Skocz do zawartości

Podpowiadacze do OP 2.2 ( po rosyjsku )


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucam poprawiony plik. Wydaje się, że wszystko poprawione, ale to tylko gra pokaże...

sak_strings.xml

W tym opku zastosowano blokadę dla tych, którzy zechcą podnieść sobie skok, ilość kasy, pozyskanie przedmiotu "lewą metodą", a nawet pojawienie się gracza w miejscu, gdzie w danej fazie gry, nie powinien być. Będzie trudniej dla niecierpliwych (ze mną włącznie 🤪).

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź - co zrobić by mieć dane osiągnięcie.

 

Detektyw:

 

ss_tomahawk_04-25-22_19-03-08_(l12_stancia).jpg

 

Kurczatow - 37 - babiniec! ;) ekipa pod ksywą Furie.

Aby sie tu dostać trzeba porobic troche dla blondyny o ksywie Kuzkina Mać która jest na Kordonie.

 

ss_tomahawk_04-30-22_00-49-17_(l37_kurchatov).jpg

ss_tomahawk_04-30-22_00-53-42_(l37_kurchatov).jpg

 

Jak odeprzesz atak najemników i bandytów to dostajesz misje od Katany do X- 14 oraz po likier od Wangi.

p.s. jak dobrze powalczysz jako snajper i masz dryg do strącania śmigłowców to czeka cię tytuł Zenitczyk (ale jak pod ziemoa strącasz jakieś pojazdy to chyba masz w nagrodę tytuł - nadirczyk :) ;)).

 

ss_tomahawk_04-30-22_13-43-15_(l39u_lab_x14).jpg

ss_tomahawk_04-30-22_13-43-42_(l39u_lab_x14).jpg

 

Za wybicie na Zatonie około kompani Wermahtu zostajesz partyzantem:

 

ss_tomahawk_05-01-22_22-06-21_(jupiter).jpg

 

Robiąc misje dla Woronina na 8 radioli - Kenwood - idziesz m.in.do Adrenaliny, ten kopsa misjke na 4 kurierów i plecak z anomalii.

Bagna, Zaton i Jupiter - najpierw tunel potem bajoro.

W bajorze niespodziewanka, anomalia która trzyma cie w miejscu, pomoc wezwana ale w między czasie takie fajne atrakcje jak przerosniete okonie. :) 

 

ss_tomahawk_05-02-22_00-16-34_(jupiter).jpg

 

Za zniszczenie 150 zombiaków dostajesz przydomek Zombicyd!:

 

ss_tomahawk_05-04-22_19-26-20_(l08_yantar).jpg

 

Za 300 schowków - tropiciel:

 

ss_tomahawk_05-12-22_03-22-57_(l56_rostok_factory).jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Siema!

Mam pytanie, czy ktoś się spotkał z teleportem obok trupa najemnika. W dziczy sprzątnąłem paru najemników i chcą sprawdzić wszystkie trupy nie mogę zbliżyć się do jednego bo włącza się teleport i przenosi mnie pod tunel ze spalaczem. Zaciekawiło mnie co ma w plecaku ten najemnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.