Skocz do zawartości

Problemy fabularne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ten fragment poradnika może będzie pomocny?

Dnia 27.09.2015 o 17:18, cichy napisał:

Na Kordonie spotykamy Szatana. To przewodnik. Prowadzi nas na Bagna. Tam rozmawiamy z ojcem Onufrym. Z dialogu wynika że, o. Witalij może być w pobliskiej bazie braciaków. Korzystamy ponownie z usług Szatana. W bazie spotykamy Murzyna. On mówi nam, że Witalij był ale poszedł na Wiedźminie Bagno. Prosimy o przewodzenie naszego rozmówcę. Witalija znajdujemy - trzeba dobrze przygotować się do rozmowy z nim - dialog musi być szybki (apteczki się przydadzą - będzie do nas strzelał). Ranimy ojczulka w stopę - uspokaja się. Ak zabieramy (zostawiamy przy schodach). Po odejściu kilku metrów dostajemy sms od Witalija. Rozmawiamy - on odsyła nas do Gigera w Starej Wsi. Po rozmowie z ojczulkiem zabieramy z gleby AK - mając go w inwentarzu w czasie rozmowy utracilibyśmy go - a tak mamy dobrą pukawkę. Idziemy Do Wsi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nadal nie wiem w którym miejscu szukać wiedźminie bagno to tylko mała wskazówka można rozjaśnić miejsce pobytu ojca Witalija?

Dobra już sobie poradziłem teraz jest inny problem gdy chce wejść do starej wsi to wchodzę w punkt teleportu na tą lokacje a nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam mam problem w lab x16 mianowicie po zdobyciu inwertera zgodnie z poradnikiem @cichyudałem przed wejście do pokoju z "mózgiem" powinien znajdować się plecak wewnątrz którego jest ksenomorf, ale problem polega na tym że nigdzie tego plecaka nie widzę.

20170705165743_1.jpg

20170705165749_1.jpg

20170705165755_1.jpg

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego gdy przeszukuje zwłoki żołnierza Armii USA które leżą na dachu budynku w miasteczku wojskowym zaczynam nagle traci hp i w ostateczności ginąć, pytanie czy to jakiś błąd czy tak zrobił moderator i czy tak powinno być ?

Mało tego okazuje się że chyba w każdym przypadku przeszukania zwłok ludzi neutralnych umieram i tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam szanownych Stalkerów! Mam pewien problem z zadaniem od Sida na znalezienie ksenoformów na agropromie. Chodzi o przesyłkę nr 8. Pokazuje mi w PDA, że plecak z tym jest w tej fabryce w której w Cieniu Czarnobyla wchodzilismy do schowka Streloka i ratowaliśmy (chyba) Kreta. Problem jest w tym że na mini mapie ani na PDA nie pokazuje dokladnej lokalizacji plecaka. Ktoś może pamieta jeszcze gdzie był dokladnie ten plecak? Nie moge go znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w pieczarze, zaraz po przejściu z X18, nie mam pojęcia gdzie biec, obraz z latarki to jakaś porażka, to koło, po prostu, widać tylko co się dzieję na wprost, a po bokach nic, ciemno jak wiadomo gdzie, nie wiem czy to wina sprzętu czy co? mam patcha ma mocniejszą latarkę, mutantów tyle że masakra, biegam na oślep, nawet nie zdążam włączyć jakiejś mapy ( jeżeli wgl jest bo nawet nie wiem) przydała by się PUMA bo apteczek nawet nie zdążam brać, gram na poziomie trudności Stalker, gdzie biec? co robić? no po prostu totalny chaos, jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.