Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem i dotarłem, ale miałem ten EX-04 ( pomarańczowy). I było warto. Od schodów biegiem pod ścianę koło kanapy i bez zatrzymywania przez nią do trupka. I z powrotem, ta sama droga.

Podobno można też dotrzeć z dachu przez okno. Ale ja tego nie byłem w stanie tego zrobić, bo mnie przez ściany załatwiały te parzydła.

A kompleks o którym piszesz, w tym modzie nazywa się "Bolszewik". Możesz to sprawdzić na Wysypisku. Patrząc na bramę , z prawej strony, gdzieś w połowie płotu na zewnątrz,  jest tabliczka z informacją jak daleko do INN Medpromu i zakładu  Bolszewik. Sam byłem tym zaskoczony :).

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tego moda (uppsss sorry konodotier,  samodzielną grę :) ) na poważnie zabieram się po niedzieli. Co mi się podoba to, że warto jest się szwendać włazić na jakieś murki, daszki, dachy budynków, bo zawsze coś można znaleźć, Szczególnie, że na początku taka bida. Wszystko cieszy. A to apteczka, a to jakiś artefakt do sprzedania. Jedyne do czego jeszcze nie mogę się przyzwyczaić to do strzału z dwóch luf w strzelbach  po naciśnięciu PPM ;)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podwójny strzał, masz tylko w tej na początku gry. Inne strzelby działają normalnie. A ten strzał z dwu luf na raz, był ukłonem w stronę grających, ułatwiającym zatłuczenie kontrolera. Strzelając pojedynczo (LPM), raczej marna była szansa.

Ja osobiście, pozbyłem się go przy pierwszej nadarzającej się okazji. Wielostrzałki były bardziej przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bolszewika sprawdzę na pewno . Do trupa dotarłem na żywca w kombinezonie stalkera (wielokrotność ostatniego zapisu ). Z drabiny też próbowałem -nici . Sprawa nie taka od zaraz  . Myślałem ,że znajdę jakieś dokumenty , ale i tak jestem usatysfakcjonowany . Pierwszy raz gram w v2.5 , wcześniej przeszedłem wersję pierwotną i czuję różnicę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem tak. Wyszedłem po drabinie koło okna przy tym trupie. Wlazłem na daszek od tego połączenia między budynkami i hop na okno z nożem bo tam szyba jest.

I udało mi się na początku z nowym kombinezonem STALKERa od Żaby dostać tam.

Potem normalnie koło kanapy przeskoczyłem bo tam też parzy i wyskoczyłem oknem tak by wylądować na oknie niżej i nie dostałem obrażeń.

Więc to jest możliwe i zalecam spróbowanie tego sposobu.

Są w tym samodzielnym modzie randomowe emisje?

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawron - dokumenty są w korytarzu Bolszewika, za parzydłami pod drabiną. Chyba wiesz jak tam się dostać inną drogą. Drugie są w Med-Priborze. Można je nie zauważyć, szukając walizki.

 

I na wszelki wypadek, już teraz informuję, aby grający nie musieli powtarzać sporej części gry. W labie Doliny Mroku, nie wolno zabijać gadającego zombiego na samym dole labu, w takim szybie. Aby nie psuć gry, nie podaję dlaczego i co należy zrobić.

 

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu. Sprawdziłem na tym Twoim zapis, bo masz celowniki na różnej broni. Ale chyba jest jeden uniwersalny celownik do końca moda. Gdyby nie Twoje pytanie, nie zwrócił bym na to w ogóle uwagi.

Ale może nasi "kopacze", pokopią w skryptach i trochę zmniejszą. A może będzie pasował celownik z innych modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anatol - on w niczym nie przypomina znanych modów. Będziesz miał całkiem coś nowego, tak w lokacjach, HUDzie, a przede wszystkim w akcji scenariuszowej. Nie zagrasz na pamięć, bo w innych modach tak było.

Już o tym pisałem. Jest jak nowa gra. I nie ma w nim łatwizny.

A tak jak napisał tom3kb, tylko osobiste sprawdzenie moda, da Ci odpowiedź na pytanie. Ci co w niego grali i jeszcze grają, nie są nim zawiedzeni. Jestem pewien, że i Tobie da dużo satysfakcji.

Za wyjątkiem lokacji Jantar, gdzie przy wczytywaniu zapisów i  przy zmianie lokacji można zaliczyć pulpit, jest modem dopracowanym i stabilnym. Jeśli coś się w zadaniach nie chce zaliczyć, to znaczy że byłeś za szybki i coś nie zrobiłeś. Za wyjątkiem zabicia kwestowego NPCa, można wszystko naprawić bez powtarzania gry.

Prawdziwy stalker nie boi się wyzwań :).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka informacja. Nie wszystkie zadania istotne do pociągnięcia fabuły, są odzwierciadlane w PDA, w wykazie zadań. Np. wisiorek dla Asystenta Profesora. Do tego celu mamy w PDA specjalną stronkę.

Wchodzimy do PDA i z prawej na górze, mamy przycisk Notatnik.

Wchodzimy do niego i:

Na dole mamy nr notatki z opcjami << >> wybierania, a obok wybór języka. Zmieniamy opcjonalne RU ( aby uniknąć robali) na EN. Z lewej na górze wybieramy Wprowadź. Wpisujemy informację o zadaniu, coś co chcemy zapamiętać, lokalizację schowków itp., itd.. Zatwierdzamy przyciskiem Zapisz. Z notatnika wychodzimy Esc.

Nieaktualne notatki, lub zadania po wykonaniu usuwamy poprzez Usuń.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest moim zdaniem zajefajny patent. Ile już modów widziałem gdzie zadania nie były zaznaczane albo brak było sensownego opisu lub też podpowiedzi były w rozmowach, które były kasowane przez następne rozmowy w PDA. Człowiek jak głupi notatki na karteczkach robił :) a tutaj wreszcie na coś można PDA wykorzystać.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.