Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem , że tylko ja robiłem notatki na karteczkach , miło wiedzieć , że nie jestem sam . Tak właściwie to mam specjalny notatnik .post-3218-0-99061800-1413739197.gif

Może się przyda i kogoś niezdecydowanego  zachęci ;

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IeIf7qTFDdE

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam ponownie do grania w ten mod: OLR 2.5, można  alternatywnie pograć:

1/ na wariata - czyli za wszelką cenę dotrzeć do laborki na generatorach i po wyjściu z laborki bajera z ekipą i fajrant.

2/ grac wg. fabuły!!! - zalety: gra trwa ok 1000 razy dłużej, ciekawiej, poznasz wszystkie!!! kody do każdych drzwi.

 

-Jesteś już prawie u celu a tu niespodziewanka! Musisz jeszcze z 10-20 kwestow wykonać, aby np. dostać się do bunkra dziadygi Sacharowa na Jantarze!!!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie będzie problemu adaptacji tłumaczenia pod ten patch.

Tymczasem ja mam zamiar przebadać textury OLR i spóbować zaadaptowac Absolute Structures/Nature do niego.

Potem podmiana modeli broni na lepsze, ala LAMP do LA.

 

Jakieś info ile wam zostało na dokończenie angielskiego tłumaczenia? Miało być tydzień temu, a brak wieści. Ludzie się niecierpliwią.

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już gotowe tłumaczenie, po polsku :)

Po co Ci ang. tłumaczenie jak polskie zostało zrobione? :ninja:

Nie dla mnie, dla innych. Polska to nie pępek świata, wiesz?

Zagranicznych fanow stalkera na zachodzie jest nieproporcjonalnie więcej niż polskich, Lost Alpha jest uznawane za generalnie gówno i ludzie chcą pograć w to czym LA powinno było być, a czym OLR właśnie jest.

Pisaliście, że tłumaczenie będzie gotowe tydzień temu, a brak jakiego info. Nie proszę o wiele, tylko o jakiś sensowny termin kiedy można się angielskiego spodziewać.

 

 

Podmiana modeli broni spieprzy animacje. (nieważne jak naprawisz plik)

Mod jest zrobiony na podstawie starych modelów.

Więc nie. Trza grać na oryginalnych.

Nie warto zmieniać modeli i tekstur bo zabierają uczucie.

Jak lubisz te tandetne modele i animacje z 2003 roku bo wg. Ciebie dodają klimatu to miłej zabawy, nikt Cie nie zmusza by używać podmienionych.

Pomijam też fakt, że jak wszystkie stalkery bez modów, modele broni są lustrzanymi odbiciami prawdziwych broni, co cholernie psuje realizm i dla kogoś kto pasjonuje się bronią jest to masakrycznie irytujące.

Jeśli animacje i modele działają na tej samej zasadzie co w SoCu albo LA to nie będzie żadnego problemu ich podmienić.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie animacje w OLR mają tendencje do bugowania się.

Pozatym inne animacje nie będą miały chodzenia albo sprintu.

(chodzenie jest zrobione jako animacja bo widać że animacja IDLE kończy się i zmienia na chodzenie) 

 

PS. nad zangielszczeniem pracują na moddb. A my robiliśmy spolszczenie.

Edytowane przez litosns
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pisałem na tamtym forum - "Spolszczenie OLR 2.5 pojawi się dzisiaj, najdalej jutro na stalkerteam. Dodam, że spolszczenie zrobiliśmy do wersji repack, ponieważ nie udało nam się uruchomić wersji 2.5 na polskiej podstawce." Jak widzisz nie ma tam słowa o wersji angielskiej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

Przysiągłbym, że było.

Byłem zmęczony więc może przez omyłkę pomylilem ten oto komentarz z ModDB:

_Boolean_ Oct 19 2014, 5:58pm replied:

I think one week. BTW: for interested it's polish version already done.

Z tym co napisał smox.

Ale widać coś mi się przywidziało, w takim razie nic tylko sorry i carry on.

A ja postaram się dowiedzieć ocb. z wersją angielską.

 

Jest coś w ogóle do zmiany w tłumaczeniu teraz gdy wyszedł ten update?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Canzah, nie siej fermentu, jak masz konkretne wiadomości, czy info, które według Ciebie nie są jasne, to skopiuj to i tu zacytuj, podając też ksywkę tego gościa od tej niby informacji, że z tego forum obiecywano angielską wersję tego moda. Jeśli nie masz konkretów, to przyhamuj z takimi farmazonami, ok?

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Canzah, nie siej fermentu, jak masz konkretne wiadomości, czy info, które według Ciebie nie są jasne, to skopiuj to i tu zacytuj, podając też ksywkę tego gościa od tej niby informacji, że z tego forum obiecywano angielską wersję tego moda. Jeśli nie masz konkretów, to przyhamuj z takimi farmazonami, ok?

Byś przeczytał post nad twoim to byś wiedział, że sprawa wyjaśniona, ale widać za trudno, prościej minusować jak typowe gimbusowe pokolenie fejsa.

 

Przykro mi, ale u nas na forum nie tolerujemy chamstwa bądź też ubliżania innym.

Złamanie Regulaminu Forum, pkt 2.5

-Agrael

Edytowane przez Agrael
  • Negatywna 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canzah, nie jesteś na /sg/, nie rób tu syfu.

 

 

Co do tłumaczenia na angielski to ja barzo chętnie pomógłbym w tłumaczeniu, gdyby mój rosyjski nie był taki lakoniczny.

Ewentualnie wezmę polskie tłumaczenie pod warsztat i wtedy będę mógł zademonstrować moje prawdziwe umiejętności.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.