Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Spoiler

Wczytywanie tekstur...

 

FATAL ERROR

 

[error]Expression : fatal error

[error]Function : CRender::texture_load

[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp

[error]Line : 295

[error]Description : <no expression>

[error]Arguments : Can't find texture 'lmap#132_1'

Wywala mnie z gry, po wejściu do Baru. 

Pobrałem fix17, potem 19, a następnie pobrałem dodatek graficzny ze strony "centrum zony".

W menu na dole ekranu mam fix 19, a na tle menu mam "dostosowane do fix 46". 

Pisać do nich, czy ktoś z forum jest wstanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sin member chcesz grać to instaluj co było dostosowane do wersji PL, czyli stanęliśmy na fiksach 19? Jak nawrzucasz jeszcze jakieś mody graficzne to powodzenia. W tym modzie mnie wkurzało, że baba żaba co chwilę wypuszczała jakiś fix 27,36,78 i kij wie co kto tam robił. Ja sobie przeszedłem na jednym z pierwszych fixów z spolszczeniem i problemów nie było.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał(a):

@Sin member chcesz grać to instaluj co było dostosowane do wersji PL, czyli stanęliśmy na fiksach 19? Jak nawrzucasz jeszcze jakieś mody graficzne to powodzenia. W tym modzie mnie wkurzało, że baba żaba co chwilę wypuszczała jakiś fix 27,36,78 i kij wie co kto tam robił. Ja sobie przeszedłem na jednym z pierwszych fixów z spolszczeniem i problemów nie było.

Pobrałem fix 46, przeniosłem zapisy i działa jak narazie. Zobaczymy później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Panowie tragedia jakaś. Kupuje auto, jest problem żeby wyjechać bo przód i tył mam zastawiony przez textury, jednak wkońcu się udało, ale co się okazuje? Samochód max 13km/h jedzie, biegi nie działają. Z buta przez bar do magazanów, a potem cofka na jantar. 

Bardzo fajny jest też skok, mały płotek a nasz aktor nie potrafi go przeskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodami to chyba tylko w Lost Alpha dało się w miarę normalnie jeździć. W innych modach to albo jechały do tyłu, albo właśnie tak ociężale. Pomagało skierowanie ich na północ, zapisanie i wczytanie. Może i tutaj zadziała. 

A skok sobie podnieś w plikach, chyba w pliku actor się to robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, ale pojawia się nowy problem. Doktor na bagnach zlecia nam misje: iść do chaty rybackiej i przyprowadzić stalkera. Problem w tym że nikogo tam nie ma, a to na pewno to miejsce (widziałem na yt)

Wczytałem wejście na bagnach od nowa i doszedłem do tego momentu i dalej nic. 

Przejdę gre bez tej misji?

 

Edit: Postanowiłem wyjść z bagien i spróbować przejść gre bez tej misji i gdy się zbliżałem do tego mostu, to z dala widze właśnie tego stalkera, który biega w tej okolicy w tą i we te jak głupi ...

Edytowane przez Sin member
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.