Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Generalnie to z tym początkiem dziwna sprawa, bo ile razy ja bym nie grał, to nigdy mi się nie zdarzyło żebym padł z głodu zanim Żaba będzie miał jakieś jedzenie u siebie na sprzedaż. Ba, jestem na 90% pewien, że pasek głodu miałem permanentnie zablokowany w stałej pozycji aż do końca zadania z ratowaniem żołdaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dałem rade, przy pomocy chleba pokonoć kontrolera :D Po porostu jedzenia nie miałem, zanim doszedłem do fabryki z kontrolerem, mój bohater był na głodzie, wytrzymałość spada do poziomu naszego "najedzenia" (dziwne rozwiązanie) i nie dało się nawet na schody dobiec! Po prostu szukałem rozwiązania w postaci edycji pliku na zmienjszenie żarłoczności i pomijałem film. Może jestem już rozpieszczony innymi modami, takimi jak LA, Anomaly, Dead Air, Solianka Blać!, Fotograf czy Złoty kufer i innymi cudami. Zwyczajnie dawno nie byłem w takiej systuacji. Dziękuje za film, ale jak zmniejszyć zarłoczność naszego bohatera, który plik. Chlebek po 40 rubelków, kiełbasa i konserwa chyba po 100 rubelków. Srogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Agrpopromie, jest SROGO ( Wiem nadużywam słowa) Nie wiem jak jest w Dolinie Mroku ale tu jest GENIALNIE. Zombiaki, coś zombiako podobnego bez głowy (pamietam że były takie w buildach) pełno roślin które nie wymagają podlewania :D, Nibyolbrzym co wlazł za mną na pietro, Poltergeisty...aż się boje wdepnąć na małe co nieco do Doliny Mroku. Tylko pytanie odnośnie zadania tutaj. Znalazłem pena Streloka + czerwoną teczke, brakuje mi jeszcze jakiś papierów czy mogę wracać do żaby, węszyć nadal mam w tych budynkach czy zajsć na imprezke do trepów, przynajmniej w Cieniu Czarnobyla taki jest układ frakcji na tej lokacji. Trochę jestem zdziwniony że nie ma zejścia do podziemi...chyba ze jest ale w innym miejscu, tyle pytań tak mało czasu. Potrzebuje urlopu :D 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kocur21 napisał:

...to moja ekscytacją nad modem i od tak sobie luźno rzucone pytanie.

No widzę, że mod wyraźnie ci przypadł do gustu :)

Ja moda dawno przeszedłem to szczegółów nie pamiętam, a ludzie często zapominają o poradnikach to tak trochę z przyzwyczajenia wrzuciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ss_daniel_11-03-20_21-53-25_(lvl1_escape).jpg
Nie wiadomo kiedy pojawi się wersja 3.0 ( i czy w ogóle ) więc wziąłem się za 2.5. Z chęcią przypomnę sobie tego moda. 
Przy okazji zainteresowałem się wstawką. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, ale lekko zmieniłem jej opis i FAQ ( najczęściej zadawane pytania ), bo według mnie był mocno niezrozumiały. Jak już zacząłem grać w tego moda, to mogę go uzupełnić o zrzuty. 

Fanty zebrane w wiosce:

Spoiler

ss_daniel_11-03-20_22-03-59_(lvl1_escape).jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa różne mody o różnych założeniach.

Lost Alpha to bardziej Cień Czarnobyla na sterydach, wrzucony na przerobione buildowe mapy. Generalnie historia jest dużo bliższa tej z Cienia właśnie, z dodanymi questami tu i ówdzie, jak spotkanie Doktora w Dead City, ucieczka przez Darkscape, finał na Generatorach i tym podobne.

Oblivion Lost Remake z kolei to próba jak najwierniejszego odtworzenia założeń STALKERa z 2003 roku. Wszystkie zadania (przynajmniej fabularne) są oparte o dokumenty projektowe z tamtych czasów, tak samo postacie, lokacje, wydarzenia, mechaniki.

Na dobrą sprawę to nie ma za bardzo co moim zdaniem nawet tych modów porównywać, jako że obydwa próbują osiągnąć coś innego na koniec dnia.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. LA i OLR nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. 

Pamięta ktoś zadanie związane z Czystym Niebem na Instytucie Med-Pribor ?

Spoiler

ss_daniel_11-08-20_17-27-18_(lvl3_agroprom).jpg

Artefakt znalazłem, ale jak wracam do Wolframa, to mutanty go zabijają. Jest ich tak dużo, że nie nie sposób go obronić. 
Hm.. Może właśnie tak ma być ?

Spoiler

ss_daniel_11-08-20_17-39-33_(lvl3_agroprom).jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.