Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio Rzeczywiście. W błąd wprowadził mnie poradnik na yt gdzie chłop od razu strzelał zza winkla, a perfidnie schowek już miał zaznaczony wcześniej. Jeszcze pomyślałem czy może dałoby rady pojawić walizkę Freemana dzięki tej opcji w menu do kupna przedmiotów kwestowych za 200k. Tu oczywiście stoi problem z tym że cały czas jak próbuję pisać w tym to po cyrylicy mi pisze i nie mam żadnego hebelka żeby zmienić literki na "normalne". Próbowaliście coś kupywać w tym okienku?

Save raczej nie będę wczytywać bo już nie dam rady psychicznie i fizycznie tych dwóch tygodni nadrabiać, spróbuję wynaleźć jakiś knyf żeby pominąć ten etap z Jamesem i ukończyć misję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy odczuliście w tej części opka że częściej artefakty zamieniają się w brukowce? Idę sobie przez bagna i najpierw złota rybka, później 30 minut błona i 2 minuty później korale babci. Myślałem że uda nawet mi się to na shadowplayu nagrać tylko że mam go ustawionego na minutę. Za to w X10 to co po chwila się kończyły mi artefakty. Jest jakiś czynnik co na to wpływa? Da się jakoś to wyłączyć bo jest to naprawde uporczywe a bez sensu jest wczytywanie save po 20 razy żeby tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robił ktoś zadanie od Barmana na zabicie 10 tanków monolitu z odległości? Właśnie robię to zadanie i za każdym razem po zabiciu tanka mam wylot z błędem lua_ext.script:463: bad argument #4 to 'format' (number expected, got string). Gdzieś na necie rosyjskim pisali że trzeba jakąś edycje usunąć lub coś takiego i podobno ma działać. Nie wiem czy chodzi o patcha z 12.05.2022 czy o co, w każdym razie pytanie dotyczy naprawy błędu oraz tego czy w ogóle trzeba wypełniać to zadanie tzn. całą fabułę żywego serca, czy ona jest niezbędna do ukończenia całej solianki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzę na poradnik to rozumiem że chodzi ci że jakbym chciał zrobić zamówienie doktora po ten czip to potrzebowałbym 5 żywych serc. Nie jest dla mnie to problemem bo sobie uczciwie ujmę potrzebne arty z schowka i pojawię spawnerem. Jeden art żywe serce mam od Szaleńca z MW.

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zablokowałem w gierce akurat jak mi się grać zachciało znowu

1 nie spawnują mi się kolby dla ginekologa na radarze 

2 cały czas mi wisi w pda znaleźć najemnika który wie o zaginionej grupie naukowców, pewnie przegapiłem jakiegoś z pda w eq 

3 w parowie nie spawnuje się najemnik z informacjami o prototypie 58 

Żebym chociaż wiedział jak to pda się w spawnerze nazywa 

Ktoś coś podpowie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w pustych plecakach waniliowych wyskakują mi pojedyńcze części do broni typu kolba czy coś innego, wpadłem na to przypadkiem 

Do czego to jest bo nie przypominam sobie tego z op 2.1

Już wiem to są części do modyfikowanego VSS 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie zakładam tematu bo sprawa szybka - artefakty dla Kalinina.

Przy pierwszym wejściu na ATP wziąłem dostępne zadania od Kalinina - na Sznyrę oraz znalezienie artów potrzebnych do wyjścia. Następnie:

1.zlikwidowałem Sznyrę;

2. przyprowadziłem gońca;

3.Artefakty znalazłem (trzy Korale Mamusi, jeden Blask Księżyca, cztery Błyski).  Niestety, zadanie nie zaliczyło się - arty wkładałem i zdejmowałem, nawet wyrzuciłem aby mieć po jednym. Spawn również nie pomógł.

4. Dysk dla Adrenaliny zdobyłem (na końcu) ale nie zlikwidowałem wszystkich bandytów - uciekłem. Dialogu nie ma w dalszym ciągu.

Czy konieczne jest powtórne wejście i branie pojedynczo zadań? Trochę z tymi bandytami mi zeszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Korale Mamusi, Blask Księżyca, Błysk + 50 000rub. - "Zanieść Kalininowi artefakty" Jak nie masz takiej kasy nie ma dialogu na oddanie artów. Zadanie "zdobyć artefakty" masz zaliczone?  Jeśli nie to wrzuć to save

Edytowane przez tom
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie mam takiej kasy, Gawr ukradł.

Mogę wyjść z lokacji? Będzie wtedy dialog? Arty znalezione na ATP umieszczę w schowku. Kasy na ATP nie ma jak zdobyć.

Edit:

testowo dodałem pieniędzy, rozwiązało to problem. Wychodzę z lokacji zarobić bez oszukiwania.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 10:16, Ignachinio napisał(a):

@ramirez12 u Docenta w barze możesz ulepszyć aparat tak że będzie Ci pokazywał czy możesz zrobić zdjęcie. Polecam bardzo się opłaca :) Sarkofag też strzelisz sobie od razu ;)

Przejść do podziemi nigdy na mapie nie było. Trzeba wiedzieć że tak są i tyle.

 

Jak zrobić to ulepszenie bo Chudy twierdzi, że w moim aparacie nie ma co ulepszać. a Docent ulepszeniami sie chyba nie zajmuje więc ... ?!? A przyznam, że cholery można dostać przy fotografowaniu embrionu mutanta w x-18 (zadanie wzięte od Pietrenki).

 

Ok. po sprawie. Nie mogłem wykonać zdjęć w x-18 bo miałem wgraną do gamedat-y małą modyfikację, która temu zadaniu akurat szkodziła zamiast pomóc.

Edytowane przez mirzal
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jest jakaś instrukcja jak dodawać dodatki do O.P 2.2 bo jak chciałem dodać dodatkowy udźwig to nie działał a gdy mam pliki w gamedacie to mam wylot za każdym razem gdy chce sprawdzić zadania PDA a jak usune wszystkie pliki z gamedaty to ten problem znika i nie wiem o co kamam😪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem dość daleko w grze i uzbierałem 35 kart dla Kuźniecowa z 36, czy jest sens czekania aż ewentualna ostatnia karta wpadnie czy lepiej oddać to zadanie? Jestem na 99% pewien że tą kartę zwyczajnie przeoczyłem.. Jest jakiś bonus jeżeli mu się przyniesie wszystkie 36 kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.