Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Fix 5 dla OLR 2.5
 
Zmiany :
W skryptach wyłączomo zbędne , zachowane statystyki (wymaga nowej gry) .
Nieznacznie wzrósł wskaźnik głodu (w porównaniu z poprzednim Fixem).
Dodano klakson do pojazdów (klawisz "O").
Dźwiękom elektry dodana możliwość odstraszania NPCa .
Nowy silnik r176.
 
Instalacja :
1. Z folderu z grą usunąć folder gamedata poprzedniego fixa (jeśli taki był).
2. Wrzucić wszystko do folderu z wcześniej zainstalowanym "OBLIVION LOST REMAKE 2.5" lub "OBLIVION LOST REMAKE 2.5 + Official Patch 0.1", nadpisać istniejące pliki.
3. Jeden raz uruchomić grę i przejść do końca configurator.cmd.
4. Zapoznać się z nowym readme _ olr.txt.
5.Nowa gra nie jest konieczna . Lecz żeby zadziałał  fix suwaków w "opcjach MODa , nowa gra jest wymagana.
 
screeny :

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Warto zwrócić uwagę  na cztery ostatnie screeny .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ;) Bo np dodanie dźwięku klaksonu totalnie odmieni wrażenia z gry. :) Jak ja mogłem grać bez tego przez kilkadziesiąt godzin :) * *żartuję, wypuszczenia każdego fixa naprawiającego bugi jest jak najbardziej ok i chwali się twórcy moda te fiksy to już jednak kosmetyka bez, której da się żyć, gra była już jak najbardziej grywalna z fixem 2 czy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ;) Bo np dodanie dźwięku klaksonu totalnie odmieni wrażenia z gry. :) Jak ja mogłem grać bez tego przez kilkadziesiąt godzin :) * *żartuję, wypuszczenia każdego fixa naprawiającego bugi jest jak najbardziej ok i chwali się twórcy moda te fiksy to już jednak kosmetyka bez, której da się żyć, gra była już jak najbardziej grywalna z fixem 2 czy 3

 

Pełna zgoda, całkiem serio...Możemy grać bez klaksonów , pojazdów , powiększania arsenału (sam nie korzystam z 3/4 złomu) , wszelkich zmian graficznych itd. Zgadzam się również , że jest to kosmetyka , bo po prostu tak jest. Klakson , słonko za chmurami , słonko w pełnej krasie,  plusk spadającej kropelki...Moim zdaniem cała ta kosmetyka , nie jest po to , żeby  zmieniać sposób gry tylko klimat i zwyczajnie ją uprzyjemnić . Pewnie , że najważniejsze są fixy i patche naprawiające lub podnoszące np. stabilność gry . Warto jednak  pamiętać , że bez tych smaczków graficznych i dźwiękowych gra byłaby zwyczajnie...Uboższa .

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że są to fixy nieoficjalne. Optymalizują grę, zmieniają grafikę, poprawiają błędy itp, ale nie zmieniają fabuły. Nie zmieniają rozgrywki, a więc spolszczenie powinno pasować.

Jeżeli jednak natkniecie się na jakieś "krzaczory", to proszę wstawić screena, poprawię.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Gram włąsnie na Fixie 9 i nie mam pojecia jak korzystać z samochodw. Kręce sięwokól nich jak porypany wciskam wszystkie mozliwe klawisze ale otwarcie drzwi czy wejscie do auta jest niemozliwe. OCB? CZy to przez tego fixa 9 ? Czy jakas inna przyczyna. Bug Trapow jeszcze nie mialem póki co a już jestem w mrocznej dolinie gdzie mam uzyskać dostęp do laboratorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterowaniu masz ustawiony przycisk uruchamiania silnika. Kiedy podchodzisz do pojazdu, drzwi od strony kierowcy, pojawia ci się napis jakiego klawisza użyć do otwarcia drzwi. . Jak grasz na WSAD, to jest to "T". Wsiadasz "F". Odległość od pojazdu ma chyba znaczenie. I chyba po wejściu, wyświetla się informacja o klawiszach sterowania Tym klawiszem przed ruszeniem, zamykasz drzwi, aby ich nie urwać. Jazda WSADem. Aby wysiąść, po otwarciu drzwi musisz patrzeć na ziemię, nie na drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.