Skocz do zawartości

Podpowiadacze do OP 2.2 ( po rosyjsku )


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vidkunsen napisał:

Nie pamietam, teraz zbieram przy okazji embriony dla Kalinina.

p.s. jak wyglada taki PNW to mozna zobaczyc u handlarza z Powinności na barze,

Zrób Koledze uprzejmośc i zajrzyj w wykonane ...tam masz opis zadania. O ile robiłeś questy dla Kota na Bagnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy o to chodzi z tym lekarstwem, bo bardzo skąpo napisałeś o tym drugim problemie. Napisałeś lekarstwo dla kota, a tu o Kałmuka chodzi. W OP 2.1 jest:

Для приготовления лекарства Калмыку нужно необычное растение, которое растёт только на дереве с красно-оранжевыми листьями, что на поляне к северо-востоку от стоянки Калмыка. Внешне оно похоже на цветок с розовыми лепестками. Что ж, выбора нет, придётся лезть на это огроменное дерево.

W OP 2.2, na tym miejscu jest:

Для приготовления лекарства Калмыку нужно четыре экземпляра необычного растения, которое растёт рядом с поваленными деревьями. Знахарь посоветовал поискать такие на Кордоне, Свалке, Агропроме и в Тёмной Долине. Срезать растение нельзя, лишь выкапывать с помощью лопаты, которой необходимо ещё где-то разжиться. Внешне чудо-растение похоже на цветок с розовыми лепестками и источает сладкий аромат, привлекающий шершней.

Jeśli znajdziesz jeszcze coś, z którym sobie nie poradzisz, to trochę precyzyjniej określaj dany problem, bo trudno się domyślić, o co kaman, a niektóre pliki są obszerne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, metek58 napisał:

Nie wiem, czy o to chodzi z tym lekarstwem, bo bardzo skąpo napisałeś o tym drugim problemie. Napisałeś lekarstwo dla kota, a tu o Kałmuka chodzi. W OP 2.1 jest:

Для приготовления лекарства Калмыку нужно необычное растение, которое растёт только на дереве с красно-оранжевыми листьями, что на поляне к северо-востоку от стоянки Калмыка. Внешне оно похоже на цветок с розовыми лепестками. Что ж, выбора нет, придётся лезть на это огроменное дерево.

W OP 2.2, na tym miejscu jest:

Для приготовления лекарства Калмыку нужно четыре экземпляра необычного растения, которое растёт рядом с поваленными деревьями. Знахарь посоветовал поискать такие на Кордоне, Свалке, Агропроме и в Тёмной Долине. Срезать растение нельзя, лишь выкапывать с помощью лопаты, которой необходимо ещё где-то разжиться. Внешне чудо-растение похоже на цветок с розовыми лепестками и источает сладкий аромат, привлекающий шершней.

Jeśli znajdziesz jeszcze coś, z którym sobie nie poradzisz, to trochę precyzyjniej określaj dany problem, bo trudno się domyślić, o co kaman, a niektóre pliki są obszerne.

@metek58- o to własnie chodziło - o opis zadania na lek dla Kota .  Nie kwiatek na drzewie -jak w poprzednich wersjach - lecz cztery roślinki. Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwesty dla Kota na bagnach - zrobiłem jakiegos - coś tam przyniosłem dla kobity z pakamery obok dowódcy eko świrów.

Skrzynka na bagnach na wysepce + walka z teleportami zwrotnymi.

Łaziłem ze szpadlem i kopałem różowe chwasty (podobno te chwasty niejadalne to kwiatki) - 4 lokacje - szukać w powalonych drzewach, dalej nie pamietam.

A po misji dla Kałmuka ze skrzynka z bagien można kupić jakąś zieloną maź za 3 flakony stołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen A to zależy co już w grze zrobiłeś.

Jeżeli miałeś już zadanie od Dana i atakowałeś z Arharą bazę wojskową na Agropromie, to po tym Arhara przebywa w centralnym kompleksie na Agro. Jeżeli nie miałeś tego zadania to weź je od Dana, Arhara z ekipą będzie czekał w wąwozie na południe od bazy wojskowej. 

A jeżeli wykonałeś zadanie na laptop Arhary i zaniosłeś go do Jakuta, to Arhara w tym momencie przenosi się na Zaton i obozuje przy Szewczence.

 

  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy  nadal jeszcze grają  w Op2.2 😜  troche informacji o zadaniach zbierackich , czyli zabawie w Śmieciarza. Niestety te zadania , mimo iz nie wyglądają na takowe - są bezwzględnie obowiązkowe ze wzgledu na otrzymywane unikalne itemy za ich wykonanie ( alternatywą jest zdanie się na łut szczęścia  że może gra gdzieś ,   kiedys  ( po 100 godzinach poszukiwań) , zespawnuje  potrzebny nam kawałek czegoś tam . Ot - tak uroda tego najdłuższego :059:moda do Stalkera.

BTW; zachciało mi się wrzucić aktualizacje - i coś mi się pozajączkowało  z "ulepszaczami" -ergo - pewnie będę musiał po raz n-ty zaczynać . Na szczęście nie jestem daleko. 

Ale ad rem: zadania cykliczne z info o nagrodach.txt

Niestety -to nie wszystkie zadania , a raczej ( zadania uruchamiane są wraz z postępami gry )-tylko czubek góry lodowej  i to tej z samego początku . W tej edycji ilości znajdziek do chomikowania będą liczone w setkach sztuk , a nie dziesiątkach - jak było niegdysiejszymi  czasy.

 Z zyczliwym uśmiechem dla cierpliwych "kolekcjonerów" śmieci.......

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

ktos wie jak tego sztajmesa kurdupla napoić wódką?

Podłażę, mam wódkę, jest opcja napoić, wciskam albo F albo lewy przycisk myszy a tu lipa:

 

 

@vidkunsen - czytaj informacje , i słuchaj co mówi ten kurdupel . A on powie Ci ze dzis juz "chlał', i masz przychodzić co 12 godzin ( btw :- raz na dobę też będzie dobrze). I tak  o ile pamiętam  20 lub 30  razy. przebieżki na Bagna i z powrotem-  plusem - schowki od pijaczka sa "wypasiste" nadzwyczaj. Trafił się AK 15  z podwieszeniami do niego i egza naukowców.

Dawka -lawisz "F" - usłyszysz luby niektórym odgłos  "hejnału".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w temacie osiągnięć :

lista osiągnięć negatywnych - takie też można "wypracować " sobie.

 

- Читер ( Cheater)
- Халявщик (kupiłeś min 5 rzeczy via menu spawn)
- Плата за перемирие с Кузнецовым через Сидоровича (  Kuzniecow pod mostem staje się wrogi - konieczność mediacji  via Sidor )
- Zakup dokumentów dla Woronina
- Жл.об ( Złob)
- Алкоголик (Alkoholik)
- Хамелеон ( Kameleon)
- Провал любого сюжетного задания (niewykonanie zadania fabularnego -zakładka w  PDA)
- Трепло (niewykonanie 10 zadan cyklicznych)
......
i nastepna lista osiągnieć/perków do wypracowania:osignicia..cd...txt
 A wkwestii kuli - ja mam niebieską:
obraz_2022-02-20_141016.png.93b218b48c7b069d960f37653d573288.png
 
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Agrael napisał:

Z ciekawości sprawdziłem listę osiągnięć od @boberm. Mamy na przykład.. 
Герой Зоны - zabiłeś 30 000 przeciwników. 

Mimo wszystko za osiągnięcia (i to jeszcze w takiej ilości) autorom należą się brawa. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię je kolekcjonować.

  Ustawiając częsty spawn ( a bez niego -paradoksalnie -moze być trudno grać z powodu braku zasobów) jak dojdziesz do CEA nie oczczędzając tak siebie ( perk :Siemiecki) jak i ammo - to ca 10% z tej wartości  może  wydusić sie da. Ta wersja to taka lekka rzeżnia. Np ; moment  pierwszego powaznego kontaktu kinetycznego z Najemnikami na Dziczy przy przejsciu do Jantaru - spokojnie ze 150 zwłok > murowanym wynikiem :-))).

 

BTW: @Agrael - perków - podobn o- jest ca >100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.