a w tej wersji jest jakoś inaczej te PDA z pieczary nic nie mowi o czerwonym lesie, a doktorek odpowiedzial ze coś tam poszpera i pomysli i do tej pory nie ma z nim dialogu

Niewiem co z tym bardzo zrobić, ponieważ w modzie odblokowałem juz lokacje takie jak Czerwony Las, Limańsk, Wschodnia prypeć , Jowisz, Zaton, Kurczatów, zakład i tak dalej, jesli ktoś odpisze to powiem od razu robiłem wszystko tak jak powinno być, lukałem nawet do przewodnika, czy czegoś przypadkiem nie przegapiłem, może ktoś doradzi co mógłbym zrobić żeby to dalej popchnąc?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.