Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam jeszcze pytanie, gdzie znajduje się Szatan, po rozmowie z o. Onufrym, gdy ma nas przeprowadzić do bazy bandytów? Zjeździłem całe Bagna, a i tak go nie znalazłem. EDIT: Dzięki @Adam, złego znacznika szukałem i przy moim oddaleniu jakoś niespecjalnie w oczy rzuciła mi się bańka ;)

Edytowane przez Lonely Mercenary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pomocnym będzie post #35.

 

A jak nie, to skorzystaj z tego do czego odsyła #45. Naprawdę warto.

 

Lub z tego http://stalkerteam.pl/topic/5682-przewodnik-po-modzie-upad%C5%82a-gwiazda/

 

Po długim czasie od zakończenia gry w tego moda, nie wielu będzie pamiętać takie szczegóły.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postu #35 to próbowałem starej jak świat sztuczki z gaussem. Nawet się udało otworzyć drzwi, ale za to pojawiała się niewidzialna ściana, blokująca dostęp do pokoju.

 

Post #45 zawiera poradnik Cichego... z którym od początku przechodzę tego moda. Gościu pisze DENERWUJĄCYMI ogólnikami. Mój problem opisał "Aktywujemy radioskaner i przenosimy się do MM". Baaaardzo pomocne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wintorez będzie w schowku Poszukiwaczy w Prypeci. Prośba: zerknie ktoś na mój problem z postu nr 80? Z góry dziękuję. Nie wiem czy iść dalej czy próbować do skutku.

Gdzie ten schowek jest?Bo chodzę i szukam i nic.Skrzynie otworzyłem i też nic.Żadnego innego schowka tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,niedawno rozpocząłem tego moda i mam problem na bagnach, mam znaleźć ojczulka Witalija, ale najpierw cerkiew na bagnach i tak cerkiew jest zaznaczona na mapie idę tam stoję przez parę minut i zadanie na znalezienie cerkwi nie zalicza się co chodzi??  :sad: Dodam jeszcze,że próbowałem przeszukiwać bagna na własną rękę, lecz oprócz kilku mutantów nie znalazłem nic...mnisi też zbyt rozmowni nie są,nie wiem co dalej robić.... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem teraz w  wschodniej Prypeci

 

Razem z Grekiem rozbiłem bandę Kocura i przesłuchałem go. Potem sms i razem z Grekiem idziemy do Limanska. Grek prowadzi idę za nim do przejścia. Atakują nas bandyci.wybijam wszystkich. Idziemy dalej do studzienki za pralnią. Grek schodzi po drabinie na dół i znika w przejściu do Limanska. A ja nie mmogę przejść - przejście nieaktywne !!? . 

W PDA mam zadania:

 

1- Arsenał najemników 2 - Upadła gwiazda 3 - Jermioł

4 - Znaleźć ciężarówkę - 2

5 - Szantaż

 

I teraz nie wiem co dalej ?

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.