Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chyba mam problem (a może nie) z fabułą, gdzie mam zdobyć od Krzyża pewien pancerz/kombinezon. Po kolei.

Początkowo Wilk twierdził, że pancerz ma do oddania, jeśli przyniesiemy mu Czarnego Anioła dla chorej córki. Przy okazji dał namiar, że w lesie jest schowek z bronią. OK - zdobyłem artefakt, pokonałem mutanty, odkryłem schowek ze strzelbą AA-Camo.  Wracam do Wilka, pancerz ukrył w zaroślach na terenie Magazynów Wojskowych, gdzie biega dużo psów. Tam odkrywamy notatkę, że pancerz zabrał Fanat.

Fanat twierdzi, że pancerz przegrał u Krzyża. Potrzeba 80k rubli na spłatę długu. Fanat wysyła nas po 15 łap pseudogigantów, których duże stado biega po Ciemnej Dolinie. Ubijam stado, mam wymagane ręce pseudogigantów, uzyskuję mamonę. 

Idę do Krzyża, dopiero ten tłumaczy, że pancerz wygrał, ale na niego nie pasuje i go nie chce, a strzelbę AA-Camo musi nasz bohater mu oddać. Dostajemy więc misję zdobycia strzelby krzyża i niestety jest to ta sama strzelba, którą zdobylismy po dużej walce z mutantami na radarze, gdy zdobywaliśmy czarnego anioła.

No i i teraz pytania:

1. Czy trzeba iść tam z powrotem na radar i szukać drugiego schowka z bronią Krzyża, skutkiem czego byśmy mieli dwie sztuki AA-Camo? 

2. Czy musimy oddać mu ten zdobyty najpierw egzemplarz broni?

Pytam, bo gdyby oddawać Krzyżowi broń, Naznaczony informuje o drugiej walce na radarze z mutantami. Ja ponownie odwiedziłem las na radarze i nie miałem drugiej sporej walki z mutantami (biegałem na południu lasu i w centrum do wysokości położenia heliktoptera). Szukałem na każdych wysokich skałkach schowka, ale nic nie mogłem znaleźć.

 

Czy ktokolwiek z Was posiadał wtedy dwa egzemplarze AA-Camo, czy musiał na tamtym etapie oddawać Krzyżowi strzelbę?

Osobiście wolałbym pukawkę zatrzymać, bo jest zajebista :D potężny bęben 32 pocisków robi robotę na mutanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrcszyman Pewnie dlatego, że twórcy sami tak sobie wymyślili? Albo mogli założyć że po znalezieniu Czarnego Anioła i potężnym spawnie mutantów gracz raczej ucieknie przed mutantami niż się rozprawi i znajdzie schowek od razu?

Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem.

Ale z tą strzelbą to w sumie też masz dwie opcje:

1. Możesz sobie teraz odpuścić i na razie nie oddawać strzelby Krzyżowi, na pewno masz mnóstwo zadań, w tym fabułę Soljanki to tym się zajmij będąc szczęśliwym posiadaczem tej broni, a jak będziesz miał potrzebę zwiedzenia lokacji z Zewu prypeci albo Solanka Ci się znudzi, to wtedy oddasz broń Krzyżowi i tyle.

2. Oddanie tej broni Krzyżowi teraz wcale nie jest jakąś wielką stratą, bo jak dotrzesz na Jupiter to już przy pierwszej wizycie na tej lokacji możesz się potężnie dozbroić i znaleźć schowek Aleksandrycza (jeśli wcześniej pomogłeś mu na Bagnach) i znajdując też "bezpański" schowek z USAS "Szatan" który w skuteczności wcale nie ustępuje AA Camo. Swoją drogą USAS "Szatan" to ta strzelba jaką miałeś na samym początku gry podczas pierwszej wizyty w Pieczarze.

Podsumowując - masz wybór i tylko od Ciebie zależy jak to rozwiążesz.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.