Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie dajesz rady grać bez ułatwień to próbuj. Najwyżej zrób kopie bezpieczeństwa plików, które chcesz podmienić żeby jakby co mieć do czego wrócić, może też testuj na nowych zapisach żeby w starych się coś nie namięszało bo nie wiem co tam te twoje ułatwienia zmieniają.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno działają te które używam: nie psująca się broń biała, brak czasu dla questów, autofotografowanie, nowe intro, przemiana artów w 5 mini kilka innych

@Ignachinio ten patch na więcej amunicji z trupów, który ktoś wrzucał tu na forum powoduje błąd tu masz poprawiony pod patch 8.0

gamedata.7z

Edytowane przez Maur
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

A ktoś powie co poprawia 8.0 oprócz spolszczenia?

Changelog w linku do tematu moda co wcześniej wrzucałem, poprawki w zadaniach, naprawiono różne wyloty itp

Jak chcesz to sobie wrzuć w translator:

Движок

- Добавлено плавное приседание и выглядывание © xrOxygen
- Во время снятия/одевания обвесов нельзя открыть инвентарь
- Добавлена скриптовая зарядка экзоскелетов
- force_reload для диалогов работает теперь если диалог в ветви "не первый"
- Пропадание объекта назначения при прыжке бота (псевдогигант и иже с ними) не приводит к вылету
- В скрипты добавлен экспорт функции get_satiety() для актора
- Изменен немного алгоритм создания drag_drop итема в инвентаре при перетаскивании
- Увеличен параметр, ограничивающий максимальное количество звуковых файлов для ботов
- Добавлен экспорт функции character_name для серверных объектов НПС 
 
Геймдата
- Исправлен сюжет "Острова" - теперь можно их проходить в любом порядке
- Увеличена вероятность выпадения тайника с трупа по сравнению с патчем 7.3
- Исправлен ремонт у Сяка
- Исправлен вылет при взятии квеста Кленова на генераторы
- Фикс по Фрицу на Генераторах
- Доработанная озвучка Фрица
- Исправления HUD
- Исправлен повторный диалог на апгрейд Макмиланна у Долговязого
- Исправлен вылет при дублировании артефактов в заряднике аккумов
- Убран лишний диалог у Волкодава
- Убран лишний диалог у Василия
- Диалог на отключение телепорта в подземке у Адреналина не должен появляться "заранее"
- Исправлены "мультики со спецэффектами" при взятии кейса у курьера по заданию Свиблова
- Апгрейд Скат-15 не "съедает" аккумулятор. Переписан скрипт апгрейда Скат-15
- Использованный маскхалат теперь не чинится сам по себе
- Артефакты в рюкзаке должны группироваться правильно
- Исправлена моделька костюма бандита с противогазом
- Убрана двойная выдача Полтергейста у Фимы
- Исправлены таймеры у рестриктора "idu_na_nz_restrictor"
- Халяве присвоен свой Стори АйДи (30190)
- Исправлена логика Акилла в Восточной Припяти.
- Исправлено подбрасывание Заставы М91 при стрельбе очередями.
- Исправлено наполнение тайника в МГ. Теперь там действительно лежат патроны к именному CheyTac.
- Новые мутанты - муха и комар. Будут связаны напрямую с чумными и комариными зомбаками.
- Поправлен износ катализатора для огнемёта Полтергейст и огнемёта Коллекционера.
- Расширенные анимации для гражданских зомби (добавлены из билдов).
- Расширенная/дополненная/ озвучка для бабок-зомби.
- При обыске бюреров можно найти у них артефакт
- Исправлено описание рецептов артефактов, теперь характеристики в рецептах соответствуют самим артам. 
- Исправлен редкий вылет при попытке украсть тайник в оффлайне
- Исправлен один из звуков поедания пищи
- В скрипты добавлен экспорт функции get_satiety() для актора
- Изменен немного алгоритм создания drag_drop итема в инвентаре при перетаскивании
- изменен «зеленый» ПНВ, теперь картинка более четкая. 
- Добавлен перевод на польский язык
- Обновление переводов на другие языки
- Исправлены найденные опечатки в диалогах
- Прочие мелкие исправления.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojownikAdanosa  A jesteś na Yandeksie zarejestrowany? Bo takie szybkości są tylko przy bezpośrednim pobieraniu. Rejestracja jest prosta i bezpłatna. Dostajesz 10GB wolnego miejsca. Po pobraniu moda na swój dysk, to co zapisało się na Yandeksie przenosisz do kosza, kosz opróżniasz i znów ma 10GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kondotier napisał:

@WojownikAdanosa  A jesteś na Yandeksie zarejestrowany? Bo takie szybkości są tylko przy bezpośrednim pobieraniu. Rejestracja jest prosta i bezpłatna. Dostajesz 10GB wolnego miejsca. Po pobraniu moda na swój dysk, to co zapisało się na Yandeksie przenosisz do kosza, kosz opróżniasz i znów ma 10GB.

nie jestem zarejestrowany , przy rejestracji proszą o nr telefonu może trzeba podać z kierunkowym bo nie chce mi akceptować ...  pobrałem już z torrentów dzięki @Maur :)

Ps. szybkie pytanie zacząłem grać wziąłem lekarstwo od doktora w wiosce kotów, po przejściu pieczary doktor znikł a wszyscy nadal mówią że jestem "trupem"

Edytowane przez WojownikAdanosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę, czy ktoś może podać ,jak zainstalować spawner (może ktoś próbował) aby działał. Tak po kolei w krokach.  I żeby nie było tego wielkiego napisu DEVELOPER MODE....

Gram na wersji nierozpakowanej , patch 8.0 PL.

Na razie kupiłem jeden przedmiot za 200000 (konkretnie Mapę monolitowca  dla Kota), który poprzez inny wybór zadań ( nie sposób ogarnąć, które zadania należy wykonać natychmiast a które można odłożyć na póżniej) straciłem.

Coś czuję, że będzie ten spawner potrzebny bo uciułać gotówkę jest niezmiernie ciężko, a pominąć coś też nie trudno. 

Z góry dzięki .

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.